Forum
u62735
u62735
Pisala bom zgodbo o Jeleni. Nekej bo tut zmišleno. No, pa začnimo:
Hay!
Sem Selena Gomez in povedala vam bom zgodbo o Jeleni. Vse se je začelo decembra, ko so me prosili, da na nekem koncertu nekej zapojem. Seveda sem rekla ja. Pripeljala sem se tja in rekli so mi, naj se vsedem na stol, ki je bil na odru. To sem naredila, potem pa je na oder peišel Justin. Začel je nekaj pet. Hodil je okoli mene in me gledal. Ostala sem brez besed.
Jaz na koncertu:

Justin:

še nekej slik z koncerta:

next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. marec 2012
u79664
u79664
next
11. marec 2012
u88990
u88990
Oky no moj nou profil je tole nextam enkrat zdej
30. junij 2012
u100126
u100126
next : D
17. julij 2012
u88990
u88990
tnx< 3 torej next:
Po koncertu je prišel do mene in me vprašal, če bi kdaj šla z njim na zmenek. Nisem vedela kaj naj rečem saj sem bila zelo zmedena. Potem pa sem le uspela povedat: "Ja lahko". Rekel je, da me bo poklical jutri, da se zmeniva kdaj bova šla. No potem me je limuzina odpeljala domov. Naslednji dan me je res poklical, in zmenila sva se da se dobiva ob 15.00 pred mojo hišo. Hitro sem se lepo oblekla in potem je bila ura 5 minut do treh in sem se poslovila ter šla pred mojo hišo. Tam me je že čakal Justin. Podravila sva se in se začela pogovarjat o veliko stvareh. Ugotovila sva da imava veliko skupnega.

Na koncu zmenka sem bila do ušes zaljubljena. Nisem vedela, če Jus čuti enako, ampak sem le upala.
18. julij 2012
u100126
u100126
nextyyyy!
18. julij 2012
u88990
u88990
jutri bomm pa hvala (:
18. julij 2012
u88990
u88990
evo next
Naslednji dan sva se spet zmenila da se dobiva. Komaj sem čakala!
Zjutraj sem se zbudila in si pripravila zajtrk. Naredila sem si palaćinke, in bile so zelo dobre! Potem sem odšla na intervju za revijo Teen vogue. Po tem sem imela kosilo z Demi Lovato. Že zelo dolgo je nisem videla, zato sem se je zelo razveselila. Ko sva pojedli sva še malo klepetali in plačali, potem pa sva šli. Potem pa je bila ura 14. in odhitela sem domov da se oblečem za zmenek. Ob 5 do petih sem bila pripravljena in Justin me je že čakal. Skupaj sva se odpravila po mestu.

Paparazzi so naju ves čas slikali. To mi je šlo res na živce.Potem pa je Justin rekel" Pridi za mano" in me prijel za roko. Šla sva nekam čim bolj stran od paparazzov. Rekel je: "Selena, vem da se poznava zelo malo časa ampak no veš... js sem se zaljubiu vate.". Ostala sem brez besed. "Justin, jaz... Tut js sem zaljubljena vate." sem rekla. "Bi bla moja punca?" je vprašal. "ja" sem odgovorila. Potem me je objel, in me hotel poljubit, ampak so bili tam paparazzi in nisva hotela da se zve da sva fant pa punca.

Odšla sva k njemu domov in sva se pogovarjala. Potem me je poljubil. Bilo je čarobno.
31. julij 2012
u88990
u88990
Naslednji dan sva se spet dobila. Paparzzi so naju spet slikali. Najraje bi jih nekam poslala... Z Justinom sva se objela. Če naju je gdo vprašal če sva midva skupaj, sva mu rekla, da sva samo dobra prijatla.

Naslednji dan sem imela intervju na Ellen. :

Okej no skorej bi naju razkrila! Ko sem prišla domov je bil Justin doma in vprašal me je kako je bilo. Vse sem mu povedala in začel se je smejat s svojim božanskim nasmehom.

kliknite sliko.
Potem sva se odločila, da se bova Marca na vanity fair party prvič predstavila kot par. Bil je še samo en teden do takrat! Prišel je stilist, da bi izraal obleko ki jo bom nosila na vanity fair party. Izbral je dolgo rdečo obleko.
_______________________Čez 1 teden_________________________________________
Z Justinom sva že pripravjena in sediva veliki črni limuzini. Odpeljali sva se. Ko sva prišla so si vsi nekaj šepetali. Odšla sva do rdeče preproge. Neka ženska je rekla kdaj morava stopiti na rdečo preprogo. Ko sva stopila na njo so se paparazi kar prerivali da bi bili čim bližje nama in naredili čim boljši posnetek.

[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRw4F_sJTWoPoB7k6xXsW_DZebJNcla2KpVgxx8wNfXtyve3wtViVSDnWY[/img]
[img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTvELf-OSh3IBnWoMrSYxZPrpEuyVOm2xlaj9AjGmnKgN9M3mP20mMZFJA[/img]
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTqECj1MNGKRFUjunbSYc6PihYaV0maB9WV4Fej6GufkC6gYpyrwfAuZBty[/img]
Po tem sva odšla s rdeče preproge se pogovarjati z drugimi gosti. Vsedla sva se na bel kavč.
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTxi9Ra-BdxxAWXaZDgaA-xL493ZNYV5zUBdAjP-gmCS3u8iVOwG7puB2rE[/img]
Srečala sem mojo najboljšo prijateljico Taylor

Potem sva šla nekam v ozadje in Justin me je poljubil, in paparazzi so nama spet težili. Čez nekaj dni sem imela pri Ellen spet intervju.:
31. julij 2012
u88990
u88990

poljub na vanity fair party
31. julij 2012
u102685
u102685
kjuut :* next
05. avgust 2012
u102778
u102778
cool next prosim!
06. avgust 2012
u88990
u88990
thanks vama obema za nexta
Jutri nextam OBLJUBIM!
12. avgust 2012
u88990
u88990
šli smo na počitnice pa usi k so to zgodbico bral so se zbrisal.... a nej zbrišemmm?
23. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg