Forum
u96541
u96541
Nina hads arrived.
And she's got a new story.
Tale zgodbica ni za Anti-fane Justina, ampak je za Belieberje, fane in pač tiste, ki bi radi brali mojo zgodbico.
2 pravili: brez oglaševanja, brez hejt komentarjev.
Če boste preveč oglaševal, učasih tut 1 dan ne bom dala nobenga nexta.
Navdih za tole zgodbico sem dobila iz mojih sanj & moje domišljije:
- Moja domišljija je tko vlka, da si zvečer u postli z zaprtimi očmi predstaulam romantične prizore, kratke zgodbice --> to mi bo v vlko pomoč.
- Moje sanje. Včeri sm sanjala to in je bil JB u mojih sanjah, čeprou na koncu je bil na njegovem mestu nek Klemen z naše šole. *Ne me spraševat kaj je delu ta Klemen v teh sanjah!*
VEM. Nina preveč naklada.
Zato bom nalepila še 2 slike glavnih vlog, potem bom pa malo napisala in boste vi sami napisal, če hočete, da nextam.
Justin (vem, da ne rabim slike lepit, ker veste kok je hot, ampak se nisem mogla upret ) :

Katie:

02. avgust 2012
omg nextttt skm belieberka tko da nexti za mene pliiiiis :*
02. avgust 2012
u96541
u96541
Evo, raunokar nextam. Sm že prej hotla, sam sm do zdej pisala
---------------------------------------------------------------------------------------
Zjutraj sem se zbudila v deževno jutro in si pomela oči.
Pogledala sem uro. 5:39.
Odločila sem se, da bom vstala, čeprav mi še ne bi bilo treba.
Mogla bi vstati ob šestih, ampak 20 minut gor, 20 minut dol.
Danes je 3. september 2012, povsod se začenja šola, zame pa se začenja služba.
16. avgusta sem dopolnila 18 let, ampak šolo sem se odločila nadaljevati šele naslednjo leto.
To leto imam premor, čeprav delam v osnovni šoli, ki stoji v našem mestu, katero sem tudi sama obiskovala.
Pravzaprav sem pomočnica učiteljice za matematiko.
V šolo sem se odpravila kar peš, ker nisem imela prevoza.
Postopala sem mimo zlatarne kjer sem videla verižico z črko J.
Rosno sem se spomnila dogodka izpred nekaj let.
~ Na prvi dan šole sem stopicala mimo nove zlatarne z različnimi verižicami.
Ustavila sem se, ter si ogledala verižico s črko K.
Čez nekaj sekund sem le šla naprej, do naše šole.
Bila sem stara še 14 let.
V šoli na žalost nisem imela nobenih prijateljev, ampak sem ugotovila, da jih ne potrebujem, da sem srečna.
Saj imam družino.
Prišla sem pred šolo, kjer so stali razredje z našimi razredničarkami.
Stopila sem k 9. razredu.
Naša razredničarka je rekla: »No, zdaj smo vsi. Predstaviti vam moram vašega novega sošolca.«
Skupaj smo stopili v razred, kjer nas je pričakal rjavolas fant z rjavimi očmi, ki so spominjale na toplo čokolado.
Z zlatim leskom v očeh nas je pričakal pred tablo.
»Sedite,« je rekla razredničarka in novemu sošolcu rekla naj nam pove več o sebi.
»Živijo. Moje ime je Justin, Justin Drew Bieber. Igram bobne in rad pojem. Imam mamo Pattie in očeta Jeremy-ja. Ko odrasem želim postati slaven in izdajati zgoščenke. Rojstni dan imam 1. marca.«
Učitlejica nas je vprašal, če imamo kakšno vprašanje.
Moj sošolec Jake ga je vprašal: »Kaj imaš okoli vrata?«
»Mojo verižico, ki sem jo dobil že ob rojstvu. Na njej je črka J,« je odgovoril.
Bil je novinec in moji sošolci in sošolki niso lepo sprejemali novincev.
»Lepo Justin. Uzdaj pa si izberi kje boš sedel,« je rekla učiteljica.
Jaz sem sama sedela čisto zadaj, kjer sem imela so mogočo svobodo in odličen pogled zunaj okna.
Justin je stopal naprej od prve klopi do druge, do tretje, do četrte, ampak nihče ga ni sprejel zraven sebe.
Žalostno je pogledal v tla in prišel do pete vrste, kjer sem sedela jaz.
Nasmehnila sem se in mu pokazala na prazen stol zraven mene.
Nazaj mi je poslal majhen nasmeh in se v elegantnem gibu posedel zraven mene.
Sošolke so me čudno pogledale in nekatera mi je na listek napisala 'Oh fuj. Kakšna ubožica si, da sediš zraven takšne grdobe.' In mi ga podala.
Meni se ni niti zdel grd.
Pravzaprav ni bil čisto nič grd.
Iznad majice na kateri je pisalo 'PARTY ANIMAL.' se je videlo lepo izoblikovano telo, pogled v njegove oči je povzročil takojšnje topljenje, njegova pričeska sej je prav lepo skladala z njegovim izgledom.
02. avgust 2012
u97443
u97443
next
19. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg