Forum
1.Jullia
2.Lucy
3.jst (Megan)
4.Katty
5.Zayn
6.Selena
7.Taylor
8.Bella
7.Harry
27. november 2013
zjutraj sm ustala in si oblekla kratke hlače ter majico brez rokavov nase sm si dala mau mejk upa sestra Jul (jullia) me je uprašala če ji posodim mejk up rekla sm ja sj je moja naj. sestra. Selena se je nasmejala in rekla a še ga men nemorm it u šolo taka brez mejk upa rekla sm ja sam ne mi ceuga zrabit . next rabm kratko je ja vem
27. november 2013
jaz
28. november 2013
??
28. november 2013
u139353
u139353
Next
28. november 2013
neext
28. november 2013
ok
Pol sta mi obe2 dali in rekli tenk Meg (jst ) pou je Harry reku ja da me res nebo kap pol smo me use 3 rekle jej da ne bo kje nas kap pol pa je prišu Zayn reku je mejk up ane ? me smo se začele hihitat in potem ojoj čez 15 min bo se začela šola hitr smo si vse naredle pol smo ble u šoli vidla sm enga nouga tipa biu je lušten....Pol je moja souražnca https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRc8xLHpJJ61AKPDJTURO7dOutkWZ8FcWlXlMafVAEsvrdUCrW0 souražnica
šla do tistga tipa in ga poljublja šla sm mimo rekla je ne druži se z njo on je rekel zakaj ne izgleda prau prjetna punca ona je bila rdeča ko paradižnik .... spet kratko ko bom mela čas vam napišm res dolgo nextaj
28. november 2013
neext
28. november 2013
Oillaa!
Ne me požret če smetim,samo prosim,če ma kdo
od vas fb,naj mi piše na ZS.
Sodelujem na nagradnem tekmovanju,sem poslala zgodbicu in se je nobednmu ne da brat,ker ma 62 strani,zato nimam vlk glasov.!
Od vas je odvisno,nagrada če zmagam pa je lastna knjiga,tk da lepo prosimm...
Če maš fb piši na ZS
28. november 2013
u153694
u153694
next
28. november 2013
pou je reku ok zakaj se nep smeu družt z drugimi ko pa se ti lahko z z fanti ? pol je rekla oh to pa ni res. Reku je konec je ona je rekla oh mucek moj dej no.Rekeu je naveličan sm tvojih muk in predrznosti.Nikoli več nebo kot je zdej blo ampak sigurn bova gledla si v oči ona je imela use solzne oči.Rekeu je niti jok niti žalovanje niti souze nebodo pomagale.Ona je rekla use zaradi te Megan ? uprašala ga je ha ? res sorry kr nimam cajta nextajte
29. november 2013
u139353
u139353
Next
05. december 2013
reku je ne zaradi tebe se je to zgodlo tok da veš ! rekla je aha sm tolk k se ti zdi Megan lepša od mene al kwa ? reku je nee noo zarat tebe je to use to pa nebom več ponavljal odšel je k prijatlom.Tam je edn prišu do mene in reku luštna punca si . Biu je res lušn in nism druga vedla kj bi rekla rekla sm tnx enako reku je hhh nimam kj rečt grem čau jst sm odgovorla enako.Šli smo k pouko na vso srečo sm se učila tako da ni blo panike kr smo pisali fiziko.Učitl je pri drugi uri prišo povedat rezultate jees sm rekla da ni panike. Nicki je pisala 2.Pol je rekla wtf in eden k je biu u njo je reku punči dej no bodi srečna da nisi pisala (1) ja je rekla sj mela sm same petke joj pol pa iznenada 2 slab dan wtf eem a bi hodu z mano ti si sigurn tak k me naljbolje razume !!! reku je emmm ti to mene ? jaa itak in ji reku pol petih pri bar koča. Rekla je jaa itakk..... nextajte
11. december 2013
neeeeeeeeeeext+nova bralka
24. december 2013
Pol je blo konc šole prej kot sm šla je eden prišu do mene (TIST KI MI JE REKU DA SM LUŠTNA...)
in reku če mam dons kaj cajta rekla sm ja mhm... pol je reku supr a bi bla prijatla jst sm rekla jaa ! REKU JE veš ko sm te prej uprašu če maš kaj cajta sm mislu če bi šla z mano dons u bar koča ? rekla sm ja veš kolk mi to pomen !pol sm šla na bus.in prišla sm domou pol pa me je klicala NIcki mislila sm si kaj te vrag nakoncu pa bi skoru umrla od smeha
rekla je heej golobček kak si kaj.... mislila sm ji rečt pol pa o šit sorii Megan !! pol sm se sigurn 10 min smejala kot zmešana !
Pol sm vidla ob kolkih je šla sm se oblečt imela sm kratke hlače ter kratko majico . obula sm si balerinke in hitro šla.Tam me je že čaku ko sm šla me je objeu in dal poljub na lica jst sm rekla kj boš piu ? Reku je coca c. jst sm rekla enako ko sma vse spila sma šla na sprehod v park. Pol sma šla usak na svoje pred tem sva se poljubila na lica in objela pol ko sm prišla domou me so čakale sestre in rekle Meg. kje si bla rekla sm tega ne povem !! Rekle so ok nebomo usiljevale neki ti mormo povedat doble smo sestrico in ime ji bo Naja rekla sm jej al pol še dobimo kkšno ? nevem no so rekle bla sm vesela ! in nato pa je klicala mama da še je ena prišla na svet punca in ime ji po Lily rekla sm jej ona je še rekla da še pričakuje 2 rekla sm aa !! pol sm odložla in povedala rekle so jeej no pa sej to je fantastično !!pol je čez pol urce klicala da so že vse na svetu in da še pričakuje 4 fantke rekla sm a rees ?pol sm ostalim povedala Zayn in Harry sta bla jaja jeej ej fantje d best me smo se smejale ej tko da nemorm povedat!! rabm 1 next
24. december 2013
neeext
24. december 2013
ok začnem potem smo usi skupaj počakali na naslednji klic mama je povedala da so vsi otroki vredu in da bo iusem ime tko:
Naja (1)
Lily(2)
Alison(3)
Alisa(4) to so use 4 punce zdaj pa še sledijo fantje:
Justin (1)
Niall(2)
Liam (3)
Adrian(4)
šli smo jih pogledat bili so tako luštkani in sicer peljala nas je Bella nazaj pa Selena
mama smo rekli vsi ko smo jih videli to so najbolj luštkani dojenčki moja najljubša sestra Jullia je rekla ojoj Niall in Alison sta naljbolj luštna ane ? usi smo rekli jaa !!mama je rekla da še bo najbrž enkrat zanosila usi smo jo pogledali kaaj ?? smo rekli usi rekla je ja bogati smo nič nam ne manjka tako da sem lahko še 2 noseča ane ? rekli smo ja mama
mama je rekla zdaj nas je use skupi 17 mi smo rekli tolko ?? ja je rekla tolko pol smo odšli in se poslovili Selena je rekla a se vam ne zdi da mama uživa v spolnih o.? rekli smo haha ja Jullia je rekla ali kdo zaupa koliko krat je imel saj veste kaj ? če hočete
Selena 3x,Zayn... next je naslednjič
24. december 2013
neext
24. december 2013
next bo juter
25. december 2013
Vsi so odgovorili 0x razen Bella je rekla 3x
Selena je rekla da mora oditi nato je meni zazvonil telefon in dvignila sem bil je tisti fant ki sma skupaj šla v park,na pijačo rekel je če bi želela z njim in z njegovim psom iti na sprehod rekel še je to da če hočem lahko jas mojega vzamem s sabo odgovorila sem ja bom jo vzela čao. rekla sem da tudi jas moram it nekam vsi so me pogledali >>kaj rees?<< rekla sem ja res rekla sem da bom vzela s sabo Gwen >> to je moja psička pasme samojed<< vsi so rekli no prav pa pojdi najmlajša pa že greš je rekla Bella >>rekla sem saj ne grem na zmenek na sprehod s kolegom grem << Bella je rekla pazi se Meg. >>Bella saj veš da se bom sem ji glasno pritrdila<<ona je rekla >>le glej da se boš ko mi tako pritrjuješ!<< jas sem rekla >> Bella mar mi ne zaupaš?<< Sem jo glasno vprašala Bella mi je odgovorila tako >> Meg. Da ti to ne pade na misel niti ko se skregama vedno ti bom zaupala pa čeprav sem pol sestra vredu ?<< jaz sem rekla >> ja to si bom zapolnila samo malo mi so misli ušle Bella ne govori tako čeprav si moja pol sestra si mi kot prava sestra << rekla je >> mala zdaj pa le pojdi se oblečt zunaj piha veter glej da se ne boš prehladila jaz sem ji rekla >> ne bom se obljubim<<
Objela sem jo ter odšla Bella je imela prav da zunaj piha veter ker ji zaupaam kot sestra sem se oblekla
Poklicala sem >>Gwen ,Gwen,Gwen<< >>kje si bila Gwen?<< sem jo vprašala ona pa me je veselo pogledala potem sma odšli in videla ga sem nato sma se objela rekel je hej kako si ti maš tudi psa samojeda ? >> REKLA SEM JAA!<< rekel je da bi me na koncu rad nekaj vprašu rekla sem kar izvoli potem sva en čas hodila po pločniku in prišla sva do parka tam mi je rekel>> veš zelo zanimiva,prijazna luštna ,punca si tako prijateljico si bi prav zagotovo vsi želeli rekla sem saj se hecaš mar ne ? rekel je zdaj ni heca rekla sem hvala in mu rekla veš zelo fajn je biti v tvoji družbi saj mi ni dolgi čas si lušen ,lep prijazen zanimiv in še bi lahko naštevala<< next
26. december 2013
neext
26. december 2013
Rekel je >>veter se je umiril in sonce se je prikazalo lahko bi šla na sladoled a si za to ?<< rekla sm >>ja veš da sem za << david mi je rekel da >>ko piha veter da mi lasje prečudovito plafotajo.<<
Rekla sem >> ti imaš prečudovito rjavo barvo las<< on mi je pritrdil >> ne ne to pa ne <<
Začela sem se smejati in takrat ko je videl moj nasmeh je rekel >> wow kako lep ,prečudovit krasen nasmeh imaš !<< REKLA SEM >> edini ki mi je to rekel si ti ! << potem je rekel >>če bi kdo to opazil bi ti sigurno rekel da imaš lep nasmeh<< potem me je pa vprašal >> kdaj se smejiš ?<< odgovorila sem>> ko sem srečna << potem mi je dal niko kuverto in mi naročil >>pred tem ko greš spat to kuverto odperi preberi in me pokliči ter odgovori na vprašanje << rekla sem>> ja veš da bom to storila<< potem sem z Gwen šla domov pred tem sva se z Davidom objela in poslovila tudi Gwen se je od Snupia poslovila ko sma prišli domov sem šla s drugimi gledat sam doma .Potem sem se stuširala in šla prebrat pisalo je tako:
Draga Megan
Ali bi hotela biti moja punca ? ODGOVORI DA ALI NE pokliči me na mojo telefonsko
Nebom hud če boš rekla ne če tudi boš to rekla bova prijatelja !!
Lp.David
Poklicala sem ga in mu povedala prvo živjo kako si ? vprašal me je če bom ali nebom rekla sem da bom bil je tako vesel in rekel ljubim te že od začetka ko sem te zagledal ! jas sem rekla tudi jas tebe ljubim že od začetka ko sem te videla … next
26. december 2013
neext
26. december 2013
neext
26. december 2013
Potem sva končala klic in bila sem vesela ker enako čuti do mene kot jas do njega potem sem šla dol povedala veselo novico vsi so se čudili in Bella je rekla>> na to moramo proslavitii !<< rekla sem >>oh Bella ne trudi se preveč << rekla je>> ko sem jas sporočila to veselo novic ste tudi rekli da moramo proslaviti << >>jas sem rekla ja vredu potem pa so vsi začeli smejati nisem vedela kaj naj naredim zato sem se jas tudi začela smejati potem pa je klicala mama in vsi smo se nehali smejati klic se je začel tako: rekla sem >> živjo mama kako si ?<< mama je odgovorila >> Megan si ti ne ? vredu sem pa ti ?<< jas sem rekla >> ja sem ja mami vsi te pogrešamo << >> rekla je daj na mikrofon povedala je da prihaja domov si smo naenkrat rekli fantastično jeej << nato pa me je klical David in rekel če imam danes kaj časa povedala sem da mama pride domov ker je pred 1 tednom rodila 8 otrok vprašal je in koliko vas je zdaj v družini odgovorila sem >> 17 otrok in 2 starša. Rekel je>> wow velika družina kajne ? << rekla sem>> ja << rekel je >>ok potem pa jutri te vabim na moj roj. dan ali boš prišla? Zdaj pa moram končati klic čau ljubim te << >> rekla sem da bom prišla tudi jas te ljubim i love you čau I love you! Končala sva klic in odšla sem v svojo sobo ter slišala kako nekaj gre na naše dvorišče bila sta mama in oče zakričala sem >> prišla sta <<preden sta pozvonila so se odprla vrata in vsi smo ju bili veseli povedala sem mami da imam fanta rekla je>> jutri lahko greš k njem<< rekla sem >> hvala mami tako vesela sem ker pusti objela sem jo nato pa šla pogledat OSMERČKE bili so tako cute …next
27. december 2013
Neeext
28. december 2013
next
28. december 2013
Vsi so rekli >>od kdaj pa dojenčki niso cute?<<
Jaz pa sem rekla >>cute cute to vem tako malo sem rekla <<
Mama je rekla>> o joj skoraj 1 ura do 12.00 kosilo grem naredit Katty prosim mi greš v trgovino po plenice … tu imaš seznam kaj vse moraš kupiti .<<
Katty je šla rekla je samo to >> ja mami takoj mami bom ja ja vredu adijo<<
Očka me je prišel vprašat >> Megan ali smem vprašati kako kaj v šoli ?<<
Jaz sem rekla >>lahko očka vredu je dobila sem 2 petki<<
On je rekel>> Meg super << >> skoraj bodo počitnice kaj ne?<<
Jaz sem rekla >>super ja očka ja skoraj bodo božične počitnice jutri še potem pa 20 dni počitnic <<
Rekel je >>super praznovali bomo pri Harryjevi punci <<
Jaz sem mu rekla>> kateri punci ?>> Rekel je>> pri Nicki tvoji sošolki<<
Rekla sem>> kaaaj? Očka veš jas nebom << Rekel je>> Meg daj no <<
Rekla sem >>nee nee in nee<< >>rekel je zakaj ne ?<< >> Rekla sem ker je moja sovražnica<<
Rekel je >>bolje da se dobro spoznata << Rekla sem nee noo ><
Potem me je klical David in mi rekel >> hej a bi bi praznovala skupaj novo leto ?<<
nextt...
02. januar 2014
neeeeeext
ful zakon je
03. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg