Forum
Hej družba!
Pisala bom zgodbico v kateri bom opisala življenje osebe Julie, ki se iz Slovenije, preseli v New York.
Opisala bom njeno šolanje in njeno življenje nasploh. Upam da boste uživali!!
Za začetek rabim 3 nexte
22. december 2015
zanimivo Next
22. december 2015
Next
22. december 2015
Še en Next
22. december 2015
no bom začela..
03. januar 2016
Next!!
03. januar 2016
No zdaj pa zares začnem..

ŽIVJO! SEM JULIA IN STARA SEM 12 LET. RADA POJEM IN OBOŽUJEM ANSAMBEL, V KATEREM DELUJEJO MOJI SOŠOLCI. V RAZREDU IMAM TUDI LJUBEZEN MOJEGA ŽIVLJENJA, KATERA NITI NE SLUTI, DA SEM VANJ ZALJUBLJENA. HODIM V ŠESTI RAZRED, KJER SEM ZELO PRILJUBLJENA KLJUB SVOJIM NEKAJ ODVEČNIM KLIOGRAMOV, KI SE JIH NE MOREM ZNEBIT NITI S HUJŠANJEM. LAHKO BI REKLA, DA JE MOJ RAZRED RES POPOLN.

No nekega dne ko sem se spet odpravljala v šolo, sta mi oči in mama povedala, da se bomo preselili. Seveda sem ju vprašala kam, saj sem mislila, da bomo ostali v okolici mojega doma in da bom še zmeraj hodila na to šolo kot zdaj. Mama in oče sta mi povedala, da se selimo v New York in seveda ob koncu šolskega leta. Seveda me je takoj potrlo, saj mogoče ne bom nikoli več videla svojih sošolk in sošolcev. Vendar pa je imela selitev tudi nekaj pozitivnih stvari. Spoznala bom svet okoli sebe, nove prijatelje in prijateljice. Mama in oče sta videla da sem bila prizadeta, zato sta mi povedala da bomo v New Yorku samo eno leto in da se bomo potem preselili nazaj v slovenijo, kjer bom nadaljevala šolanje v osmem razredu. Ko sem prišla v šolo, sem to povedala sošolkam in sošolcem. Seveda so bili vsi veseli zame vendar tudi žalostni, saj so vsi vedel, da do konca šolskega leta manjka le še nekaj dni. Tako smo šli v razred in se je začel pouk. Po pouku pa.....

1. kaj je bilo po pouku?
2. a bodo nexti vredu naredim daljše/krajše
3. mislite da bo juliina ljubezen končno opazila julio?
4. za nadaljevanje 2 nexta
5. oprostiie ker nisem mogla takoj napisat nexta, ampak sem imela VELIKO dejavnosti in opravkov
6. VSEM SREČNO NOVO LETO, VELIKO ZDRAVJA, SREČE IN ZADOVOLJSTVA PA LJUBEZNI
09. januar 2016
u193093
u193093
1. zaletela si se v ljubezen tvojega življenja
2. malenkost dalše
3. ja
nnnneeexxxttt
nova bralka
05. februar 2016
No ta Next je za ✌80s-THE BEST✌
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Po pouku pa sem odšla v knjižnico, kjer sem bila vsak dan. Tam sem srečala sošolca Domena (mojo ljubezen). Pozdravil me je na običajni način kot vsi sošolci in sošolke. >>Živijo Džuljeta<< pri tem se je nasmehnil kot zna le on in zasvetile so se mu njegove modre oči. Nazaj sem ga pozdravila in prosil me je naj mu pomagam najti knjigo za domače branje, saj sem imela po njegovem mnenju veliko več izkušenj z knjigami kot on.
Ko sva našla knjigo mi je rekel, da je res škoda ker se selimo. Rekla sem mu, če mu lahko nekaj zaupam, kar me teži na srcu že od petega razreda dalje. Rekel je: >> No Džuljeta, pa povej saj imaš samo še nekaj dni.<< Pri tem odgovoru mi je nagajivo pomežiknil. Pomislila sem samo za trenutek in podvomila vase, saj nisem vedela če mu res lahko povem to mojo veliko skrivnost, ki je ni vedel nobeden. Spodbudno se mi je nasmehnil in tako sem vedela, da je ne bo nobenemu izdal. ˝No pa dajmo˝ sem sama sebi rekla v mislih.

1. kaj mislite, kaj bo Julia povedala Domenu??
2. a je zgodba zanimiva??
3. 2 nexta za nadaljevanje
05. februar 2016
4. oprostite ker Next ni dolg ampak nimam danes veliko časa upam da razumete
05. februar 2016
u193093
u193093
1. Rada te mam, že zeeeeeeellllllllllooooooooooo dolgo
2. ja
nnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxtttttttttttt
05. februar 2016
Next
05. februar 2016
u193093
u193093
oh in hvala za posvečen Next
hehehe pozabla sem se ti zahvalit
06. februar 2016
u155441
u155441
Neeeeexxttttt
06. februar 2016
˝No pa dajmo˝ sem si rekla v mislih. Povedala sem mu, da sem vanj zaljubljena. Nasmehnil se mi je, me objel in rekel: >> Džuljeta, no jaz ljubim te!<< Skoraj zakričal je zato, se je pol knjižnice obrnilo proti nama in knjižničarka naju je spodila ven iz knjižnice. Prijel me je za roko in rekel, tokrat resno:>> Julia bi bila moja punca??<< Seveda mi je rdečica udarila v obraz, zato se mi je Domen zasmejal. Seveda sem na njegovo vprašanje odgovorila z da. Objel me je in mi pritisnil poljub na čelo.
Skupaj sva odšla v garderobo, se preobula in odšla pred šolo, kjer so nas čakali sošolci: Žan, Jakob, Lovro, Matic in sošolka Karmen. Po tihem me je vprašal ali jim poveva, da sva par ali raje počakava še nekaj časa. Seveda sva se raje odločila, da jim poveva saj bi mene v nasprotnem primeru Karmen, (ki ni bila samo zelo dobra sošolka, ampak tudi odlična prijateljica) skoraj ubila. Oba sva se nasmejano in sproščeno približala, snela torbe z ramen nato pa je Domen začel:>>No nekaj vam morava povedati.<< Karmen in ostali so se obrnili in naju začudeno pogledali, Karmen je rekla:>> A sta končno dojela, da bi se lahko začela pogovarjati in se ne izogibati drug drugemu??!<< naju je na pol v smehu nadrla. Vsi smo se začeli smejati, Domen me je objel okoli ramen in se mi spodbudno nasmehnil, rekla sem:>> No odkrila sva, da sva mogoče več kot prijatelja, zato sva se odločila, da bova skupaj.<< Vsi so se nasmehnili in nama čestitali. Tedaj je prišel avtobus in Domen in jaz sva odšla nanj in se odpeljala domov, saj sva živela v isti vasi. Odšla sva dol z avtobusa in tam mi je Domen ukradel prvi poljub.
u193093
u193093
Next
kako lepo
08. februar 2016
u155441
u155441
Neeeeeeeeexxxxtttttt
08. februar 2016
Next
08. februar 2016
tisti ki da še zadnji Next naslednji Next posvetim
10. februar 2016
u208296
u208296
Next supeeeer je!!
13. februar 2016
Next
14. februar 2016
Preden začnem pisat ta Next posvečam Weird Girl❤️ in iminlove8 vesela bom vsakega vašega vprašanja, komentarja naj bo negativen ali pozitiven, saj bom tako vedela in popravila svoje napake, ker prvič pišem zgodbico. _______________________________________________________________________________
Odpravila sem se po strmi cesti proti domu. Vstopila sem v hišo, pozdravila mamo, ki je ravno dokončevala kosilo in mi naročila naj serviram hrano na krožnike in jo nesem na mizo. Po dokončani pripravi mize sem poklicala brata Lukasa in sestro Leoni ( o njima boste zvedeli več v prilogi, ki bo pred naslednjim nextom), da prideta pojesti kosilo.
Po kosilu sem odšla v sobo in napisala nalogo ter malo brala. Odločila sem se, da mamo vprašam če lahko priredim poslovilno zabavo, za sošolke, sošolce, prijatelje in prijateljice, saj jih bom zelo pogrešala. Mama mi je dovolila in zato sem se takoj lotila pisanja vabil. Po uri in pol sem končala, zato sem se odločila, da grem do parka teči.
Vzela sem sončne očali in telefon ter odšla. Prispela sem do parka in tam videla sošolce ter Domena, ki so igrali nogomet. Nisem jih hotela motiti, zato sem si kupila sladoled in se usedla na klopco ter jih opazovala.
Čez nekaj časa me je Domen opazil ter prišel h meni. Rekel je:>>Hej kaj pa ti tukaj?A daš malo sladoleda?<< Nasmehnila sem se mu, usedel se je zraven mene. Odgovorila sem mu:>>Hej! Malo sem odšla teči, pa sem prišla v park. Izvoli.<< Ponudila sem mu sladoled. Vzel ga je ter začel z njim teči po igrišču in kričati:>> Ulovi me če moreš! Potem ti dam sladoleeeed!<< Kar na enkrat se je zaletel v neko žensko, ki ga je grdo pogledala in napodila, jaz in druščina pa smo se smejali kot pečeni mački.
Domen me je začel loviti in tokrat je ktičal:>>Ko te dobim te požreeeeemmmm!<< Ko me je ulovil me je podrl na travo in me začel žgečkati, ker sem kmalu ostala brez zraka sem ga prosila naj se me usmili.Odločil se je, da me ne bo več žgečkal in mi zato namazal nos s sladoledom, ostalega pa pojedel sam, kar jaz nisem več mogla. Kmalu se je začelo nočiti, zato smo se poslovili, Domen mi je pritisnil še poljubček na čelo ter odšli vsak v svojo smer domov.
Next
14. februar 2016
u193093
u193093
Next
14. februar 2016
Nexttt
+nova bralka pa hvala ker beres mojo zgodbico <33
15. februar 2016
hehehe no Next dobite ob 10.30 in ce pišete kakšno zgodbico, lahko date link sem pa bom prebrala np
16. februar 2016
oprostitie ker pišem z zamudo... prej mi ni uspelo.... Ta Next posvečam Style's bitch

Lukas (brat) in Leoni (sestrica) sta dvojčka stara 5 let in hodita v vrtec
Mama Mirka je stara 33 let, oče Robert pa 34 let

Ko sem prišla domov sem odšla pod tuš. Potem sem odšla sem v kuhinjo in si hotela pripraviti večerjo, ko sem na mizi zagledala listek na katerem je pisalo:

Julia!
Jaz, oče, Lukas in Leoni smo odšli v
trgovino in ti na mizi pustili večerjo.

Mama

Odšla sem do jedilnice in videla na mizi dva koščka pizze. Pojedla sem ju in odšla v sobo, kjer sem brala knjigo Somrak. Sem vam omenila, da sem obsedena s knjigami? Ravno ko sem hotela vzeti kitaro, da bi si nekaj zaigrala so mama, oče, brat in sestra prišli domov. Odšla sem jih pozdravit. Mama in oče sta rekla, da naj začnemo počasi pakirati, ker imamo čez štiri dni let. Jaz sem v škatle zložila, ves kar imam v sobi:
- Slike
- Ličila
- Lake
- Vse drugo kar mi je prišlo pod roko
Nato sem pripravila oblačila za jutri, ker je zadnji šolski dan si v majhno torbico dala vabila, vodo in mapo ter odšla spat. Zjutraj me je budilka zbudila ob 05.30. Jaz nimam težav z vstajanjem saj sem bolj jutranji človek čeprav mi tudi zvečer ni težko ostati budna.
Odšla sem v kopalnico pod tuš. Prišla sem v sobo si naredila makeup in se oblekla ter odšla v kuhinjo narediti zajtrk. Ob 05.50 je oče prišel iz spalnice popil kavo, ki sem jo jaz naredila, medtem sem pojedla zajtrk in se obula. Oče m je odpeljal do šole in se mi nasmehnil ter me poljubil na lice. Zapustila sem avto ter odšla do šole. Preobula sem se in odšla pred knjižnico, kjer smo imeli s sošolkami in sošolci okroglo mizo samo zase. Približno pol ure sem bila sama in brala knjigo, nato pa so začeli prihajat sošolci in sošolke. Ko so bili vsi zbrani sem jim razdelila vabila. Vsak je obljubil, da pride na zabavo. Nato, pa je začel pouk, ki je tako hitro končal kot še nikoli. Karmen, Domen, Jakob, Žan in jaz smo odšli v nekaj trgovin po pripomočke in sestavine za zabavo, ker smo se odločili, da sami spečemo in uredimo stvari za zabavo. Lotili smo se pečenja spekli smo:
- Francoske rogljičke
- Rogljičke s sirom in šunko
- Rulado
- Veliko vrst piškotov in jih okrasili
Nato smo na hitro še pripravili okraske, ki jih bomo jutri razobesili.
Nato smo na hitro še pripravili okraske, ki jih bomo jutri razobesili. Nato so odšli domov še prej pa smo se zmenili, da se dobimo jutri ob 11.00 in si kupimo nekaj oblek za zabavo, nato gremo h meni in pripravimo ves stvari, pokličemo pizzerijo in se zmenimo, da nam dostavijo pizze. Po končanem delu gremo po vrsti pod tuš in se preoblečemo. Jaz in Karmen smo si naredili makeup med tem ko so naju fanti opazovali. Skodrali sva si tudi lase in nato smo bili vsi pripravljeni.

Začeli so prihajat gosti in vse sem lepo sprejela. Mama, oče, Leoni in Lukas pa so se odpravili v Koper, da nas ne bi motili. Večer je zelo lepo in prijetno potekal. Ob 12.00 smo ostali samo še Karmen, Domen, Jakob, Žan in jaz. Počakali so da pridejo še mama, oče, Lukas in Leoni, med tem smo pospravljali, nato pa odšli v hišo, pod tuš in nato smo odšli v mojo sobo, kjer bodo tudi spali. Nekaj časa smo se igrali resnico ali izziv in nato odšli spat.

1. Kaj mislite kako se bo nadaljevala zgodba?
2. Vam je zgodba všeč? Moj način pisanja?
3. Lahko kaj spremenim pri načinu pisanja?
16. februar 2016
nexxt
16. februar 2016
u193093
u193093
nneeexxxtttt
brez komentarjev
16. februar 2016
Jaa zgodba je super!!! Hvala za posvecen Next supr si
Super nacin pisanja mas <3
Nexttt
20. februar 2016