Forum
OJ! Ime mi je Christina z mamo,očijem in mojim kužkom Timom živimo v New Yorku.Živimo v enem kraju mal odmaknjenem od mesta in tm je prov fino.Mam fanta ime mu je Robert tok je luštkaan js pa robert [img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTkIz19YPLYZSiJctYscB9LMfJLpplDNuO1pNitY-l9iBkWFwLtvQ[/img]
moja best frendica Sherry

POVEJ A NEJ NEXTAM!!

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. september 2012
k dobim 3 nexte nextam
10. september 2012
next
10. september 2012
pliss mal oglašujte
10. september 2012
NO TUT ČE MAM SAM EN NEXT BOM NEXTALA KER HOČM MAL PISAT
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Naslednji dan v šoli smo mel najprej mato,pol slovo,pol bijlo in poltgodlo in pol GLASBO!!
To je moj še kr priljubljen predmet.Za nalogo smo dubl, da mormo s svojim najboljšim prjatlom iz razreda narest en video pa en komad miidve z Sherry sva nardile en komad k ga je napisala moja teta in za video sva si čist zamenale barvo las js sm se pobarvala na črno Sherry pa na blond in pol sva ustvarle tole :

Učitlca nama je dala petko!!Pol k sva to predstavle učitlci nama je rekla, da ful dobr pojeva
In,da bi loh nadeljevale čebi hotle.Najinima najbl tečnima sošolkama Anni pa Tini je dala trojko, ker sta mele najbl bedn komad v razredu eni najini sošolci so se mal zezal in so nardil to:[youtube]xfeys7Jfnx8[/.youtube] in dala jim je štirko sam mene ful zanima kako jim je ratal se našemt v japonce....
10. september 2012
tole so nardilnajini sošolci
10. september 2012
u99504
u99504
next
13. september 2012
nexxxxxxxxxxxxxxxt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. september 2012
mhm
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Po koncu pouka sem šla na naš skrit kotiček od mene,Sherry in Roberta.Greš v invalidski wc spezaš čez okno greš po lojtri ki je na steni en meter višje od okna splezaš na streho in si tm.Tm je že bla Sherry bla je čist zasanjana in smejala se je.Vprašala sem jo kaj je in je rekla da se je zalubla.ime mu je Eric in je tak
[img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSWLh8ai9ICXGYpHiE9KqtfhL-6zMiv4NqS4EmnlsBrV5G_s5NC[/img]
Rekla sem da če je njej lep je vse v redu in da zdej pride Robert in se bova mal pogovarjala.Pol je Sherry šla in pršu je Robert.Pogovor je tekel tako:
J:js R:Robert

Rj!
Jj!
R:mmm no sej veš da bo kmal valeta?
J:Ja a maš plesalko?
R:Ne pa ti maš plesalca?
J:Ne
R:No aaaa bi poool ti plesala z manoo?
J:Jaaaa!!(kiss)
R:No greva zdej domov
J:Ja prov maš! ....
13. september 2012
nexxxxxxxxxxxxxt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. september 2012
Ula Gliha hvala pa next pa a loh pliss mal oglašuleš
ko sm pršla domov sem iz špravočka potegnla 110€ in šla v shopping.Najprej sm šla v zaro in nism našla nč,pol sm šla v newyorker in si kupla tole: [img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRvqF1UmtKnridoOur8IlP7Gl4HrtbP6l_PVM6B1-I-XCSS9-GL[/img]
in še tole: [img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcShk8e7w3mq0wKMz-JYFx9SBvMoJNkivIMjYrc4m7g7HJrEVSwt[/img]
Poklicala sem sherry in rekla če se dobiva v nakupovalnem centru Flowerfields.Rekla je ja.Ko je pršla sva šle kupt obleko še za njo kuple sva ji tole:[img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRYiEndHHBjeK-9Oq9SWKNbLZSt52JrMP071a-LWeCPXbAHxixZ[/img]
in tole:[img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSVzy36pT3d4omJzL6qq7Fe5lePFE9qUTIVcB_YxQLqC5uoNyZ2CQ[/img]
jutri je sobota moj najljubši dan jutri grem v kino z Robertom v nedeljo pa greva v toplice.
V ponedeljek sem se zbudila z dobrim občutkom ampak ko sem pogledala na uro sem se takoj počutila za bruhat.Ura je bla 7.45!!Čez petnajst minut imam že pouk!Hitro sem se oblekla,umila in naličila pojedla eno jabolko in šla.Bus bi mi odpelu skor pred nosom, ampak v zadnjem trenutku je Robert stopu med vrata in se niso zaprla kakšna sreča da sem z Robertom rekel je:vstopite v svojo kočijo gospodična in se priklonil.Tok sem se zasmejala da mi je torba padla pod bus in je mogu šofer zapelat mal naprej da, sem jo dubla.Kosmo prišli v šolo je bla ura 7:58
Z Robertom sva hitr stekla do naše matičneučilnce v katerei smo imeli matematiko lih dons nas je sprašvala in dubila sem petko.Dnevi so lahko minevali in kar naenkrat je bil petek oblekla sem si obleko in se naličla tkole:
[img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRyYv7ALrBsCBoTMNv9STh0zfWuubZDngL-i9aUFSMblN0SN_JgEw[/img] Sherry pa tkole:[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTSmtqBctorbb1Liib4lAwz9zO8oq-EG-7u_jreUDGEtUG5swD-NA[/img]
In smo šli.Js,Sherry,mami oči starši od Sherry in Sheryin brat....
14. september 2012
ko je blo konc plesa je na oder prišla rihanna bla je oblečena tko:[img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSOnsdepMl96at3-rt1RV8Bnsl0nZX8PokkitBpBOAT0pnyGhfJsw[/img] in rekla:Živijo vsem kako ste kej!!Kaj nej najprej zapojem vsi smo se zadrl where have you been in je zapela:

pol pa še :

Nato :

Pol je šla...
14. september 2012
Aja pa pozabla sem oment da je Sherry plesala z Ericom
Ko je odšla smo vsi stekl h staršem in jim rekl da grejo loh domov.Ko so odšli vsi starši do zadnjega smo mel after party.Robert pa Eric sta bla dj-ja in posledično tut midve s Sherry.Vrtel smo ful dobre muske in pol je pršu en nš sošolc k je šu prej v trgovino in prnesu jacka.Tok hitr smo ga spil da še ena čistilka k je la tm ni opazla da ga mamo.Ko smo žural ene dve uri smo se počas razšli.Js,Sherry,Eric in Robert smo šli na bus in ko smo stopil na bus smo takoj vidl šteri prazne stole vsedl smo se in kr naenkrat na radiu povejo tole:No zdajle pa boste poslušali novi hit, ki sta ga zapeli novo pečeni zvezdi Christina Petterson in Sherry Cullen pričakujemo tudi da bosta nadeljevali svojo pevsko kariero in da nam pripravljata veliko presenečenj.In se zavrti:

Ko se neha spet začne govort in reče:No tole je bilo zelo dobro ali mislite da bosta naredili tudi svojo verzijo tega:
...
16. september 2012
Čez par dni ko so se nam začele počitnice sem poklicala Sherry in rekla če bi skupi nardile še kkšno pesem ker ma moja teta še en kup besedil, ki bi jih lahko zapeli.Pol sva šla šle h moji teti na Broadway in nama je dala tri besedila.Šle sva v studio in vprašali vratarja če bi lahko midve tuki snemale .In reku je da se bo pogovoril s direktorjem.Šle sva domov in se začele učit besedila.Naslednji dan sva šle spet v studio in vratar je rekel, da lahko in, da nama je našel še enega menedžerja.Ble sva zlo veseli in takoj sva šle v studio.Menedžer je ful prjazn pa ime mu je Pete.Posnele sva tale komad :
Js sm tko k prej tista z črnimi lasmi Sherry pa z blond.Jutr greva snemat še en komad in ble sva ful veseli..

Jutr greva snemat še enga in ble sva zlo veseli...
16. september 2012
Nasledn dan se zbudim in pogledam na telefon.Bla je ura 10.37 in imela sem dve novi sporočili:9.55:Robertobro jutro punči.Kako si kej?Bi šla dons zvečer z mano v kino?Pokliči pa se zmenva kdaj.
10.08herry:Good morning.A se dobiva dons ob 11.30 da greva v studio?Sherr.
Šla sem dol in si vzela zajtrk:

Pol sem se šla oblečt:http://s4.mojalbum.com/17375134_17406283_19127533/zenska-oblacila/kratke-jeans-hlace-s-8.jpg,

in tole

naličla sem se tkole:

Pol sm šla do moje tete in mi je dala eno besedilo.Pa tud kavo mi je ponujala ampak sem
mogla zavrnt, ker semi je mudil do Sherry.Hitr sem ji odnesla besedilo in se ga šla domov učit.Ko je bla ura 11.30 sem prišla do studia.Tam je že bila Sherry.Šle sva noter in posneli tale komad:
17. september 2012
naličla se je tkole:

hlače pa te:

17. september 2012
frizuro pa tole:

na zgornji sliki glejte samo frizuro
17. september 2012
neeeeeeext!!!!!!!!!!!!!
18. september 2012
Pol sem poklicala Roberta in zmenla sva se, da greva v kino ob 21.00.Gledat greva eno ljubezensko komedijo.Naslov je:Ko sanje postanejo resničnost. originalni naslov:when love becomes a dream.Po kosilu sem šla v shopping kupla sem si par za v kino kupla sem si tole:

,

in tole

.
Ko sem prišla domov je bla ura že 20.27 hitr sem se oblekla se naličla in šla na bus.Robert me je že čaku pred kinom in biu je fuul lep pa v rokah je meu šopek vrtnic.Ko sem prišla h njemu me je poljubil in mi dal šopek.Šla sva notr kupt karte,pijačo in kokice.kupu mi je dietno colo sebi pa pepsi colo.In sva šla v dvorano.Film je pripovedoval o eni punci in o njenem zakompliciranem življenju.Od težav z fanti,do družinskih problemov.Igrala jo je Ashley Tisdale njenga fanta pa je igral Robert Pattison.
Ko se je film končal sva šla h men domov v sobo in se vsedla na postlopotegnu me je h sebi in :

...
18. september 2012
nasledn dan sem se zbudila samo v modrcu in hlačkah v objemu Roberta, ki je še spal.Počas sem vstala da ga ne bi zbudila ampak ko sem ga ponesreči oplazila z nogo po trebuhu se je zbudu in me poljubil.Šla sem pred omaro in iz nje potegnla eno prevelko majco in si jo oblekla.Šla sem dol in si vzela zajrtk

Robertu sem gor nesla en toast in kapučino.Ko sva pojedla sem se spomlna da mam dons rojca jutr pa mava z Robertom obletnico.Nemorem verjet, da sva skupi že 2 leti.Rekla sem mu da grem kupt neki pa je reku da gre z mano.Hitr sem se mogla neki spomnt.Rekla sem mu da žov ne more z mano ker grem kupvt modrčke.Pol je reku no prov te bom pa tuki počaku.Kupla sem mu tole:

tole

pa še tole

Pol ko sem pršla domov sem vse zavila v moder papir in skrila med nogavice.Potem se je vrnu Robert v roki je mel roza paket.Za njim sta pršla še Sherry in Eric.Vsi so se zadrl:Vseeee najboljšeee!!In mi dal darila: Robert

in to

pa še tole malenkost

darilo od Sherry pa Erica:

in to

18. september 2012
next
18. september 2012
no nextam za zmajkota 3
Zvečer smo mel party.Pršli so vsi moji sošolci iz osnovne šole:Anna,Tinna,Maya,Debbie,Kate,Amy,Emma,Emily,Vanessa,Catherine,Jane,Zack,Timm,Andy,Mark,David,Harry,Zayn,Chris,Ashton,Rico,Edward,Jacob,Malcom,Robin in Simon.
Zayn in Chris ki sta dvojčka sta poskrbela za pijačo.Prnesla sta Jacka,Tonic in Gin.Pol smo naredl eno novo pijačo Toniginjac zmešan gin z Jackom pa tonicom.Sej je ful dobr,Zjutri sem se zbudla z tako močnimglavoboom da nism mogla vstt.Robert je že ustov in mi prnesu aspirin hitr sm ga popila in se nekak odmajala do omare.Vn sm potegnla trenirko in eno majco.Oblekla sm se in šla dol uzela sem en rogljiček z marmelado in kozarc mleka pa to pojedla za zajtrk.Pol sm šla mal na vrt in najdla list na katerem je pisal:Ej če takoj ne pustiš Roberta ti oblubm da ga bom tko razbutu da ti bo še žov,da si ga spoznala.
18. september 2012
u99504
u99504
next+next+next
18. september 2012
Čez eno uro sem šla ponovno na vrt in tm najdla še en list na njem je pisal:Robert če takoj ne pustiš moje Christine jo bom ubil.Owen.
Owen!On nama grozi!Moj bivši dve leti se ni pojavu zdej pa kr naenkrat in to lih na obletnico.Poiskala sem še drugi list, da bi ga nesla Robertu ampak ko sem ga iskala po hiši ga ni blo nikjer.V srcu sm začutla strah.Vedela sem, da ga je Owen poiskal in nabutal.Kar naenkrat zaslišim kričanje.Grem na balkon in tm vidim Owena kako sedi na Robertu,se derea kaj ti mislš da jo boš kr tko dubu!?In ga tepe.Potegnla sem ga dol in hitr počepnla h Robertu.V mislih sem si govorila Christina
kaj boš nardila a nej pokličem policijo,rešilca?Mogoče kar oboje?Ozrem se okrog ampak kr naenkrat Owena ni blo nikjer več.Ja itak ustrašu se je in zbežu.Ampakna robu balkona vidm še eno pismo :Lejta vidva če ne bo šlo zlepa bo šlo pa z grda.Kaj zdej to pomen!?Slišala sem da je Robert zavzdihnil: Chistina poklič rešilcaa.Hitr sm poklicala rešilca in v petih minutah je biu Robert že v bolnici.Končno je iz ambulante prišel zdravnik.Rekel je da je izgubil veliko krvi ima, da ima prebito ustnico.Ko so mu zašili spodnjo ustnico so ga prepeljali v bolniško sobo in me končno pustili h njemu.Ko se šla notr sm ga hitr pojubila in ga vprašala če je kej boljš.Reku je da če sem js zravn je še 50% boljš.Pršla je sestra in mu dala v roko infuzijo,Ko mu je v žilo zarila iglo sem padla v nezavest.Zbudila sem se na poljstli zraven Roberta.Ko je videl da sem budna je rekel da gre lahko že domov.In sva šla.Na cesti sva srečala Robertovo starejšo sestro Tiano.Tiana:

Pozdravla naju je in začel smo se pogovarjat pogovor je tekel tako
T Tiana J js R Robert:
T : O živjo mi se pa že kr dolgo nismo vidl!!
J&R :Jaa prov maš!!
R : Tiana kako zdej tist tvoj ta nov fnt kako mu je že ime??
T: Max!
R : Ja kje pa je??
T :Tmle je lih sva pršla iz shoppinga.
Max: Oj vsem skup!
J: Max si to ti!?
M: Ooo Christina ti moja najlubša sestrična!
J: Ja kdaj sva se nazadnje vidla?
M:Mislm,da pred kkšnim mescom
J: Ja zdej se spomnm
T In kje sta vidva zdele bla?
J: Ja bla svva v Bolnci k je moj bivši pretepu Roberta!
T: O in kaj ti je naredu?!
R: Prebou mi je ustnco pa poskrbel,da sem zgubu velik krvi.
M: O prasc!
T : Lejta sej bi midva še klepetala ampak se nama mudi na ultrazvok
J & R :Kaj?!
T: Ja!noseča sem!!
R: Kaaj!!? Stric bom !?
J: Dej umir se zdej k nesmeš še tok pretiravat sej veš daše nisi čist v redu?
R: Ja ok no se vidmo!
J: Dijo!
T&M: Dijo

Ko sva pršla domov me je predvrati čaku paket in v njem pismo.
Na pismu je pisal: Draga Christina!
Zdaj ko si praktično že odrasla ti pošiljam tole oblekco.
Babi.
In not je bla tale oblekca:

...
18. september 2012
Ko sem pomerla oblekco sem dobila sporočilo od Roberta :

.Ko sem končno dojela kaj se je zgodila sem padla na tla in planila v jok.Tisti trenutek sem dobila še eno sporočilo od Roberta da naj pridem v park ob 16.33, da mi bo vse pojasnil.Ker je bla ura že 16.22 sem se odpravla.Poklapano sem hodila po uliah na katerih sva si z Robertom včasih kupovala sladkorno peno in hotdoge za v kino.Iz torbice sem potegnla I phone in slušalke ter začela poslušat muziko.Kar naenkrat se zavrti najina pesem ob kateri sva se spoznala:

Ko se je končala so mi po licih počasi začele pozeti solze.Ko sem prišla do parka je tam že čakal Robert.Imel je modro oko in roko v gipsu.Vprašala sem ga a te je spet Owen?
Žalostno je rekel ja.Rekel je, da če te ne pustim te bo pretepu do smrti pa tut če gre pl v zapor do smrti samo da naju bi loču.Planila sem v jok in stekla domov.Ko sem stopila v hišo je bla tm škatla in na škatli list na katerem je pisalraga Christina!Ker si imela učeraj rojstni dan ti podarjava tole bitje ki si ga želiš že tako dolgo.Mami in oči.
Zraven je bilo 200€.Verjetno za opremo za žival.V škatli je bilo:

V majhen lonček sem nalila malo mleka ji ga dala in šla po nakupih za mačko.Šla sem v Zootic in kupla dve skodelici,10 igračk,blazino,mačje stranišče,dve vreči po 1kg mačjih briketov,5 konzerv,dva whiskasa,plezalnik in ovratnico z obeskom na katerem je pisalo Kitty.Ostalo mi je še 70€ in ravno toliko je staa ena oblekca ki sem jo prej videla v izložbi New Yorkerja.Šla sem not in jo kupla pa dobila sem še 20% popusta tko da je bla 55€ in sm si loh kupla še ličila pa nova sončna očala.Oblekca je bla taka:

Ko sem prišla domov sem dala Kitty okrog vratu ovratnico ji dala igračko in šla zrihtat š ostale stvari...
20. september 2012
če vas zanima zakaj nikol ne omenjam njenga očija pa mamicenadva mata službo v Ohiu in bi mogla vsak dan prevozt 7 držav.Prideta pa kdaj za vikend in med kkšnimi kratkimi počitnicami.AJa pa še neki o njenmu kužku Timu:Tim je še vedno živ samo da ga ma zdej njena babica,ker je blo z njim preveč dela.
20. september 2012
tole je tim

sej zdej bo verjetno pršu nazaj h Christini.
20. september 2012
neeeeeeexxt
20. september 2012
nextam za zmajkotaaa
Ko sem prišla sem vzela Kitty v naročje,zakopala obraz globoko v njeno mehko dlako in začela jokat.Ko sem se potolažila sem šla v park.Tm sm se usedla na svojo najljubšo klopco na kateri sva se z Robertom prvič poljubila.K
22. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg