Forum
no u glaunem, tuki bi guvoril no jz bi o mojem "ljubezenskem stanju" provzaprov bi vm povedala kakšne probleme mam jz in moje prjatlce

(p.s. pa use to bo resnično)
05. julij 2011
pa če bi radi da začnem nextejte
05. julij 2011
ah no u glavnem sm iz osmga razreda. ločeni smo na A in B. jz sm B. je pa tut ugromna razlika u nas- puncah. A-jovke so neke frajle važnek kot da so neke več od nas. use nosjo uprijete hlače pa pajkice pa majčke z ful dekolteji. me smo pa fel bl preproste nosmo tut krila(nism vidla še nobe a-jovke k bi mele krilo) aja pa use a-jovke si likajo lase majo skos spuščene so fulll neki nališpanepa too. in ja zato tut usiii fanje letajo za ajokami.
zdej pa fantje: jz sm naše fante razdelila v 2 skupini, to sta: 1.fantje k so b-jovci ampak bi bli radi a-jovci in 2.fantje k so b-jovci pa jim je usen kaj bi bli
05. julij 2011
aja opa jaz sm Lola, moja BFF je pa Nika (pa tut Urša pa Nina-z njima hodmo pa mestu pa se zajebavamo na fulll)
05. julij 2011
next?
05. julij 2011
next!!!
05. julij 2011
next
05. julij 2011
hmmm anej povem kaj se men dogaja , kaj sanjarim ali kaj se dogaja mojim frendicam al pa kako je na naši šoli z usemi temi stvarmi
05. julij 2011
al nej pa kar use osebe tko opišem
05. julij 2011
da boste vedl za kaj se gre
05. julij 2011
next
05. julij 2011
no bom usebe :
Urša: ne ravna najlepša ni mela še fanta je pa fulll za hece pa sovraži kopalke ker je kao "debela" čeprou sploh ni, pa ko je ona zalublena -ojoj-no uglavnem prejšnič ( kkšne pou leta nazaj) je bla noro zalublena u enga sošolca , men je sicer grozn ampak.... no in ona je to napisala na puščico in on je to vidu potem si pa lahko mislte- izogobou si ji je
no zdej je pa na novo zalublena tut u enga sošolca in ja ona si izbire same take "čudne" ampak fora je da se pa ta skos za mano meče če razumete sam men ni pa tut mal ušeč- ker je pač čudn-no uglavnem je pa urša drgač tok dobra osebca in ja .......aja pa tooooooook nesamozavestna je tut zato k ma fuuull velke joške(sori za izraze) ampak to ima po mami... je boga...
05. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg