Forum
Heei.

To sem jaz

To sem jaz Nicolle. Tipicna 17 letnica bi rekli, ko samo pogledas. Zivim zivljenje dokaj normalnega dekleta, razen tega, da nimam fanta, se sama sebi zdim debela, mozoljasta, grda.! V glavnem vse to kar vidi na sebi najstnica. Ata in mama sta se locla ko sem bla stara 5 let. Mam najbolso frendico, ki mi vedno stoji ob strani in pa osebo, ki me sovrazi.! in jaz to vracam https://data.whicdn.com/images/34391276/tumblr_m7zeuzW4e91qgfmtdo1_500_large.jpg to je ona <----
Nimam pojma zakaj se fanti lepijo nanjo. No... Tud jaz sem dobila ze kr nekaj prosenj ampak doben mi ni vsec, kaj sele, da bi se zaljubila vanj..

Do zdaj se mi ni zgodilo nic kaj takega...

Nekega dne se mi je pa zgodilo nekaj, kar mi je za zmeraj zaznamovalo zivljenje.!

Hoces vedet.?
Next.?

Bos bral/a zgodbico.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. oktober 2012
Emm. Moja najbolsa frendica. :

14. oktober 2012
big nEtX!!! komi čakam da slišim kaj se ji je zgodilo!!! čeprav predvidevam (sklepam zaradi naslova) da je kaj v zvezi z vampirji.---!!!!
15. oktober 2012
Uu. 1. Next hvala .. Še en next pa nextam
15. oktober 2012
next!!!
15. oktober 2012
u76047
u76047
Neeeeeeeeeext
16. oktober 2012
jeah zdj lahko začneš!!!
16. oktober 2012
u76047
u76047
joo nikolet, nextaj/začni že! jutri me sicer ne bo v šolo (zaraji alergije spet), sao v četrtek pa verjetno prijem pa se me pazi če neo nexta
16. oktober 2012
bo kmal next??? neučakana sm...
pa sorry kr sitnarim!!!
17. oktober 2012
uh. 4. je nexti hahaha nekaj pa je, ne no te pa nextam... čez določen čas bom pa le razkrila kaj je bo zgodilo
*****************************************************************************************************************
Brrrrrr! Budilka mi je že zvonila zgodaj zjutraj ob 7.00. Spet sem bila jezna na ves svet, ki je bil okoli mene, pa kaj naj. Takšna pač sem. Najraje imam poležavanje v postelji, zato sem kar ležala, ležala, ležala... zaspala! Naenkrat pa mi je začel zvonit še telefon. Okej, takrat sem bila pokonci. Seveda, z upanjem, da me bo poklical princ na belem konju, ampak to se ni zgodilo. Bila je samo Jess (bff), ki mi je rekla, da me že čaka pred vhodom, mene pa od nikoder. Rekla sem ji, da sem že pred vrati in odložila telefon na mizo. Hitro sem se oblekla v

in stekla po stopnicah do nje. Nato sva odšli v šolo.
17. oktober 2012
Wild spirit: strah me je <33
Tipica.mwaaa! : evo .. Sori. Samo nisem mela casa :/ <33
17. oktober 2012
u76047
u76047
Neeeeeeeeext
Zdaj si nextala, tak da bom pridna
17. oktober 2012
Oh. Hvala. bom nextala ju3
17. oktober 2012
nexti....!
18. oktober 2012
next
18. oktober 2012
next
20. oktober 2012
Hitro sem pritekla po sptopnicah do Jess.

JESS --> J
NICOLLE --> N

J: Kaj spet mas te kickugle v uhah.?
N: Ja .. Spet mas modre lece o uckah?
J : Ja pa jaz jih rabim.. Sej je vseeno. Kaj spet si zaspala?
N: ti ne ves sploh kak je to fajn, ko se dve uri prej vstanes, da se nalicis. (Jess je bolj emo stil)
J: + lece
N: joj hahaha
J: in si mislila ko ti je zvonil telefon, da je sanjski princ, ki te caka pred balkonom, da ti bo zapel in ki je prisel iz oddaljenih dezel da bi samo trbe videl!?
N: glej Jess saj ves da nisem taksen tip, samo zelim si nekoga, ob katerem mi bo zastal dih in, ki bor resnicno v njega zaljubljena, da ne bom mogla mislit nanj. Ne pa kot t...
J: kot jaz, ki sem jih mela ze osem ja. Okej. I get it!
N: okej, grema ze no..
J: hahaha moja gustika
N: hohhohooho mojo tele

Potem sva povsali tempo, ker sva bile ze malo pozne. Naenkrat pa sem se zaustavila, dih mi je zastal, samo njega sem videla.. Bil je ... Popoun. Postaven, visok in napudran? Ne, najverjetne je bil svetle polti. Ampak nikoli se ga nisem videla, to je bilo prvic. Ampak, zakaj mi je dih zastal? Ne bi mi smel... Saj mi ni bil vsec ali..... Pa? Pogledala sem vstran, ker sem ze predolgo zrla vanj. Nanekrat me je tudi on pogledal. Upala sem samo, ker sem svetle polti, da se mi ne bi opazila rdecica. Bili sva pri soli in sva z Jess komaj takrat spregovorili in odsli k pouku, neznanec mi pa se zdaj ni dal miru. http://weheartit.com/entry/40406855/via/directionertoinfity
20. oktober 2012
u76047
u76047
Neeeeeeeeeeeeexxt :3
20. oktober 2012
next...
20. oktober 2012
next
21. oktober 2012
Se opravičujem, samo nisem mela časa, da bi nextala...
*********************************************************************************
*NICOLLE*
Zazvonil je šolski zvonec. Končno bom spet videla Jess, ker nisva skupaj pri Slovenščini.

J: Hej
N: Hej..
J: Glej.. Najbolši prijatlci sva in vem, da te nekaj teži. Povej mi kaj je..
N: Am. Ja. Am. Še sama ne vem kaj je in ti skoraj ne morem povedat, ampak. Am. Vidla sem fanta, veš onega po katerem nisva več spregovorili.
J: Ja.
N: In ne delaj se, da ni nič bilo, ker sama veš, da se je nekaj zgodilo.
J: Ja vem, in ne vem kaj se je zgodilo.
N: Ja jaz tudi ne, ampak mislim, da je nekaj na njem, kar mi je všeč. Na nek način pa me zmrazi ob njem. V glavnem nekaj ni v redu..
J: Ja vem. Nic., omg, am.. ne glej tja okej?
N: Kaj pa je?

N: Sem gleda.
J: Mhm.
N: Jess, greva. PROSIM!

Torej bo zdaj ta frajer, hodil še na našo šolo. O bog, pomagaj mi. Prosim!

*JAKE*

Okej. Ne smem pretiravat, ampak to dekle je naravnost. Prelepo. Kot angel. Ne vem kako ji je ime, ampak prelepa je. Ne gledam ravno na videz, ampak njena 'frendica', ki naj bi bila emo ji ne seže do kolen. Ja, zaljubil sem se in to prvič v življenju in komaj čakam, da jo spet vidim. Ne morem si pomagat, mogoče ona ne čuti enako, ampak moram jo ogovrit.
28. oktober 2012
Neeextyyy!
28. oktober 2012
next!!!!!!!!!!
29. oktober 2012
u50889
u50889
next zna bit zanimivo čeprou ne maram glih vampirjev
Preseneti meee
30. oktober 2012
u76047
u76047
Neeeexxt c:
novi name mam nikolet, tak da veš, da je alja še vedno tu ×D
31. oktober 2012
okej alja haha
********************************************************************************************
*NICOLLE*
Končno je zazvonil šolski zvonec. Konec poukaaa.. jeeeeej! Zdaj greva z Jess na pico ker je petek. Vsak petek greva v neko restavracijo, 1x na mesec v Mc' Donalds. Ustavila sem se pred omarico, jo odprla iz nje pa je padel listek na katerem je pisalo :

žινנσ. ѕєм ησν ηα тєנ šσℓι. ∂αηєѕ ѕєм ρяνιč тυкαנ. ρяσѕιℓ вι тє čє вι ℓαнкσ ν ρσηє∂єℓנєк яαzкαzαℓα šσℓσ ιη мι яαzℓσžιℓα ѕησν, кι ѕє נσ υčιмσ ρяι zgσ∂σνιηι, ηє яαzυмєм נє ηαנвσℓנє. υραм, ∂α мє яαzυмєš. čє ѕι zα тσ ѕє тι žє νηαρяєנ zαнναℓנυנєм. ѕє ℓαнкσ ∂σвινα σв σвαℓι σв 16.00. нναℓα šє єηкяαт

Okej to me je nalbolj presenetilo. prebrala sem ga se enkrat in se zamislila kod bi to bil. Po eni strani sem si želela, da bi to bil on, po drugi strani pa sem si to najmanj želela. listek sem hitro skrila in prikrila to Jess, vsega pa ne rabi vedet. Jess je vedela, da je nekaj in me vprasala jaz pi sem ji samo odgovorila, da ni nič in da morem čimprej nalogo nardit. to mi seveda ni podobno, ampak je bila zadovoljna z odgovorom. Potem sva šli na hamburger, čimprej sem hotela domov.

*JAKE*

Upam, da je dobila moje sporočilo in, da bo ob štirih prišla na plažo. Za enkrat pa morem opustit misli na njo in se čim prej nahranit. Danes ne bom lovil, kar v trgovino bom odšel po kri, upam, da je še ni zmanjkalo.
01. november 2012
u76047
u76047
neeeeeeeeext
01. november 2012
neeeexxxtttiiiiiii + nowa bralkaaaaaa
01. november 2012
awwwwww koni čakam nadaljevanje....
BIG NexT!
01. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike