Forum
Heey. Sem sara, in sem živela v Mariboru, Zdaj pred kratkim sem se preselila v Novo mesto.
Kmalu se bo začela šola, jaz pa še nimam nobene prijateljice :/ Zelo sem žalostna Ali bo to ustalo tako ?
Če vas zanima napišitee pod komentar next Rabim usaj 3 nexte da nadaljujeem.

Upam da boste brali, čeprau je namišljena zgodbica.. Upam da vam bo ušeeč in da jo boste brali. Zagotovo vam bo ušeeč

Še slikca od ''mene'':

Nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. oktober 2011
u53943
u53943
next
08. oktober 2011
Še dva nexta rabim
Drgač pa hvala Dada5
08. oktober 2011
Dada5 Nadeljevala bom

....In k malu se je začela šola ampak še vedno nisem imela nove prijateljice
Prvi dan pouka GROZNO: novi sošolci, novi urnik.. Pogrešam staro šolo. Prva ura obup. Usi so se norčevali iz mojega priimka. Kaj je tako čudno če se Humski pišeš;O To še ne pomeni da te morejo klicati Šuma, šumaher :/ Druga uraa je bila pa kuulskaa. Spoznala sem nove prijateljico, adelo. Pri mtematiki sem sedela pri ''piflarki'' Adelii, Bila je zelo prijazna puncaa. Med poukom sva se skoooooos pogovarjale:
A-Adela. J-jst U: Učiteljica
A: Zdravo, kako si ?
J: vredu pa ti ?
A: Mah bo.
A: Zakaj te tako zabavajo? So te u prejšni šoli tudi ?
J: ne. U prejšni šoli sem bila zelo popularna in ko sem ošla ce je cela šola jokala za mano. Meni je bilo pa zelo hudo. Skoraj tako kot zdaj.
U- Dekleti zakaj pa klepetata ?
J in A: Oprostite gospa učiteljica. Nebova veeč.

Ko je bil odmor sva z Adelo odšle po malico. Ko sva bili v kuhinji je Adela Zagledala Zeeelo lepega tipa (Kajti tudi Adela je bila nova na šoli) Adela je...............
Napište neex in boste izvedeli
09. oktober 2011
To je ADELA:

09. oktober 2011
NEXTEM FOR EVER
09. oktober 2011
Hvala.)
09. oktober 2011
Še dva nexta rabim
09. oktober 2011
next
09. oktober 2011
Al pa sam za tebe nextam

....... Adela jee padla u Nezavest... Un tip jo je zagledaav in ji je pomaguu. Ko se je Adela zbudila je zagledala unga tipa (Ime mu je bilo Maark)
M- mark A- Adela J- js
A- Kdo si pa ti ?
M: jaz sem mark pa ti ?
A: Adela sem. Zakaj je tukaj? Kaj se je zgodilo Sara ?
J: Ko si zagleala njega si padla u nezaveest. Ups nebi smela povleati
M: Prosim ? Ker je zagledala mene je uzavest padla ?
J in A: Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
M: Sem ti ušeeč ?
A: Ija Kaj jst ti nisem lepa (sramežljivo)
M: Seveda si mi (Sramežljivo)
J: Gremo pouk se bo hmalu začeel.....
Ko ma prišle v razreed je ceu razred tudi učiteljica nas so napadali. Se sprašujete ZAKA?
Zvedli boste ko bote napisali Next (Nadeljujeem potem mogoče danes: )
09. oktober 2011
u53943
u53943
next
09. oktober 2011
Bom juteeer In še dva lajka rabim
09. oktober 2011
u60375
u60375
next :3
18. oktober 2011
u60333
u60333
next
18. oktober 2011
Mwaa
19. oktober 2011
bom
19. oktober 2011
Ko ma prišle v razreed je ceu razred tudi učiteljica nas so napadali ....... Bili so usi učitli, in usi so nas nadrla zakaj smo zamodili. Učiteljica za slovenščino (kajti imeli smo slovenščino) Ta učiteljica je najbol grozna in če zamudiš k pouku te čaaka veliiiiiiiika kazeen. Ta kazen se je lotila tudi nas. mene, Marka in ADELO (čeprau mark in u našmu razredu) ko sm že povedala je najbol strogaaa učetiljica, zato je dala tudi marku kazen Kazen pa je sledila: celo stran sam povedi, cele dve stari šolski red, Čistili bomo vc, in bomo usem na šoli prinašali malico -.-''. + vem grozno učeteljico imamo. No zdaj se pa nemoremo z marku dobitii. pa to je za umreeet smo si mislili. Učiteljica je rekla da naj sedemo in smoo. Nato naju je uprašala in nasledno uro ko je mela marka je njega tudi uprašala Nemšči (najbol mutau predmeet) Ko sem prišla domou sem mami povedala kazeen. Bila je zeeeeeelo jeznaa kot še nikoli. Ko se šla k atiju (mama pa ati sta ločena) Me je še on nadru. Tako je kaj morš ? Niič No saaj ni tako hudo me je potolažila pou sestra anja. POGOVOR MED MANO IN ANJO: A-anja J- jst
J: Hvala ampaak kako naj izpolnema z adelo želju marku?
A: Em. da pomislim. Pobegnita iz šole in od doma...
J: mhm. Nevem če je to dobra idejaa.
A: res ni ampak rada bi ti pomagala da vam nebi bilo treba narediti kazni. Koliko dovgo pa boste morali to delati ?
J: Do konca devetega
A: No potem pa naredi to kar sem rekla:
J: Bom bom
19. oktober 2011
In nato nas je mama odpelala v šolo. Mi smo pegnali Na poti nas je srečaal en tip ki nas je hotel....................

Napiš nex pa zveeš
19. oktober 2011
u53943
u53943
next
19. oktober 2011
še usaj dva lajka morta bit
19. oktober 2011
u60375
u60375
neext :3
19. oktober 2011