Forum
Heeeej(: Tu j moja 1. zgoodba & upaam d vam bo ušeč.:'D < 3
Punca k pripoveduje/glauna oseba je Nika.
No zdej pa 1.deeu zgodbe:
_____________________________________________________________________________________
''Kot vedno me je tečna budilka zbudila ob 6.00.Zasanjana sem ustala in se pripravila,da odpeljem psičko Lilly na sprehod.
Bilo je mrzlo jutro in te je kar rahlo zazeblo.Poklicala sem Lilly in jo dala na povodec.Vse je bilo mirno,dokler ni Lilly zacela teči kot ponnorela,da sem skoraj padla.
'Ko smo prispele do parka,sem zvedela zakaj je norela.Tam je bila moja najboljša prijateljica Anja.Pomahala sem ji in se odpravila do nje.''Živjo!''je pozdravila Anja.''Zdravo'',sem še vsa zadihana odgovorila.Lilly je zalajala in iz grmovja se je prikazal Rexy,Anjin pes.Rexy in Lilly sta takoj odšla do njunega najljubšega koticka.Z Anjo smo se usedle na klop in že je začela z vprašanji.Kot so ''No si že našla princa na belem konju?''Maš kakšnega,ne da bi mi
povedala?!''Anji enostavno nisem mogla dopovedati da je konj tukaj,princa pa ni gor.''Nimam nobenega in sama veš da bi ti povedala.'',sem ji odgovorila.
''No uredu..'',se je končno sprijaznila Anja.''Pa ti ?'',me je zanimalo.''No...Nisem ziher,samo eden se mi dopade.'',je zasanjano odgovorila Anja.
''K-k-kaj?,sem zajecljala.''Kdo je to?!''me je močno zanimalo.''Poznaš Aljaža iz sosednjega razreda?'',me je uprašala.''Ja seveda ga poznam.''
''To je on'',je dodala Anja.''Prav zanima me,kaj se je zgodilo,da te je tako obnorel...'',sem še rekla.''Ti povem v šoli,zdaj morm it'',je rekla na hitrco Anja.
''No prav.čau,s vidmo.'' ,sem se poslovila še jas.Tako sva ustale in šle vsaka v svojo smer.Ko smo z Lilly prispele domov,sem se morala pripravit za
šolo.Ko sem bila pripravljena,sem se upisala še hitr na Facebook.Ni blo nič novga.Odjavla sem se.In tisti hip me je mami poklicala da grem na zajtrk...''

Upam d vam je ušeč.Tistm k ni vam tole povemorry-te sam nism vm js tprava pisatlca...;'D

Nextam & Boste brali ?:3

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. avgust 2011
Slikce;

Nika:

Anja:

Lilly:

Rexy:

Aljaž:

06. avgust 2011
u56239
u56239
nextt
07. avgust 2011
Ku bo š kei nextu.;'D
07. avgust 2011
Bom kr nextala k je dougcajt.(;
_________________________________________________________________________________

''Odšla sem v kuhinjo in se vsedla za mizo.Pojedla sem sendvič in spet odšla v sobo.Zazvonil mi je telefon,bila je Anja.
Takole je potekal najin pogovor:
A-Anja,N-Js
A:Heej!
J:Zdravo!
Ai šle skupaj v šolo?
J:Kaaj?!
Ješ?
A:Ja,zakaj pa ne...
J:Aveš kok j doug do šole ?
A:Ja vem ja.
J:No,uredu.Kdaj pa ?
A:čez 15 minut u parku.
Jkej.
A:Kul.Dijo
J:čau,s vidmo.
KONEC

Po drugi strani povedano me je Anja rešila dougčasa.Počesala sem si lase,malo namazala,vzela torbo.Šla sem dol in se poslovila od Lilly.Nato sem odšla.
Ko sem prispela do parka,me je skoraj kap...''
07. avgust 2011
next n_n
07. avgust 2011
nextii, pa ko boš mi sporoč prek sporočil..
07. avgust 2011
u56239
u56239
nextt
07. avgust 2011
next
07. avgust 2011
_________________________________________________________________________________
''Ko sem prispela do parka me je skoraj kap...Videla sem Anjo in Aljaža.Sigurno so se moji dvomi da bi nosila očale izponili.
Šla sem bliže da bi videla kaj se dogaja.Nato me je Anja pozravila in Aljaž sveda.''Heej,kako si?'',je zacela Anja.Aljaž pa
za njo ''Zdravo!Gre?.Ostala sem brez besed...Ob takem pojavu res nevem če bi mi šlo.Še kar sem stala.Končno so se moja usta
odprla in povedala nekaj besed.''Hej.Uredu.Gre.'',to je bilo to.Več neverjamem če bi lahko spravila iz sebe.''No a gremo zdaj?''
,je uprašala Anja.''Ja pejmo ja.''Celo pot sta se Anja pa Aljaž držala za roke,jas sem pa samo buljila v niju.Končno smo prišli
do šole in je Aljaž šel do prijateljev.Da sem lahko Anjo posedla in začela izpraševati.''Kaj je bilo vse to!?'',sem začela.''To je bila
ljubezen,kaj pa druzga'',je mirno odgovorila Anja.''Vem da je bila,še pred 1 urco se ti je samo dopadel,zdaj sta skpi al kaj.'',sem se drla.
''Mirno kri!Pač po facebooki sem mu dala svojo tel.številko in me je poklical če bi šla skpi u šolo.Jas sem pa potem poklicala še tebe.''.''Ne ti
men mirno kri!Vse se dogaja zelo hitro da ne zastopm.'',sem še bila v zadregi.''Verjamem,da ne.Vendar me je takoj obnorel.Kako mu
lahko rečes ne.?'',je zasanjano govorila.''Uredu dost o tem neda se mi kregat.Vendar drugič mi rajš povej ne.'',sem končala.''Uredu,
bom.'',je rekla.Nato je zvonilo in šli smo noter.Cel pouk sem samo razmišljala o Anji in Aljažu,da nisem imela pojma kaj govori učitelj.In končno je
zvonec naznanil konec zadnje ure.Nahitrco sem pozdravila Anjo in se spreobula ter šla,da mi potem ne bi bilo treba gledat kko se ''mečkata''.
07. avgust 2011
next next next next next next next next next next next
next next next next next next next next next next next
ppppppppllllllllllllllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiissssssssssssssssss
07. avgust 2011
u56239
u56239
nextt
07. avgust 2011
next
07. avgust 2011
Ko bo še kej next-u.:Đ
09. avgust 2011
next
19. avgust 2011
u51999