Forum
Hello..... Js sm Anna Alison Swift:

in sm stara 15 ter hodim v sredno šolo:

Moj oče Scott Swift, 38 ljt:

in je filmski igralc, producent.

Moja mama Andrea Swift, 36 ljt:

In je modna oblikovalka in frizerka.

Mam ma še brata Austin Swift, 13 ljt:

Pri nas pa živi še moj bratranec Ronan, ki je str 4 leta (starša -moja teta pa stric- sta ga zapustila nam in odšla).

Imamo hišo v Nashville, Tennessee-u.....:

Ampak smo se preselili v v Wyomissing, Pennsylvania , ko sem bila stara 14 ljt...:

Moja bestica Abigail Anderson:

(desna).

In moj dobr prjatu Zac Efron:

Nadaljujm po 3-4 nekstih.
25. september 2012
Okj sm še to povem......
Moja trenutna simpatija Bob Jonas:

Nekova punca Maria Marley:

Ki je kot vem glawna u našm lasu in celi šoli naploh.

Nadaljujm po 3-4 nekstih.
25. september 2012
u106133
u106133
ponavljaš
25. september 2012
z kom pej??
25. september 2012
next
25. september 2012
Okj nekstm...
Že 3 tedne smo u šol... V pondelek v četrtm tednu pridejo v šolo 3 novi šošolci in to so:
Žiga Kennedy:

Conor Kennedy:

Selena Marie Kennedy:

Ker sm se malo zamudla pouk sm morala usim trem razkazat šolo. Ugotovila sm d so zlo fajn osebce in da je nihov tata dobil službo kle prej so živeli v hollywood-u.... Z Abby in Austinom smo se med odmorom družli z nimi in jih sprejeli medse... Pogovarjali smo se in pogovarjali... Povabla sm jih na bazen party in ugotavljala sm d je Conor full lušn in postajal mi je use bol in bol ušeč.... Ko smo šli proti učilnici kjer smo imeli pouk smo vidle big faight med Mario in Bobom zkj ni znano smejali smo se pa na veliko haha... Po tej uri je bila malica in odhiteli smo v jedilnico dokler nebo gneče... Jedli smo tole:

Po malici smo odšli še na starbucks kavo:

Zdraven smo pojedli še usak svoj kos torte:

Ko smo šli nazaj k šoli smo šli pred učilnico ko se je začel pouk se mi ni dlo nič zato sm enostavno:
Klepetala in se smejala z Abby:
http://www.justjaredjr.com/2009/10/09/taylor-swift-fifteen-music-video-premiere/

In čečkale smo po zvezku tako da je bil na koncu ure takile:

Najljujm po usj 1-2 neksta.... <3
25. september 2012
next!! <3
26. september 2012
next
26. september 2012
u79812
u79812
next
26. september 2012
u106133
u106133
next
26. september 2012
Nekstm.....
Z Abby sediva v moji sobi...

...in čakava na 16.00h... Zkj? Ja o takrat bomo meli pool party... Jejjjjj...
Pogovarjale smo se o naših novih sošolcih in današnjem dnevu nasploh... Na vratih je Austin prinesel nama je sokc in mafine:

Js: ooo....bratc osvaja....... zalublen do ušes...
Ampak Austin je že šow kajti maam ga je poklicala da more na sprehod s psom Bug-om (Austinov) in Baby-om (moj).

(Bug)

(Baby)
No ja k meni je proisla moja muca Meredith:

Na mobi pride sporočilo:

Bolo je od Selene rekla je da pridejo pol ure pozneje ker morajo jit z mamo po nakupih in potem jih odloži pri meni..
Next... 2-3 nekste..
26. september 2012
Next!
26. september 2012
u106133
u106133
Next!
26. september 2012
next
26. september 2012
Nkestam....

No končno je prišla 16.30 in prišli so.... Zelo smo se zabavali... Aja mela sm take kopalke...:

Party:

(sm ni blo tolk ljudi).
Zelo sm bla radovedna in sm šla pogledat na Conorjev mobi (tudi zto ker mi je postajal ušeč) ugotovila pa sm da ima punco no ja vse slike je ena in ista pa tudi ko se polublata je slika in sporočila ma tuj skor usa z njo... In nato mi sm se u mislh uprašala "zkj na svetu so usi epi fantki že zasedeni??"... No potenm sem odhitela se naprej zabavat do 1h zjutro ker potem smo imeli pižama party inb potm zaspal... Conor je spal čist zrawn mene, OMG.... Zjutro smo pojedli naj zajtrk ever....

Nadaljujm pole k morm jt in ja 2 neksta usj
26. september 2012
u79812
u79812
next
27. september 2012
next!
27. september 2012
next aja ful dobr pišeš a mi posvetiš enga plisssssss
28. september 2012
next
28. september 2012
*RoZaMuNdA* hwala... okj..
28. september 2012
Okj nekstm....
Zjutro pa šola... Grrrr...:

No js sm se oblekla tko:

Abby:

Austin:

Žiga:

Sel:

(barva ls je rjava...Ok?)
inm še Conor:

Nkestm??? 3-4 nekste in bol kratko je kr morm zj jt
28. september 2012
next
28. september 2012
u30718
u30718
nekštii
28. september 2012
next
nujn a slišiš
pa če se ti da ful dovge (pa ne pre dovge ka čene si mi jih nov dal brat)
28. september 2012
okj prihaja nekst
28. september 2012
next!
28. september 2012
Prej k pridmo u šol si v bližnjem baru uzamemo starbucks coffee...:

.. Počasi odkorakmo do šole ne da se nam, ampak mormo kej čmo žiwlenje je pač tako... Ko pridemo v šolo gremo pred razred, edin problem j biw ka profesorice ni bilo od nikjer zato sm z Bob-om (ker sva bila dežurna) odšla na ogčlasno desko pogledat kaj je.... Med potjo do oglasne deske nisva spregovorila niti besede (jezen je bil in ko je jezen se ni za pogovarjati z njim)... Ko šprideva na cilj je na tisti veliki tabli (oglasni deski) bila je velika gnečaa sva se pribila skos... Tam je na veliko pisalo POUK ODPADE!!!
Bob: Jesss..... Učitlce so srkrne..
Js: .... (skomignem z rameni)
Bob: a nisi vesela???
Js: Ja no sm, ampak no....
Bob: Ja?
Js: Nč nč vesela sm ja uhh ja jejjj....
Bob: Okej..
Js: Jap....
Na pol poti do učilnice me je Bob neki prašal...:
Bob: Zakaj se ne družiš več toliko z mano kot si se v osnovni šoli?
Js: Ja lej sorry ne... Pač dubvla sm nove prjatle..
Bob: Pizda s strmi se moreš tudi kj družt..
Js: BTW u osnovni sem se več družla z Abby in Austin-om, mi je prow žow...
Porinil me je ob zid s tako močjo da me je zabolel hrbet me nežno poljubil in nato spustiw in šel.... Počasi sem si opomogla in šla za njim.. Vedela sem, da je nekaj hudo narobe med njim in Mario kajti že v osnovni je pravil, da se neprestano gregata in, da bi bil najrej z mano, ampak takrat ga mačeha še ni spustila iz njenih krempljev.. Ko sva prišla do razreda smo vsim povedala da pouk odpade in usak je odšel po svoje js z Abby in Austin-om pa z novimi sošolci Bob z Mario in njenimi delavkami (besticami)... Ker je blo slabo vreme smo se odločili, da pokličem očka, da nas pride iskat... In res čez točno 20 min je prišel in usi smo skočil u avto in domov.. Začelo je bliskati in pokrili smo bazen ter odhiteli v dnevno sobo igrali smo Cluedo...:

Mami (ima domači salon) je prišla gor v dnevno in nam postregla..:
Coca Colo zero:

Fantom pa red bull:

Papapalalalalačinke nutello:

In mafine:

28. september 2012
next
29. september 2012
Okj nekstam....
Ko igramo približno pol ure se naenkrat ulije dež, bila je nevihta.. Conor je predlagal, da bi gledal grozljivke... Šel je do naše police za dvd-je http://www.squid-technology.com/dvd-polica/ in vn vzel grozljivko THE HOUSE OF WAX:

Ta čas sem šla po kokice:

.... In še par red bullov pa coca col zero... In night movie se začne... Ko je končal smo poslušali glasbo in zrawn pel in plesali:

Potem grejo fantje v Austinovo sobo, me pa v mojo... Pogovarjale smo se, ampak sm js odšla rekla sem, da grem na svež zrak in nato sm šla.... Z sabo sm mela kitaro in odšla na moje stalno mesto naa vrtu in začela igrt pa pet zrawn... Pela sm tukj:

In to pesm:

... Pesm sm namenla njemu... Conor-ju.. Ronan, ki se je igral z žogo je takoj ko me je slišal pritekel k meni.. In me poslušal.. Najbolši polbratc mislm bratranc... Ko sem končala je začel ploskati me objel in se stekel nazaj igrat js sm pa razmišljala da bi lahk on kdj tko prišel k men.. In če ma res punco kako zgleda, a je še z nju al ma sm za spomin te slike na mobiju... Odgovora nbom zvedla.. Nato sm začela premišljevat kako glasbo posluša dans smo poslušal najnovejše hite iz leta 2012, užival je, ampak kaj veš kaj si je mislil.. Tako so wni trije fntki prišli igrat nogomet (niso me vidli, še dobr) za njimi pa Abby in Sel..

29. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg