Forum
Ojla! Sem Jordyn Ross. Stara sem 13 let.
Imam ravne blond lase in rjave oci.
Z ocetom zivim v NYC v hotelu. Imam psičko Nikky.
Imam enajstletno sestro Lauren,ki živi z mami v Novi Zelandiji. Vidiva se nekajkrat na leto.
Sem najpopularnejše dekle na šoli.
Igram klavir,sem navijačica in hodim v plesno šolo. Ker je moj oci filmski režiser, sem veliko sama doma. Da bi se oci "oddolzil" za odsotnost,dobivam 50$ na teden,da si kupim najboljsa oblacila.
MOJ DAN
Zbudila sem se ob 6.45. Šla sem v spodnje nadstropje v spa center. Ob 7.30 sem prišla nazaj domov. Pripravila sem se za šolo. Oblekla sem neon roza pajkice in belo majco,na kateri je pisalo #YOLO
Šla sem v kuhinjo na zajtrk. Pojedla sem čokoladni rogljiček. Ob 8.15 je pome prišla prijateljica Maya. V šoli sem dobila 4 pri Zgodovini. Okoli 15.30 sem prišla domov. Odložila sem torbo in šla na plesne vaje. Iz plesnih sem šla v glasbeno šolo. Ob 19.30 sem prišla domov. Ati je bil doma. Zdelo se mi je čudno, saj bi moral biti v studiu.
"Jordyn,pridi sem!" je zaklical iz kuhinje.
Prišla sem in tam sem zagledala neko žensko s papirji, atijevega odvetnika, mami in Lauren.
Oče reče :"Jordyn,imam novico..."
Next?
02. marec 2016
nextttttttt
Next
bff takoj hoč Next,k ubijaš s to zgodbo
02. marec 2016
19.45
Jokam v sobi. Stiskam medvedka in jokam.
Jutri se preselim v Novo Zelandijo.
Ati bo zelo zaposlen s filmom. Nekaj mesecev bo preživel v Braziliji.
Vzela sem kupček puloverjev in jih dala v kovček.
22.05
Pred dvema urama sem na fb objavila,da se selim. Imam že čez 4000 lajkov.
Želim obleči pižamo, a je v kovčku pod vsemi oblačili.
Slečem pajkice in majco. Zaspim v spodnji majci in v kratkih hlačah,ki sem jih vzela iz sušilca.
08.30 sedim v kuhinji in jem palačinke,ki jih je spekla mami. Oči nikoli ni naredil zajtrka.
Ob 10.40 smo šli na letališče.
Ko sem sedla na letalo,sem pomislila "zdaj bi imela malico v šoli. Z Mayo bi zamenjala svojo pomarančo za njeno grozdje. Sedeli bi na travi in gledali fante,kako igrajo nogomet."
Solza mi spolzi po licih. Zaspim.
Čez nekaj ur se prebudim. "The plane will land" reče stevardesa. Pogoltnem slino. Začelo se je novo življenje. Drug mesec me je čakalo plesno tekmovanje. Zamenjala bom glasbeno šolo,šolo,prijatelje,plesni klub in najpomembnejše : zamenjala bom dom in družino.
Next?
02. marec 2016
neeeeeeexxxxxxxxxxxxtttttttt
Next
prfekcija
02. marec 2016
Na parkirišču pri letališču je bil enoprostorec. Vanj smo naložili moje kovčke in se odpeljali. Uličica je popolna. Na eni strani je peščena plaža,ki ima prečudovito svetlo modro morje, na drugi je pa šola. Na širokem pločniku sem videla nekaj fantov z rolkami.
Lauren mi je pokazala mojo sobo. Ima pastelno roza stene in veliko posteljo. Razpakirala sem,nato sem pa šla z Lauren na plažo. Tam so bili neki fantje.
Prišel je en rjavolasi fant in pozdravil Lauren. Zardela je in šla v vodo.
Imeli sva se super,ker sva bili spet skupaj. Ona je moja BFF že od nekdaj. Vedno sva si dopisovali po fb.

Ob 20.35 je prišla mami in rekla, da gremo v picerijo.

Vrnile smo se ob 23.00. Šla sem pod tuš, nato pa v posteljo.
Next?
02. marec 2016
neexxxxxxxxxxxttttt
03. marec 2016
Nedelja.
Zbudila sem se ob 10:40
Šla sem v kopalnico in se oblekla ter naličila. Oblekla sem: svetlo roza majco do popka ter kratke hlače iz džinsa.
Naredila sem si neurejeno figo.
V kuhinjo sem pojedla popečeni toast z nutello. Vadila sem klavir in gledala tv.
Odločila sem se za telovadbo. Vzela sem MP3 in zaklicala : "BYE"
Po 30 minutah teka,je posijalo sonce. Nasmehnila sem se in stekla na plažo. Malo sem se sprehajala po nizki vodi,nato sem pa šla na kosilo. Jedli smo vegi burgerje.
Popoldne me je mami peljala v mesto v plesni klub DANCE STAR.
Ni mi bil všeč. Šla sem tudi v
MARRY STYLE
ELITE
LIVE TO DANCE (LTD)
Izbrala sem LTD
Dobila sem torbo,jopco z imenom, uniformo in dežnik z logotipom plesne šole. Imela bom 5 vaj na teden po 3 ure. Komaj čakam!

18.30
Pri vratih je pozvonilo. Bil je tisti fant,ki je pozdravil Lauren. Povabil jo je na sladoled.
Šla sem v garažo, tam vzela temno roza rolko ter čelado in šla pred hišo. Neštetokrat sem padla.
Nato sem se spustila po hribu navzdol. Padla sem na trato pred neko hišo.
"Are u allright?" je vprašal luštkn fant. Ponudil mi je roko
Vstala sem in se ozrla. Okoli mene je stalo 9 fantov z rolkami.
"I'm James btw" je rekel. " Im- Jo-Jo-Jordyn" rečem in se nasmehnem.
Fantje se zacnejo predstavljati.
Naj jih opišem.
James ima blond lase in rjave oci. Igra nogomet.
Zack igra kitaro in ima rjave lase
Oliver ima isto frizuro kot JB. Star je 13
Ricky je rdečelas. Star je 11
Daniel je najstarejši. Star je 14 pa pol
Jace je Liamov bratec. Star je 13
Austin ima kodraste lase in je prav prikupen. Je najmlajši. Star je 6
Liam je star 14. On in Luke sta dvojcka.
Luke trenira hokej. Star je 14.
Luke in Liam si nekaj prišepetavata
Z Jamesom se gledava v oci. Nasmehne se in jaz zardim. "Jordyn, večerja!" zakliče mami.
Poslovim se in grem domov.
Ob 19.45 pozvoni pri vratih. Mami odpre. Rekla je,da me išče nek fant.
Stečem k vratom. Tam je stal James. Dal mi je rolko. Rekel je,da jo je našel v grmovju.
"tnx" rečem.
James: "err, milk shake at 20.30?"
Prikimam. "i"ll pick u up" reče, in gre.
Oblečem belo oblekico do kolen in svetlo modre all starke.
Ob 20.30 pozvoni
"hey" reče James.
Next?
03. marec 2016
Nexxxxxttttttttt
11. marec 2016
Next
12. marec 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg