Forum
u105067
u105067
Hej! Moje ime je Jessi in živim v Hollywodu. Zelo si želim postati igralka. Imam brata ki mu je ime Jay. Stara sem 17 let, Jay pa je star 18 let in ima punco Gabrijelo ki je stara tako kot jas.Moja mamica in očka sta ločena in z Jayem živiva pri mamici. Mami je Luiza ati pa je Marjan.Imam pa tudi ljubkega psička Maxa. Očka je bogat in nama z Jayem daje vse živimo pa v zelo lepi hiši,ki nam jo je priskrbel očka.Jas imam čisto vse razen karijere in to je rada bi postala igrelka.Ker se očka ne strinja se mi pač sanje ne morejo uresničiti.Ampak jas vem da se bo na koncu vse uredilo.
Moja zgodba se je začela nekega jutra ko sem se zbudila in sem slišala v mamini pisarni ropot.Vstala sem in odšla do pisarne tam pa sem videla mami kako nekaj išče. vprašala sem jo če kaj potrebuje ona pa je je rekla da nič. zdelo se mi je koda nama z Jayem nekaj prikriva. odšla sem v sobo in se provblekla.
oblekla sem tole:
12. september 2012
next
12. september 2012
u98292
u98292
nnext!
13. september 2012
u105067
u105067

obula pa sem:

ko sem se obleka sem morala še pokledati maxa on pa je spal
izgledal je nekako tako:

čeprav bi ga morala pelja ti na sprehod je bil tako luškan da ga nisem morala buditi.Hotela sem iti v šolo ko sem na vrtu zagledala mami kako zaliva rože.Spomnila sem se kako je mami zjutraj nekaj iskala. Danes smo v šoli imeli rastavo naših hiš in jas sem sliko svoje hiše skoraj pozabila, zato sem odhitela v sobo po sliko.Ko sem prišla v šolo sem se zalubla. vprašala sem svojo najbolšo prijatelico če ve gdo je on ana pa mi je odgovorila da mu je ime Alex. potem sem pomislila in pomislila da bi to lahko bil Jayov sošolec. Hitro sem poiskala Joya in ga vprašla. Bila sem zelo začudena saj je biv on.Ko smo imeli predstavitev sem bila tako zatreskana da še pomisliti nisem mogla kako naj opišem hišo. pokazala sem jim sliko.
bila je takšna:

moja soba:

moja garderoba:

in moja spalnica:

Tako sem predstavila govorila pa skorajda nisem.Zato sem dobila oceno sedem.Ko je bilo konec pouka me je Alex povabil v kino. Bila sem zelo začudena in hktati fool vesela da sem mu bila končno všeč. Ko sem pršla domov me je mami pričakala v njenem naročju pa je bil Max
tako:

Vzela sem ga v naročje in ga nesla v sobo.Spotoma sem šla pozdraviti še Jaya in Gabrijelo. Povedala sem jima da grem danes v kino z Alexom.Ko je Max videl da ima gabriela psičko je skočil dol iz mojih rok in odšel k njej.Gabrijelini psički je bilo ime Mary.
takšna je:

Ko sem odšla iz sobe sem se spomnila na zjutri ko je mami nekaj iskala. Odšla sem v njeno pisarno.Tam pa sem iskala ampak nisem ničesar našla potem pa sem v čisto zadnjem našla...
13. september 2012
u98292
u98292
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
13. september 2012
next
13. september 2012
u105067
u105067
Nakoncu sem našla papirje.Bili so kot nekaki dokumenti.Vzela sem jih v sobo in jih prebrala.Zvedela sem da je mami imela še eno hčerko njej naj bi bilo ime Elisa.Bila sem zelo začudena.Tudi ona naj bi bila stara toliko kot sem jas in imela enak dan rojstni dan.Hitro sem odšla v Jayovo sobo. Njega pa ni bilo tam. Odšla sem dol po stopnicah in srečala Gabrijelo. Vprašala sem jo če ve keje je Jay. Rekla mi je da je odšel očku in se naj bi jutri vrnil.Ura je bila že sedem jas pa sem ob osmih zmenjena pred šolo z Alexom.
Hitro sem se stuširala se naličila in oblekla.
takšna sem bila:

frizura:

obleka:

čevlji:

Vzela sem še torbico in odšla.Ko sem prišla do šole mi je počilo srce videla sem Alexa kako se poljublja s Frenki naj važičko v šoli. ona misli da je glavna na šoli.Joj kak mi gre na živce
frenki:

Alex:

Usedla sem se nazaj v avto in se odpeljala. Ko sem prišla domov me je Gabrijela vprašala zakaj jokam.Nisem ji odgovorila in žalostna odšla v sobo.Gabrijela je priletela za mano gor. Glih si je popravljala očala kako ji bolj pašejo.
Bila je takšna

Gabrijela:

Probala me je potolažit ampak nisem hotla.

Provblekla sem se in se vrgla na sedežno in pri nogah mi je ležala moja muca Lili.

Kar naenkrat pa slišim telefon bil je Alex.

Hotel je vedeti zakaj nisem prišla.
Najn pogovor:
A:zaka nisi pršla do šole?
js:zaka kej! rekel si mi da me biš pričakal tam ampak sam!
Aej nisem bil z nikomer.
js:zaka se lažeš, če s, te pa vidla kook košuješ Frenki!
A:ampak ona me je polubla!!
js:ni važn niko te nočem več vidt!
jsa tvoje košarkaske skupine tut ne.
A:ampak...

Prekinla sm. Čeprav mi je blo zlo hudo sem morala to narest.V tistem trenutku pa DDDDDDRRRRRRRRRRR...zazvonil je telefon uglasila sem se in oglasila se mi je najbolša prjatlca Leja. Vprašala me je če grem nocoj ob enajstih zram nje v disko.Čeprav nisem bila pr voli sem rekla ja da na Alexa pozabm. Ura je bla enajst in obleč sm se mogla.Ublekla sem tisto kar sem prej hotela imeti za zmenk.Odšla sem. Ko sem prispela sm se razgledala muska je nabijala da so mi bobnčki v ušesih kr bobnel. In ko sem iskala Lejo sem pred sabo zagledala...
14. september 2012
u103845
u103845
NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTT
14. september 2012
next
14. september 2012
u103845
u103845
http://www.igre123.com/forum/tema/kdo-ma-vec-frendov/41894/ SE PRIJAVIŠ?????????????????????????????????
14. september 2012
u98292
u98292
neeeeeeeeeeeeext
14. september 2012
u106738
u106738
neeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttt
14. september 2012
hiter next živčna sm
14. september 2012
nextttt
14. september 2012
u105067
u105067
Zagledala sem punco enako sebi.Ni mi bilo jasno zakaj bi bila punca enaka meni.Vprašala sem jo kako ji je ime ona pa mi je povedala da je Elisa.Potem sem jo še vprašala koliko je stara in mi povedala da17.in še vprašala sem jo po datomu in bil je anak kot moj. Vedela sem da je to moja pol sestra ampak nisem vedela kdo je njen oče.Takrat pa sem zagledala Lejo in odšla k njej. Povedala sem ji da sem videla punco z imenom Elisa in povedala sem ji da sem včeraj našla pri mamici dokomente ki govorijo da imava z Jayem pol sestro.Leji je bili to slišati zelo čudno.Potem pa je Elisa prišla do mene in me vprašala kako je to možno da sva si enaki. Povedala sem ji ime in da sva pol sestri. Bila je zelo začudena.Potem sva se spoznali in vprašala sem jo kako je ime njenemu očku in njeni mami. povedala mi je da je mami Luiza očka pa da je Jack. jas pa sem ji povedala da je moja mami Luiza oče pa da je Marjan. Poiskale sma Lejo in jo videle z njenim fantom Kevinom. pustile sva jo samo s Kevinom. midve pa sva se šle zabavat in slikat.

Slika je bila nekako taka:

jas sem bila na levi strani ona pa na desni.
potem sva se še same slikale.

jas:

Elisa:

takšne sma bile zvečer pa je odšla z mano domov da pozdravi mami. ko sma prišle domov je mami brala knjigo.Zaklicala sem mami. mami se je obrnila in mislila da ima privide. Videla je približno enaki punci potem pa sva ji povedali ime in ona je videla Eliso. tako se je razveselila da soji kar sovze pritekle iza oči.Elisa je prespala pri nas. Ko smo se zjutraj zbudili in smo odšli zajtrkovat sem predstavila Eliso Jayu in Gabrijeli. Jay in Gabrijela sta jo pozdravila ona pa njiu. Kar naenkrat je Maxi skočil na mene ker je hotel jest. Elisi je bil zelo šikan potem pa je še prišla dol Mary Gabrijelina psička.Maxiju sem dala jest.

Izgledal je tako:

Danes je bila končno sobota in mi ni bilo treba iti v šolo. Z Eliso sma se zmenili da greva plavat v bazen.
takšni sva bili.

js:

Elisa:

Gabrijela:

Enčas smo se kopale in raziskovale dno:
dno:

In ko smo prišli iz vode sem zagledala Alexa...
15. september 2012
u98292
u98292
neeeeeeext
15. september 2012
u103845
u103845
nnnnnnnnnnnnnnnnnexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttt
15. september 2012
next sam kak dno a ma bazen morsko dno?
15. september 2012
u105067
u105067
zmotla sm se hotla sm namest bazena napisat morje.
15. september 2012
u98292
u98292
hhahaha sej okj
15. september 2012
ja sej ni nč narobe sam čudn mi je blo kak bazen pa je to
15. september 2012
u105067
u105067
haha
16. september 2012
u98292
u98292
a se plis prjaviš? Od mojga frenda in frendice je pliss http://www.igre123.com/forum/tema/top-vici-by-cute-nicky-and-laura-/41983/1
16. september 2012
u103845
u103845
kdaj bo next
16. september 2012
u105067
u105067
Hitro sem odšla ven a bilo je prepozno Alex me je videl.Prijel me je za roko in hotel da ga poslušam.Nisem ga hotela poslušati vendar sem morala ker me je tako tesno držal.Povedal mo je da ko je prišel predučerejšnjim pred šolo je bila tam tudi Frenki. Vprašala me je kam grem tako pozno.Nisem ji hotel odgovoriti a bilo je prepozno že me je poljubila. In takrat si vrjetno prišla ti in si me videla.Bila sem zelo jezna na Fernki ampak sem bila tudi žalostna ker sem bila še vse eno zaljubljena v Alexa.Kar naenkrat pa MWWA alex me je poljubil.

tako:

Čeprav nisem bila naj bolj zadovoljna sem se prepustila občutkom.Kar naenkrat pa sta prišli Elisa in Gabrijela.Nista vrjeli da sem spet z Alexsom. Alexu sem predstavila Eliso mojo pol sestro Gbrijelo pa že tako pozna.Alexu se je malo zvrtelo ker je videl dve skoraj enaki punci. Ptem pa sem mu povedala da sva midve dvojčice. Odšli smo se vsi kopat in morali smo že oditi domov ker nas je čakalo kosilo. Z Alexom sva se še enkrat kušnala potem pa je morel it domov mi pa tudi.Danes sem bila zmenjena z Eliso in Gabrijelo da gremo v šoping.Oblekle smo se.
jas sem oblekla tole.

jas:

Gabrijela:

Elisa:

To smo oblekle. potem pa smo odšle kupovale smo veliko

Elisi smo kupili kužka Pikija:

in telefon:

Ko smo nakuple smo se še odpravile v gostilno nekaj pojest.
jas sem jedla.
jas:

gabriela:

Elisa pa je jedla isto kot jas.
In odpravile smo se domov. Napoti domov sem videla zelo lep zvezek spomnila sem se da bi tja notri lahko zapisala vsa doživetja.Potem pa sem rekla Elisi in Gabrijeli naj počakata ker grem jas si kupit dnevnik.

Dnevnik:

Ko sem prišla pa ves sem videla skupaj Eliso in Alexa.

16. september 2012
u98292
u98292
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
16. september 2012
u103845
u103845
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
16. september 2012
u106738
u106738
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
16. september 2012
NEXT+ zlo dora zgodbica+ nova bralka
21. september 2012
next dej hiter nooooo!!!!!!!!!!!
22. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg