Forum
Pisala bom o dveh najboljših frendicah ki jima je ime Jazmin in Cristina.
Cristina je moja najboljša prijateljica , zato jo kličem kar Cristi. Zelo dobro se razumema in sma si kot pravi sestri že od otroštva. Mene Cristina kliče kar Jaz saj je to skrajšava za moje ime.
Cristina - cristi
Jazmin - jaz
No to so še enkrat najni vzdevki sedaj pa k bistvu.
ZAČELA BOM PISATI OD OTROŠTVA DO DANES IN POTEM NADALJEVALA !
Ko sem bila še zelo majhna me je mama vpisala v vrtec saj je bila zelo zaposlena in sama ni uspela skrbeti zame.Nekaj dni me je pustila v vrtcu , tam sem si našla nekaj dobrih prijateljev a nekateri so bili zelo nesramni , saj so mi rezali lase in podobno. Mami tega več ni želela , zato me je izpisala iz vrtca in najela mi je varuško. Varuška me je prišla pazit za cel teden saj je mama morala na službeno potovanje. Zelo dobro sma se razumeli , s seboj pa je imela tudi neko punčko. Pogovor : J - jazmin jas ko sem bla še mala V - varuška Taylor (tako ji je ime )
J - kdo to ?
V - to je moja hčerkica Cristina.
J - boma se skupaj igjali ?
V - seveda , vsak dan tudi ko bom kuhala kosilo.
J - dobjo
Potem se je Cristina prikazala izza hrbta varuške saj jo je bilo sram. Čez 1 dan sma si postali najboljši prijateljici in vedno sma se igrali. Bilo je še 3 dni do maminega prihoda nazaj , jas in Cristina pa sma se zmeraj bolj razumeli .Toraj je bila Taylor moja varuška mama od Cristine. Tistega dne , ko je kuhala kosilo sma se z Cristino igrali zunaj saj je bilo lepo sončno. A kar naenkrat , ko sem šla v hišo po punčko je Cristina nekam izginila. Takoj sem šla povedat varuški , ki jo je zelo skrbelo saj je bila seveda njena mama. Po 1 uri sma jo našli na neki gozdni potki tam je sedela ob drevesu in jokala. Ko je varuška prišla nazaj v kuhinjo , pa je videla , da je od sile pozabila vgasniti plin in zažgalo se ji je kosilo. Skuhala bom novega , je malo zatem rekla in se nasmehnila.

nextam ?

Vam je všeč ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. maj 2011
1 koment pa nextam (=
08. maj 2011
next next next next
08. maj 2011
nextala bom zdaj
08. maj 2011
ok
08. maj 2011
Nato je skuhala novo kosilo , zaradi dogodka prej z Cristino pa nisma smeli biti več zunaj brez njenega dovoljenja in njenega nadzora. Tako sma se s Cristino igrali notri in mami je kamlu prišla domov. Iz službenega potovanja pa je prinesla slabe novice : Povedala je , da so odpustili njenega najboljšega prijatelja in sodelavca Liama , ker ni imel z sabo dovolj denarja . Mami je bila tisti dan žalostna , jas pa tudi , saj je varuška odšla domov in nisem imela nikogar za igrat. Živeli so daleč vkraj od naše hiše. Tako sem rasla in kmalu dopolnila 11 let. Naredila sem si msn , fb saj sem dobila svoj računalnik. Takrat sem se vpisala na MSN in tam videla dosegljivo Cristi. Takoj sem jo kliknila : Pogovor : C - cristi J - jaz
J- heiii
C -- oo kako si ?
J - jas vredu ti ?
C - tudi. ej nekaj ti morem povedat !
J - kaj pa ?
C - veš da .............
J - kaj pa ?
C - ti pol povem morem it ker me mami kliče nekaj morem pomagat. Pridem čez 10 min čaw.
J - čaw
In izpisala se je .Vseh 10 min sem razmišljala , kaj mi bo povedala in ali bo dobro ali slabo. Tako sem se poglobila v razmišljanje , da se je prej nazaj vpisala in še prehitro je čas minil.
nextam ?
08. maj 2011
ja nextt
08. maj 2011
Moja BFF Cristi :

Jaz :

08. maj 2011
takoj nextam
08. maj 2011
Kliknila sem njeno okence za klepet in pogovor se je začel :
J - jaz C - cristi
C - heii back sem
J - hey WB
C - no novička je , da..
J - kaj ?
C - jutri se preselim v hišo 24A !
J - pa to je ja hiša poleg nassssssss !!!!!!!!
C - saj to ravno ! Poleg tebe bom doma !!!!!!!
J - jess to je res najbolša novička. ampak že jutri ?
C - da samo odpeljemo se , potem pa boma se že lahko igrali. Se vidima jutri , nekaj stvari moram še spakirati.
J - ok čaw jutri grema toraj skupaj v šolo ?
C - ja itak.
J - ok bay rtmf
C - enako se vidima jutri ♥
J ♥ čaw
In izpisala se je . Hitela sem dol k mami in ji veselo novico povedala. Jutri je petek , potem pa vikend in prosila bom , če lahko prespim pri Cristi jutri pa grema skupaj v šolo ♥ Komaj sem čakala...
08. maj 2011
next ?
08. maj 2011
Aja za Cristino sem hotela biti nova , zato sem si dala prebarvat lase in izbrala oblačila , ki jih bom jutri oblekla.
Jas :

Taka sem zdaj in to so oblačila , ki jih bom jutri oblekla.
Bilo mi je tudi dc zato sem šla v park na gugalnico

08. maj 2011
1 koment
08. maj 2011
cool story next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
08. maj 2011
bom.
tnx ♥
08. maj 2011
V parku sem srečala zelo luštnega fanta v katerega sem se kmalu zaljubila - še isti dan. Kako sem bila sramežljiva pred njim ! Dal mi je telefonsko št. in sramežljiva sem zbežala domov. Bilo je že 22:00 , še sama nisem morala verjeti , da sem bila tako dolgo z fantom v parku. No predstavil se mi je in shranila sem si ga kot : Nik Clar (ime in priimek ) dala sem si tudi njegovo sliko , ki mi jo bo prikazalo , ko me bo klical in slika je iz parka kjer sem se gugala in razmišljevala. Nato sem pomislila , kako je danes vesel dan saj jutri pride Cristina moja BFF in se bo preselila v hišo poleg mene , pa še Nika imam. Tedaj je napočilo 23:45. Tako dolgo sem bila na računalniku naenkrat pa mi telefon 3 krat zapiska , hitro sem ga odklenila in pogledala , kaj piše.
Bil je SMS :
Skozi okno te vidim.
Res si lepa. Lahko pridem k tebi ?
Aja skozi OKno . Odpiši . RTM ♥
Omg kar topila sem se od sramežlivosti odpisala sem le :
A res
haha xd
Hvala ti pa še bolj ♥
lahko prideš ja. ti bom odprla okno ti kar pridi saj je nizko kot vidiš.
Potem sem čakala na odgovor , a ni ga bilo. Čez 5 minut sem zaslišala le trkanje po mojem oknu.
To je Nik :

Kaki ♥ je xd
nextam ?
08. maj 2011
Taka neka je bila moja pidžama :

08. maj 2011
1 koment pa nadaljujem
08. maj 2011
u38947
u38947
NEXT
NEXT
NEXT
kolko je NICK lepp!!!
NEXT
NEXT
08. maj 2011
seveda če je justin xd
itak da je najlepšiii mojj ♥♥
08. maj 2011
nextam zdej
08. maj 2011
Bil je Nik. Mislila sem , da se stopim , tako lep je bil. Bil je oblečen v najlepša oblačila in tudi sam je bil najlepši. Tako je bil cute . Potem me je prosil , če bi bila njegova punca in me poljubil. Počutila sem se najsrečnejše in sem ga objela. Sploh ga nisem hotela spustiti , veselila sem se naslednjega dneva , srečanja z Cristino in komaj čakala da ji predstavim mojega novega fanta Nika. Nik je ostal pri meni in ni hotel domov. Rekla sem mu , da lahko spi z mano v moji postelji ampak nisma morala zaspati , zato sma se odpravila na nočni sprehod. Vsedla sma se na klopco , bilo je tako romantično , držala sma se za roke in potem me je poljubil. V poljubu sma ostala 2 min potem pa sma drug drugemu v objemu zaspala. Zjutraj sma ob 7:00 vstala , ter se lepo oblekla za v šolo. Justin je enako star kot jas in grema skupaj z mojo BFF v šolo. Potem sem videla tam poleg naše hiše , da je tam Cristina. Toda ni si bila podobna , imela je pobarvane lase.
Pogvoro : J - jaz C - cristi
08. maj 2011
J - jas C - cristi
C - heyy ja pobarvane lase imam. Ti tudi xd kako ti lepo paše. kako si ? (objeli sma se )
J - vidim. ja hvala tebi tudi še bolše kot prej. dobro sem in ti ?
C - tudi . nekaj bi vprašala.
J - kaj pa ? aja saj res pozabila sem ti predstavit osebco poleg mene to je moj novi fant Nik včeraj sma postala par.
C - res ? Me veseli.
N - (nik) jap. mene tudi. najrajši te mam samo moja Jaz.
J - ti si pa samo moj in Cristi tudi.
Potem smo se odpravili v šolo.Minila so še 3 leta in vsi smo dopolnili 14 let.
Slike :
Taka je zdaj Cristi :

Jas :

08. maj 2011

te pixe sma si z Cristi objavili tudi na fb .
To je Justin :

PROSIM NE FEJKAJTE MI NOBENIH PIX KER SEM DOLGO RABLA DA SEM JIH NAJDLA !
08. maj 2011
jutri spet nadaljujem verjetno
08. maj 2011
u38947
u38947
next
best story

pliss beri ti tudi mojo zgodbo
justin+me

luv u
08. maj 2011
ja hvala xd
09. maj 2011
zdaj bom pa res nextala
10. maj 2011
To je bil ravno moj 14 rojstni dan . Bila sem zelo lepo oblečena v mojo najljubšo oblekico. Poklicala sem Cristi in rekla , naj pride saj danes praznujem . Povedala mi je , da ne more saj ima težave. Tudi Nik mi je to rekel in priznam , bila sem razočarana. Zajokala sem potem pa sem se odpravila ven na sprehod. Toda ko sem se vrnila in odprla vrata so tam bili vsi in tudi Cristi ter Nik. Vzkliknili so vse najboljše in mi vsak dal svoje darilo. Tako sem bila presenečena , ta dan sem želela preživeti z mojim Nikom. Tako sma odšla v sobo in odprla sem njegovo darilo. V njem ni bilo nič drugega , kot listek z napisom : Glej me ! Pogledala sem ga v oči potem pa me je prvič zares poljubil . Bila sem res srečna . Potem je v sobo vstopila Cristi in mi dala darilo. Ko sem odprla , sem ostala brez besed , saj je darilo bilo oblekica , zraven pa čevlji in to sem si že doglo želela.
10. maj 2011
nextam ?
10. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg