Forum
u34387
u34387
Bip bip bip...mi je zapiskal mobič.."SHIT!"sem zaklela spet sporočilo od Mie. Ja..ja ja..Mia,ona je najlepša punca u razredu in vsi..še celo učitelji se obračajo za njo..SOVRAŽIM JO! Ona pa mene..ima dve "KOKOŠKI" kot jima pravim..Lary in Tary..hh kravi. No uglavnem sporočilo:

Ej sory Jubi (tako me kliče), vem da že spiš...haha..hotela sem samo povedati, da sem našla popolno mesto zate na valeti..Lahko si.....haha..lahko si kar doma.
Mia♥..;P

"Jennah Anne More"je zaklicala mama..."večirja je na mizi"."Nisem lačna"sem se zadrla. Hvalabogu imam razumevajočo mamo. Včasih se mi zdi, da je zelo osamljena saj sta se z očetom ločila pred 3 leti... Naj se predstavim..sem Jenn..osamljena 14-letnica brez frendic..družim se samo s tipi, ki vsako popoldne igrajo basket na igrišču..nimam facebooka...na netu sem sam zarad muske..Kot sem že rekla živim s samsko mamo v bloku v Celju. Oče živi v Italiji s svojo ženo..I hate her!!!!! Owjeah..my life sucks!!!!

piŠem???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. januar 2011
i love it !
nextaj nujnoo !♥
02. januar 2011
u34387
u34387
coment ;P
02. januar 2011
neeexxtt !!!
02. januar 2011
Nexttt.!
02. januar 2011
neeext!
02. januar 2011
neextt ženska nextiii
02. januar 2011
u34387
u34387
ok nextam ;P
03. januar 2011
u34387
u34387
O shit!!!!Pundelk....shit sql bom zamudila..Nase sem navlekla cunje ki so bile najbolj dosegljive...sledil je make-up in šprint do sql..Uhhh usa zadihana sem pritekla u razred predenj je zvonilo..usedla sem se zraven Jamesa..tipa s katerim igram basket. Zasmejala sva se tako naglas da je učiteljica padla iz stola...Ceu razred je padel u smeh..Potem je u razred stopil en tip...sploh ga nisem pogledala saj sva z Jamesom težila Miji. Krava seveda sploh ni opazila da ima na glavi narisanih vsaj 10zeleno rdečih pramenov..s svojimi svetlo rjavimi lasmi je zamahnila in pomahala novemu tipu..ime mu je bilo Kevin..Bil je kot bi rekla Mia: super kjut...a kot bi rekla jas: egoistični kretenski prašič..nekaj podobnega kot Mia...hah..Mia je seveda odličnjakinja..in na pamet zna celoten učbenik, če pa jo vprašaš kake barve je žaba ti reče: KAJ PA JE TO?? Haha..ja ena navadna kuzla..no ja tako se je pouk vlekel in vlekel...Končno je bilo konec in z Jamesom sva se poslovila....rekla sem da pridem popoldne na basket...pa je rekel da ne more..Hah sem si mislila..James pa ne more..odločila sem se, da mu bom sledila. Skrila sem se za šolsko omarico in kar naenkrat me je za ramo prijela neka roka..Sploh nisem vdela kdo je zato sem se hitro obrnila in ga po obrazu počila z roko...bil je...
03. januar 2011
u34387
u34387
next???
04. januar 2011
u34387
u34387
tnx...realy
05. januar 2011
neeeeeeexxxxxxtttt
05. januar 2011
neeeeext!!!!!!!!!!!!!!!hitr
05. januar 2011
neexxxxxxxxxxxttt
05. januar 2011
next
05. januar 2011
u34387
u34387
ok nextam
06. januar 2011
u34387
u34387
bil je Kevin. "Oprosti" sem nejevoljno rekla.."nisem hotela"..čeprav nisem mislila tako..dvignila sem glavo in videla njegove presenetljivo lepe oči...vprašal me je, če mu razkažem šolo.."em..e..e..e"sem jecljala..i mimo je prišla Mia.."Kevčiiii♥" se je zadrla i rekla jas ti lako razkaem šolo...Mislila sem si jessssssssssssss...Tako ali tako se mi je mudilo...James ni zavil proti svojemu domu..ampak v park..James&park..to ne gra skupaj.....OMG..Tam je bila Tary, Miina kokoška..O_O Oči so se mi povesile do stopal in stekla sem domov..No ja moram priznati, da mi je biu James ušeč že od 5. razreda...shit!!!! sem si mislila...s to kravo je..Odšla sem na igrišče in tam ni bilo žive duše..razen Tima in Tary..OMG..ne še Tim..stekla sem u gozd in splezala na drevo. Bila sem utrujena..zato sem zaspala. Zbudil me je dež...in bila je že čista tema...
06. januar 2011
u34387
u34387
next?
06. januar 2011
nexti
06. januar 2011
u34387
u34387
še kak koment??
08. januar 2011
u59711
u59711
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxt!
01. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg