Forum
Živjo!
Jaz sem Christine Jenifer Lopez. Govorila bom o svojem lajfu.Stara sem 17let.Nimam fanta ,ampak sem zelo priljubljena punca na šoli in delam avto šolo. Moje najboljše prijateljice so Jane & Lily. Povem vam samo to da nisem važna ampak prijazna in lepa.Moje sovražnice so Foxy & July & Moly.One dve sta dvojčici in sta res fuuuuuul važni.Doma imam tudi svoje hišne ljubljenčke: zajček Puhek ali Puhi, psička Nina ali Ninči,pes Bily,papagaj Jure in Domen

UPAM DA BO VELIKO NADALJEVANJ
ČE HOČEŠ DA NADALJUJEM NAPIŠI: Prosim, nadaljuj

jaz:
[im]https://s3.favim.com/mini/46/asian-girl-blonde-blouse-cute-dress-415059.jpg[/img]
Jane & Lily:
[ig]https://s2.favim.com/orig/35/beautiful-beauty-bff-cute-fashion-Favim.com-280263.jpg[/img]
Foxy & July & Moly:[mg]https://static.igre123.com/images/forum/posts/e/295ffc700bbbed016c921a8d1494a04e.jpg[/img]
zajček Puhek ali Puhi:

psička Nina ali Ninči:

pes Bily:

papagaj Jure in Domen:

a boš bral/a??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. maj 2012
next
12. maj 2012
tnx a rečeš še komu da berejo ti bom fuuuuul hvaležna
12. maj 2012
bom rekla mojim frendicam
12. maj 2012
da ti dam nasvet... nextaj da bo prišlo do zanimivega dela pol jih boš pa že imela
12. maj 2012
Next
12. maj 2012
Vzela sem daljinec se vrgla na kavč in gledadala svoj najljubši program Disney .Poklicala sem Ninči in prišla je k meni in skočila na mene.nekaj časa sem jo božala nato pa ji prinesla njeno ,,posteljo'' in ji ukazala naj gre noter.skupaj smo gledale film jessie potem pa sem z Ninči in Bily na sprehod do Jane & Lily Ninči in Bily-ja sem spustiala na travnik nato pa smo z Jane & Lily odšle na trampulin.Delale smo salte in podobne reči.Čez pol ure pa smo se poslovile in z Ninči in Bily-jom odšli v park za pse, kjer so imeli super igrala za pse .Tam sem ju tudi dresirala.Nekaj časa sem se še igrala z njima nato pa sem pripela povodec in odšli smo domov.Ko sem prišla domov sem nahranila vse živali nato pa se odšla učit.Učila sem se 3 ure. Vzela sem svoj zvezek za risanje ki ga imenujem Smile zvezek,ter v njega narisala mene Jane&Lily ter Ninči in Bily-ja.
12. maj 2012
u89003
u89003
next
12. maj 2012
next
12. maj 2012
next
12. maj 2012
zelo mi je bila všeč ta risba zato sem jo prekopirala vsaj 2x in jo prilepila na steno.Bilo je že pozno poljubila sem mamo in očeta ter odšla v posteljo.Naslednji dan sem se zbudila ob 5:30 se vstala pogledala v omaro kaj naj oblečem in si dala zvezke v torbo.Nato sem zajtrkovala kruh in nutello potem pa se odpravila v šolo na atletiko.Ker na atletiko hodijo tu di moje sovražnice sem zelo živčna in hodim hitro in pridem že pol ure prej, da se laahko sama provblečem v športno in si lahko zamenjam vložek s tamponom.Začeli smo ter skakali v višino. Postavila sem rekord in skočil 2m 80 cm.Nato mi je učitelj dal eno nagrado ter me povabil na tekmovanje.Seveda sem privolila.No polej smo mel Biologijo in odšla sem v razred in se usedla zraven Jane & Lily.D danes smo se pogovarjali .
JUTR NADALJUJEM IN DAM SLIKICE
12. maj 2012
ok next
12. maj 2012
Prosim, nadaljuj
13. maj 2012
slikce (soritre ampak nmadasljujem jutr)
program

,,postelja''

trampulin:

park za pse

povodec:

Smile zvezek

oblačila k sm jih oblekla

13. maj 2012
Po biologiji smo imeli razredno uro.Glasovali sm kdo bo predsednik razreda.jaz in Foxy in seveda sem zmagala jaz.Potem smo imeli Nemščino, moj najljubši predmet. V zvezek smo mogli napisati:Ich bin Christine Jennifer Lopez. Ich lebe in New York. Meine Freundin Jane liebt mich, und gemeinsam machen wir Hausaufgaben.
Učiteljica me je poklicala in bila sem uprašana.Dobila sem 5+.Učiteljica me je pohvalila, ker sem edina ki imam same petice pri nemščini.Foxy je prišla do mene in mi rekla:Joj piflarka ne važi se ker si ful važna in vem, da se prilizuješ učiteljici.Ko mi je to rekla je zazvonil zvonec in odšla sem na WC in tam na zid napisala:Foxy nima pojma pa še grozi.
nextam jutr
17. maj 2012
next
17. maj 2012
next
19. maj 2012
pišem kasnej hvala za nexte
19. maj 2012
next
19. maj 2012
u80132
u80132
next
19. maj 2012
neeext !!!
19. maj 2012
Odšla sem iz strnaišča naravnost v učilnico Matematike.Naša učiteljica je res zeloooo prijazna.Vsi jo imamo radi razen Foxy in njene prijateljice.Seveda sem tudi ta predmet dobro znala.Učiteljica je danes poklicala Foxy & Jane.Obe so dobile 4.Skupaj z Jane & Lily sem odšla domov.Prižgala sem računalnik in odšla na svoj facebook profil.Imela se 10 sporočil od nekega ranta James-a Furlinkis-a.Napisal mi je
Oila!
Ti si čudovita!
+
+
+
Ali bi postala moja punca?
+
+
+
+
PROSIM!!
+
+
++
+
+JA
+
+
+
+
ali
+
+ne
Odgovorila sem mu:
Kje živiš? a bi se kdaj slišala?
Moj odgovor je:
DA,A LE ČE MI NEKAJ OBLJUBIŠ!
On pa mi je takoj obljubiu da bo samo naj povem
Da me ne boš zapustil !
Ne ne bom te zapustil!
Napisala sem mu,da se dobiva v parku Jonny-a Liam-a čez pol ure
z nino in bily-jem smo odšli takoj sem gaaa prepoznal,saj je bil fuuuul lep.In tako se je začel najn pogovor
J-jaz Ja-James
Ja-ful si lepa
j.ti tut
ja-prinesel sem ti darilo
j-kaj pa?
ja-poglej
j-o tenx
darilo je bilo................
*************************************************************************************************************
prosila bi vsaj 4-5 nextov
19. maj 2012
next kaj lohka nadaljuješ po prvm nextu ki js bi rada brala
22. maj 2012
u89913
u89913
Ta on je pa res grd
22. maj 2012
neeeeeeeeeeeeext!!!
22. maj 2012
jutr nextam
22. maj 2012