Forum
sem špela in sem res največja oboževalka BVB.k tej skupini me je že zdavnaj pregovorila frendica in še zdaleč mi ni žal, saj sem zdaj med res naj oboževalkami...torej.. ju3 bo koncert na dunaju.. ko sem izvedela sem najprej morala prepričati mamo... najprej mi ni dovolila... nato pa sem prosila Tjašo da gre z mano. njena mama ji najprej ni dovolila nato pa sva ju prepričali z tem, da bova šli skupaj in pazili druga na drugo. na netu sem kupila karte (63€ je bila karta z vodenjem , 35 pa navadna...) kupili sva tisti z vodenjem, saj bova šli sami na Dunaj.
(v nadeljevanju izvete še veliko o pripravah,zato 5x next & gremo naprej(ju3 pa poročam o koncertu<333))
03. december 2013

mimgrede,to sem jst
03. december 2013
next
05. december 2013
no dober.. pol so poteklale priprave. z mojo bff sma šlo u celje nove cote kupit.. tko črni majci z križem in okostnjaki, mele sma črne kavnojke, pa tiste kratke verige sma si kuple.. navrh pa sma mele črne jakne.
obe sma ble ful vesele ko sma vedle da grema na koncert.. pol pa frizura.. pač jes sm bla zadovolna z to tjaša a ne. in pol ni vedla ka si nej nardi.. lase je mela pa črne pa tko blond konice, pol sma šle skup k frizerki pa sm rekla da ji nej zbeli pa na črno pobarva pa tko postriže tko nekak ko sm js.
in pol sma že use mele in sma ugotovile da newema kk boma namazane... pol sma pa šle na YT gledat ideje..
tko sma izbrale pa se zmenle da se 2 ure prej dobima pr men da se zrihtama.
( par next ov pa gremo naprej)
07. december 2013
07. december 2013
nex
07. december 2013
nexy*
07. december 2013
next***
07. december 2013
a pol si bla na koncertu če je bil 4.12.13??
07. december 2013
next
07. december 2013
next next next
08. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg