Forum
u85639
u85639
hey preberte če hočte !!!
10. junij 2012
u85639
u85639
ok ju3 bom začela pisat
10. junij 2012
next
12. junij 2012
u85639
u85639
hahahha
12. junij 2012
u85639
u85639
ok ju3 bom pa res oblubm
12. junij 2012
u85639
u85639
hay ! sm katja stara sm 18 let.živim v wolverhamptonu v angliji še z 3 cimrami. to so sara,špele in helena. in nekega dne sva s špelo pršle na misel da bi liamu na twitter napisale prošno zato da bi naju folloowal. in taka je bla :

hi liam ! my name is katja and i'm a directioner, but not the crazy one.i just like you SO much. and i would be very glad if you would accept to follow me on twitter, cause i only use twitter because of you and i had decided to cancel my account if you won't follow me , cause i don't use twitter normally. please follow me !!! tnx SO much !!! HAVE A NICE DAY !!!

in tko sm pol šla pogledat na twitter pogledat če mi že kdo sledi, ker sm še prej napisala da nj mi sledijo in jst bom tut njim. in tko sm pršla iz 78 na 151 followarjev. in potem sm šla jih gledat da bi jih tut jst followala.in tam je bil !!! LIAM !!!!!!!! ( taprau ) jst bi skori umrla od šoka ! in pol sm mu twittala : TNX so much !!! you're the best !!! in pol sem šla čez kake 2 dni spet gor in sm vidla da mi je liam napisau : you're welcome. u know i was verry happy of your request . mislm on je tak PIIIIIIIIIKIIIIIIIIIIIIIIIII
12. junij 2012
u85639
u85639
špela pa sra sta ble full lobusumne helena pa se je tacajt že odselila.  !!! tko sm bla ful žalostna in sm šla to svojo žalost twittat. liamje pol tko napisau da mu je žal pa uprašu me je kje živim ! jej !!! tko sm mu povedala da na vallerie street 15, in on je napisau da v hampton street 7 !!! mislm omc ulco stran od mene pa še u istem mestu !!! biu je ful happy. pa še 1D so bli na počitncah !!! OMC !!! in pol me je uprašou za fonsko pa za fotko !!! OML !!! in sm mu jo dala, on pa je reku d sm ful lepa na sliki !!! ( kar ni res ) in pol čez pet minut me je poklical !!!
(jst : K liam : L )

L: hi ! Katja ?
K: ( še u šoku )Yeah ? Who's there ?
L: it's me ! Liam
K: OMG !!! this is a joke isn't it ??? am I on tv ???
L: no. Why ?
K: cause you liam james payne would never talk to such a luser as me !?!
L: you're not a luser !!!
K: well why are you talking to me ?
L: cause i'm bored.
K: well don't you have a video game to play or practice some songs or don't you have anyone else to bother ???
L: my video games suck and i had played them all 100 times, and i don't have to learn new songs cause i'm on hollidays. Am i bothering you ?
K: No. Not really.
L: so what do you say, shall we meet ?
K: Wait a second ! We only mett, well not really but on the phone.
L: so your answer is no ?
K: You know what ? Meet me at the park right next to the red flowers.
L: ok. But you must wear jellow t-shirt and sunglasses. Ok ?
K: Ok. but you must wear red t-shirt.
L: Ok. meet me in half an hour.
K: byby.
L:by 
in jst sm vstala s stola in po ceumu stanovanju fuuuuuul happy skakala pa se drla !!!!!!!!!!!!!!!
( sare pa špele ni blo doma k so šle skupi z njunima fantoma ven. špela je šla z janom sara pa še z enmu. ne vem kaku mu je ime. NWM ??? hitr sem se šla oblečt u rumeno majco, kratke jeans hlače, sončna očala pa make up pa all starke ( rdeče ). in tko sm šla iz stanovanja in sem se spomlna če ni to vse fejk mislm ??? Zato sm se odločla da si bom čez majco oblekla še oranžno jopo pa ipod in bom po poti v park twittala liamu. in potem k sem pršla sem se usedla na klopco zraven vijolčnih rož in ne rdečih sj sva se dogovorila d se dobiva pr rdečih. in pol tko sm že mislna d je liam hodu u rdeči majci sam sm vidla da je bil tisto jan k se je z špelo za roke držal pa ice cream sta jedla. pomahala sem špeli in ona men nazaj čist rdeča in pol jo je jan poljubu !!! bljak ! haha sj ne cjut sta bla. Golobčka. In poltem sm ga vidla . Liama !!! bil je tam v rdeči majici in sedel je ob rdečih rožah !!! o piiiiiiiiiikiiiiiiiii !!! Zanalašč sem si jopo čist do konca zapela in vzela ipod nato pa se se usedla na klop na keteri je bil on . bla sem fuuul happy !!! k sreči je Liam sedel čist na robu tko d sm se jst lahko usedla na drug rob. vzela sem ipod in začela twittat ker sm vidla da ga ma tudi Liam u roki pa twitta :

L: where are you ?
K: I'm sitting next to you i think ? ( hitr sem si jopo slekla še preden sem to twittala ) And where are you ?
L: really ? well next to you 

In pol me je tko pogledau pa se zasmejau jst pa nazaj.

L: Hi ! So you're Katja ha ?
K: Yeah that's me.
L: Well nice to meet you.
K: Nice to meet you too hah 
L: So……. ?
K: So………..?
L: Wanna go for a drink ?
K: Yeah, i would love to 
K: well… where shall we go ?
L: I don't know ? To macdonald's?
K: Ok.
L: Well c'mon let's go !
K: 

Jst sm bla full happy. Sploh se nisem mogla nehat smejat. 

Z Liamom sva šla tko u macdonald's in sva se usedla na kavč. Tko sva se malo pogovarjala in tko pol en reče >> Liam !!!
12. junij 2012
u85639
u85639
a next ???
12. junij 2012
u85639
u85639
jst sm bla ful zmedena. Do takrat ko sem pogruntala se je Liam že pogovarjal z Niallom pa Zaynom.

N: Hi Liam ! Are you here with your girlfriend ?
L: No. We just meet.
Z: Liam has a girlfriend !!! Liam has a girlfriend !!!
L: Stop everyone will hire you !!!
K: Actually i'm not his girlfriend you know ?!?
Z: Hey Liam why won't you two come sit here with me and Niall ?

In pol sva tko šla k Zaynu pa Niallu.Jst full happy !!!
12. junij 2012
u80719
u80719
neeext!!! ful dobr pišeš
12. junij 2012
u85639
u85639
ku vas bo 5 reklu nj nextam pol pa bom
12. junij 2012
u85639
u85639
hahhahah tnx
12. junij 2012
u85639
u85639
špelca ?!? haha
12. junij 2012
u85639
u85639
ti ju3 povem kam se gre za uno sranje
12. junij 2012
u85639
u85639
12. junij 2012
next
12. junij 2012
u80719
u80719
katja!!!! jst hočm next ok pa da mi jih takoj 5 nexta!!!!!
12. junij 2012
u85639
u85639
hahahah
12. junij 2012
u85639
u85639
12. junij 2012
u85639
u85639
ok bom sam mau waitaj ej a veš da sem se postrigla ???
12. junij 2012
u85639
u85639
N: So Liam what's your girlfriend's name ?
K: My name is Katja and i'm not his girlfriend. We meet on twitter.
N: Oh ? Zayn ???
Z: What ???
N: You know what i mean !
Z: Oh Niall shut up and eat your nandos or else i am gonna eat them !
N: NO !!!
K: Hah you guys are so cute !
Z: Tnx 
N: Zayn ???
Z: jumy nandos !!!
N: Hey !!!
K: So Niall what are you and Zayn doing here ?
N: Ah we just came to visit Liam, who obiestly forgot that we will came here and than we will all go to visit Harry and Louis.
L: No i didn't !!!
Z: So when are we going ???
L: Tomorrow ?
N: Yeah that's great !
L: Hey Katja would you like to come with us to ?
K: Are you kidding me ? I would kill for it !!!
L: Ok.
K: Hey can i invite my friends Sara and Špela ?
N: Yeah that would be great.
K: YES !!!

In pol sva z Liamom hitr spila sok pa še mal sva se pogovarja potem pa sm šla domov. Sara in Špela sta bili v dnevni sobi in sta gledala eno grozljivko. Šla sem se preoblečt nato pa v dnevno sobo in sem jima vzela dalinc in ugasnla tv nato pa sem jima povedala dobro novico.

Š: OMC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
S: A se ti hecaš, ker če se te ubijem !!!
K: Ne se ne, jutr gremo z njimi obiskat Harryja pa Louisa !!!

Da bi to proslavile smo si naredle panakoto in vsake je pojedla dve pol pa še en ful velik sladoled. Zjutrej ob osmih nas je Liam pršu zbudit kar mi je blo strange saj se nismo o tem nč pogovarjal. Ah pa vseeno. Zbudila sem se še z make upom na sebi. Hitr sem šla zbudit Saro in Špelo, Liam pa je reku da nam bo šel naredit zajtrk. Hmal zatem sta v naše stanovanje pršla še Zayn pa Niall. Jst pa Sara in Špela smo se ful hitr zrihtale pol smo pa šle na zajtrk,ki so bli u bistvu čokoladni kosmiči. Niall je pojedu dve skledi me punce pa še ene ne ker smo ble še vedno polne sladoleda pa panakote. In potem nam je Liam povedal da bomo šli v London kjer se dobimo z Harryjem pa Louisom,in da gremo za en teden. Me punce smo ble fuuul vesele. Hitr smo šle spakirat. Sara pa Špela sta mele ful velke kovčke jst pa sam 3 male. In nato smo šli. Šli smo z Liamovim avtom,ki je bil ful velik. Med potjonam je povedal, da bomo v Londonu en teden, nato pa bomo šli na Irsko z letalom h Niallu. me punce smo ble ful vesele. Ko je bla noč in še nismo bli u Londonu smo šli v hotel in tam smo dobil sobo za 6 oseb. Ko smo pršli u hotelsko sobo je bla ful lepa. Zlo moderna. V hotel smo pršli ob desetih zato smo se vsi šli stuširat in pa spat. Zjutrej ko sem se zbudila sta bla pokonci samo Liam pa Sara. Sedela sta za mizo v kuhinji in se pogovarjala.

S: So Liam….
L: So…
S: You have some chocolate on your lip ( in potem je stegnila roko in mu z palcem zelo nežno obrisala čokolado z ustnice )
L: Thanks  ( Liam je biu čist zardel ) hah
S: Hah  ( Tut sara je bla čist rdeča )

Potem sta se še neki pogovarjala nato pa je Sari žlica od kosmičev ki jih je jedla. Oba z Liamom sta jo hotela na enkrat pobrat in zato sta se z glavama zaletela.

L: Sorry ( glave sta mela še vedno dol )
K: No, i'm sorry. hah
L: Hah

In potem jo je Liam prijel za roke jo potegnu h sebi in jo poljubil. Jst sem bla za vrati in vse to gledala in medtem,ko sta se poljubljala sem šla do pulta, vzela skodelico kave in se z eno roko naslonila na pult. Potem ko sta se nehala poljubljat me je Sara pogledala čist rdeča k paradižnik v glavo.

K: Mooooooorning ???
S: Hah ( čist rdeča )
K: You know you two should really get a room .
L: Why ?
K: By the way you two kiss ?!? huh
S: Aaaaammmmmmmmmmmmm……

No potem sem šla iz sobe zbudit še Zayna in Nialla. Vsi smo pojedli zajtrk in medtem mi je Sara čist potihem rekla naj nobenmu povem za tisto zjutrej. Po zajtrku smo se pripravili in ošli na pot v London, kjer se dobimo z Harryjem in Niallom. Po dveh urah smo prišli. Tam smo se ustalili v enem od hotelov. Sedaj smo imeli 4 sobe po 2 postelji. Sara in Špela sta ble skupaj, jst pa Zaynu skup, Liam pa Niall pa skup, četrta soba pa je bla za Louisa in Harryja. Niall je poklical Louisa in mu rekel, da se dobimo pri London Eye. In tako smo šli tam. Po poti tja je Niall ves čas flirtau z mano ampak men je šlo to fullll na živce !!! In ko smo pršli kje sta nas Harry pa Louis že čakala z vstopencami v rokah.
Lo : Who are those three girls ?
N: Liam meet Katja on twitter and she is really cool so we invited her to come vith us and she asked us if her bff can come with us too.
Lo : The curly one is cute .
N: That's Špela. I like Katja, but i think she doesn't like me.
L: I like Sara. We kissed this morning. ( vs ponosen )
H: Really ?
L: Yeah and Katja saw it all.
N: Omg
Z: Hah
Z: I like Katja too.
N: Hey
Z: What ? You sad she doesn't like anyway. So ?? Where's the problem ?
K: For the record guys we are still here you know ?!?
N: Oh ( čist rdeč pa Zayn tut )
Lo: Well……. shall we go on the London Eye ? Špela wanna come with me ?
Š: Yeah…. sure 

In pol smo bli samo mi na celmu kolesu !!! Špela pa Louis sta gledala proti bakingamski palači pa sta se neki pogovarjala pa smejala pa Louis je naredu svoj sex face. Liam pa Sara sta se tut neki pogovarjala, Harry pa Niall sta se pogovarjala o Zaynu, jst pa Zayn sva se pa skup pogovarjala.
Lo: Did you know have really beautifull hair ?
Š: No they're not. They are too curly and fluffy !
Lo: No, they are cute and beauttifull. I love them !!! 
Š:  ( pol je louis naredu sex face, in špela se je fuul smejala on pa tut )
Š: Tnx Louis. Your eyes are really beauttifull too.
Lo: Tnx….. but what about my hair ???  hah
Š:  they are beauttifull also hah 
Lo : So i was wondering if you may wanna go out with me sometimes ? What do you say ?
Š: Yeah i would love to. 
Lo: Great !!!  So what do you say about Friday night at 8 ?
Š: Yeah that would be great  ( pol sta se še neki režala )
L: Sara i know i should not tell other guys about our kiss but i just couldn't help it. You are so beauttifull, and i want an another kiss. 
S: What you told them !!!
L: Yes and i'm sorry.
S: Ah it's ok. Ok i will give you a kiss but on your cheak but not on your lips.
L: Ok.  ( In potem se je Sara sklonila k Liamu ga prijela za brado in ga poskušala poljubit na lice ampak jo je Liam prehitel in jo poljubil na usta !!! Vsi smo ju gledal !!! Poljubljala sta se zeloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo dolgooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo !!! )
Potem je tut Liam Saro povabu ven in sicer v soboto ob 8.30. LOVE !!!
12. junij 2012
u85639
u85639
ok tu je vse za dons !!!
12. junij 2012
u85639
u85639
ju3 pa ostalu si moram zmislt kj nouga
12. junij 2012
next cool pišeš
12. junij 2012
u85639
u85639
P.S.: če kdo hoče da ga dodam u next nj sam pove
12. junij 2012
u80719
u80719
next!!! aja grdač jst nastopam v tej zgodbi kokr špela in ni mi všeč loui ampak liam da smo si na jasnm a ne katja?? pa tnx sej veš zakaj
12. junij 2012
mene dodaj
12. junij 2012
u80719
u80719
aja pa nimam fanta jana in ga tut nism mela ti je to jasn katja????
12. junij 2012
u91760
u91760
mene prosim dodaj
drgač pa next
13. junij 2012
u85639
u85639
hahha ja sama si rekla da je on vate pa njegov priimk se nazaj prebere jebič hahahah špela.............a...a....a...
13. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg