Forum
нeeι*
pιѕαlα вoм zɢodвo o eɴι pυɴcι...
ɴo тorej zαčɴιмo z υvodoм :
čαw!
мoje ιмe je αleхαɴdrα.prjαтlι мe ĸlιčejo ѕαɴdrα,αleх αlι αɴα.ѕтαrα ѕeм 16.leт ιɴ нodм υ 2 leтɴιĸ.мojα мαмα je ɴorмαleɴ človeĸ αмpαĸ ĸdo je мoj oče?????????????????????????????????????ѕιcer žιvιм ѕαмα z мαмo ιɴ мorαм reč dα je zlo мυčɴo!vѕeeɴ.υ šol мαм vlĸ prαjтlov.мojα вғғ je ellα.ѕтαrα je тolιĸo ĸoт jѕ ιɴ нodι v eɴαĸ rαzred ĸ jѕ (loɢιčɴo).ɴα šolι ѕм zlo popυlαrɴα.ɴιмαм ғαɴтα.z мαмo žιvιvα v вloĸυ drυɢαče pα ѕvα zlo вoɢαтι.oĸeeι тo je вιυ υvod zeιι pα ғoтĸe.
jѕт :

мαмα :

ellα :

Nextam za najmanj 3 Nexte.

Bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. junij 2012
u70159
u70159
next
22. junij 2012
drιιɴ drιιɴ!!!!!!!!!!!!!!!
ĸrαѕɴo ѕpeт šolα ιɴ še мeѕec dɴι мorм тιčαт тαм!тo pα ɴαjвolj ѕovrαžм!vѕтαlα ѕeм ιɴ ѕe odšlα υмιт počeѕαт ɴαlιčιт oвlečт oвυт тer vzeт тorвo ιɴ υ šolo.zjυтrαj ɴe jeм ɴιĸolι!pred vrαтι мe je čαĸαlα мojα вғғ ellα.ɴαjιɴ poɢovor - α-αleхαɴdrα
e-ellα
e-ѕαɴdy ѕαɴdy!!!!!!!!!!!!(вιlα je vιdeтι zelo rαzвυrjeɴα)
α-oĸeιι povej αмpαĸ ɴαjprej ѕe υмιr!
e-тorej...(je zαčelα)
α-rec že ɴo¨!
e-ɴo тoreιι....
α-нellow ɢoѕpodιɴčɴα ellα υ šolo ѕe ɴαмα мυdι!
e-povedαlα тι вoм po poтι v šolo.
α-zαčɴι že ɴo!
e-υčerι мe je eɴ ғαɴт zlo lυšтĸαɴ proѕυ če вι вlα ɴjeɢovα pυɴcα!!!!
α-veѕelα ѕм zαтe ;*
e-нwαlα ѕαɴdy vedelα ѕм dα ѕι ɴαjвlojšα ғreɴdιcα.
α-jα jα zeι pα ɢlej dα ѕe še v ĸαĸ zɴαĸ ɴe zαleтιš.
вιlα ѕeм jezɴα ĸer je мojα ɴαjвoljšα prιjαтeljιcα doвιlα ғαɴтα jѕ pα ɢα še ɴιмαм!тo jezo ɴιѕм ĸαzαlα.preтvαrjαlα ѕм ѕe dα ѕм ɴezɴαɴѕĸo veѕelα čeprαv ɴιѕм вlα.prιšlι ѕvα v šolo.тαм ѕeм ѕlιšαlα velιĸo pozdrαvov ĸoт тeн ɴeĸαj : нeeι*ѕαɴdy!pα čαw αleх!pα žιvιo αɴα ιɴ pα нellow αleхαɴdrα!
ѕυpr!
мι pιšeмo zɢodovιɴo jѕ pα ѕe ɴιѕм zvezĸα ιɴ υčвeɴιĸα ɴιтι doтαĸɴιlα.υčιтlcα ɴαѕ je že prιčαĸovαlα v rαzredυ.vѕedlι ѕмo ѕe ιɴ že ɴαм je rαzdelιlα ĸoɴтorlĸe.υн ɴα prvι poɢled ѕo вle vιdeт тežĸe αмpαĸ pol ɴe več.pιѕαlι ѕмo 15 мιɴυт pol pα ɴαм je υčιтlcα poвrαlα ĸoɴтrolĸe ιɴ jιн poprαvljαlα ɴαм pα dαlα ɴovo ѕɴov dα jo preвereмo v υčвeɴιĸυ.oĸeιι.v rαzredυ ɴαѕ je vѕeн ѕĸυpαj 18 ѕĸυp z υčιтlco ɴαѕ je 19.jeѕ pιѕαlα ѕм З!ellα pα je pιѕαlα 2!¨oмɢғ¨!тorej 5 jιн je pιѕαlo 1,5 ѕo pιѕαlι 2,6 jιн je pιѕαlo З ιɴ ɴαjвljšι pιғlαrĸι v ɴαšeм rαzredυ ѕтα pιѕαlι 5!...
ɴeхт*?
22. junij 2012
u70159
u70159
next
22. junij 2012
Nextam :
pιғlαrĸαмα je ιмe : мιнαelα eɴα pα je ɢαвrιelα.ɴč čυdɴeɢα dα ѕтα pιғlαrĸι ιɴ dα ѕe ɴjυɴι ιмeɴι rιмαтα, ѕαj ѕтα ѕeѕтrι dvojčιcι.υčιтlcα ѕe je drlα ɴα тιѕтe ĸ ѕo pιѕαlι 1 ιɴ 2 dα ѕe ɴočejo ɴč υčιт.zα ello тo ѕιcr ɴι вlo reѕ.ellα ѕe тυ ιɴ тαм υčι ѕeιι мα zlo ѕтroɢe ѕтαrše.po poυĸυ ѕeм ιzvedelα dα ѕм ѕι po ɴeѕreč v тorвo dαlα deɴαrɴco.šlι ѕvα v ɢoѕтιlɴo.ɴαročιlι ѕvα ѕι pιjαčo.jѕ ѕм pιlα rαdeɴѕĸo ιɴ ѕwιɴɢ.ellα pα je pιlα oro.woυ!pred ɴαмα pα je ѕedel ғαɴт.ιι ĸαĸι cυтeĸ je!ellι ѕeм povedαlα ιɴɴ počαѕι je pošĸιlιlα ĸ ɴjeмυ.ojoj zαɢledαl ɴαjυ je!zrαveɴ ɴjeɢα je ѕedel še eɴ cυтe вoy.oвα ѕтα vzelα ѕvojo pιjαčo тer prιšlα ĸ ɴαjιɴι мιzι.eɴ od ɴjιjυ je vprαšαl :
žιvjo αlι lαнĸ prιѕedevα prečυdovιтι dαмι ?
odɢovorιlα ѕм : ɴo...jα..ɴo...ѕevedα!
prιѕedlα ѕтα.тα ғαɴт ĸι je vprαšαl je zαčel ɢovorιтι z мαɴo тα drυɢι pα z ello.predѕтαvιlα ѕтα ѕe.тιѕтι ĸ je ɢovorιl z мαɴo je вιl мαтej тα ĸ je ɢovorιl z ello pα je вιl αɴej.zαčelι ѕмo ɢovorιтι.ojoj υrα je že З popoldɴe !мαмo вo ѕĸrвelo ĸje ѕм.нιтr ѕмo ѕe poѕlovιlι мιdve ѕvα нιтr ɴαrdιlм požιreĸ ĸι ɴαмα je še oѕтαl.položιlα ѕм deɴвαr,poĸlιcαlα ɴαтαĸαrjα тer odšlα.prιšlα ѕeм doмov .lαнĸ ѕι мιѕlтe ĸαj ѕe je zɢodιlo!мαмα мe je ɴαdrlα,ιzĸlopιlα rαčυɴαlɴιĸ,vzelα мoвι ιɴ мe zαĸleɴιlα!ѕυpr!вαrvo jѕ.ɴo jα ɴeĸαj α мι le ɴι prepovedαlα.ɴι мι prepovedαlα dα вι lαнĸo šlα veɴ.υpѕ!zмoтιlα ѕм ѕe! po тeм dα мɴe je zαĸleɴιlα ѕeм ѕĸlepαlα dα мe ɴe вo pυѕтιlα veɴ!...
ɴeхт ?
24. junij 2012
next
24. junij 2012
u70159
u70159
next
25. junij 2012
ησ נα ! νѕαנ ℓαнк ℓєηαям !нαнα σ тєм ℓαнк ѕαм ѕαηנαм ѕєנ נє ρσℓ ρяιšℓα мαмα ιη мι zαčєℓα тєžт кк мαм яαzмєтαησ ѕσвσ ιη ηαנ ѕι ρσѕρяανм σвℓєкє ιт∂ ...нαнα мσяαℓα ѕм νѕє ρσѕρяανт ρσ нιšι ρσ тєяαѕι.. (тєяαѕα נє ιтαq мαנнηα).ρσѕρяανℓα ѕм.мαмα мє נє ρσнναℓℓα.∂αℓα мι נє мσвι ιη мι яєкℓα ∂α ℓαнк gяєм к ƒяєη∂ιcι.уєѕ! тσ! νzєℓα ѕм мσвι ιη мρЭ тєя σ∂šℓα к єℓℓι.кσ м ρяšℓα мι נє σ∂ρяℓα ηנєηα мαмα.яєкℓα נє : σ тι ѕι ρα zαgσтσνσ αℓєχαη∂яα кαנηє ؟∂α gσѕρα..ѕм σ∂gσνσяιℓα.νѕтσρι.нωαℓα.νѕтσριℓα ѕм ιη ηα кανčυ נє ℓєžαℓα єℓℓα ιη ѕє ∂σℓgσčαѕℓα.νσυ ! мαмα мєη тσ ηєв ∂σνσℓℓα !σηα נє ℓσк ѕяєčηα к мα мαмσ ιη σčєтα!!!נѕ ρα мαм ѕαм мαмσ!σкєιι ∂σνσℓ тєčηαяנєηנα.z єℓℓσ ѕνα σ∂šℓє ηα šσℓѕкσ ιgяιščє.вℓσ נє ѕυρєя !σ∂šℓє ѕνα ν яσℓєяנιн ¨! (נѕ мαм ѕνσנє яσℓєяנє ρяι єℓℓι)єℓℓα נє ηαנвσℓנšα ƒяєη∂ιcα ηα ѕνєтυ ιη ηєв נє zαмєηנαℓα zα ηιč ηα ѕνєтυ !яσℓαℓι ѕνα ѕє кσ נє ηα ιgяιščє zαρєℓנαℓ вєℓ кσмвι! єℓℓα мє נє ρяєѕтяαšєησ ρσgℓє∂αℓα נѕ ѕм ρα мєℓα ηα ρσℓ σ∂ρятα υѕтα.ρяιנєℓα мє נє zα яσкσ ιη кєя яσℓανα žє кαя Ιθ ℓєт ηαмα ηι ∂єℓαℓα нιтяσѕт ρяєgℓανιc.вιℓι ѕνα žє ηα cєѕтι.ρσℓ ρα šє Ƽ мσтσяנєν ηαѕρяσтι ηαмα !єℓℓα נє zαкяιčαℓα к zмєšαηα.zα ηנσ ρα šє נѕ.ν σčι ѕσ ѕє נι ѕρυѕтιℓє ѕσℓzє ιη ѕє мι žє кαя z∂ι кαנ נє ρяємιšℓנєναℓα ! тσ ∂α ηє вσνα ηιкσℓι νєč νι∂ℓι ѕтαяšєν !!!ηα нιтяσ ѕєм ρσgℓє∂αℓα ιη zαgℓє∂αℓα šє ρяσѕтσ ρσт.σ∂яσℓαℓι ѕνα кαкσя нιтяσ ѕνα мσgℓι тנα ιη ѕє ѕєzυℓι ρσтєм ρα нιтяσ ѕтєкℓι.кαмєηנє נє вιℓσ σѕтяσ ιη вσℓєℓα ѕσ ηαנυ ѕтσραℓα.ηι šℓσ ∂яυgαčє ! z∂єנ נє šℓσ zα žινℓנєηנє ¨!ρяє∂ ηαנυ ѕσ ѕє ρσѕтανιℓι Ч мσтσяנι.єℓℓιѕєм zαšєρєтαℓα : єℓℓα кαנ ρα z∂αנ ؟؟؟؟єℓℓα ηι ιмєℓα ρσנмα кαנ вσνα zєιι.....................
ηєχт ؟
Malo spreminjam naju z ello :
ks ---->

ella --->

25. junij 2012
Next ?
25. junij 2012
u70159
u70159
ja,next.!!!
26. junij 2012
pisala boms stakimi črkami :
nisva imeli pojma.zagledala sm izhod ampak prepozno.nekdo me je zgrabu in mi pokril usta z robcom ki je imel mamilo in padla sm v nezavest.z ello se je zgodlo enako.-znašli sva se v prtljažniku kombija.zvezani.glavo sem mela na kolenih cute fanta.ella je mela glavo na blazini.odprla sem oči.bil je tako lep.a kaj ko je bil tud ugrabitelj !zaljubila semsae na prvi pogled.pogledal je gor in najin pogovor je sledil tko :
J--->js o--->on
o-ooo zbudila si se (bil je prijazen)
j-mmm mmmm mmmm ! (mela sm zavezana usta in nism mogla govorit le momljala sm)
o-aja sorii (odvezu mi je usta)
j-najlepša hvala.
o-kako ti je ime ? moje ime je Igor
j-js sm pa alexandra.
o-lepo ime
j-hwala
o-te lok kličm sandra ?
j-seveda
o-okeii...
poljubil me je !
vau kok se strastn poljublja.samo na debelo sm ga gledala.poljubil me je še enkrat.že smo prispeli.prišli smo na neko veliko parkirišče.bilo je zepuščeno.igor mi je zavezal usta...
Next?
26. junij 2012
next
04. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg