Forum
Nisem takšno dekle,ki izstopa v šoli ali kje drugje.Nisem najbolj glasna v šoli, nisem najbolj zabavna pa vendar sem to jaz.Čisto obično dekle , nič posebnega , v množici ljudi me nebi niti videli.V šoli nisem ne popularna, ne nerodna, ne piflarska,ne tista ki dela prepire .Na naši šoli so piflarji skoraj priljubljeni saj jih skoraj vsi poznajo pa čeprav jih zajebavajo poznajo njihova imena ali pri katerem predmetu so skupaj.Ampak jaz sem lahko bi rekli skoraj nevidna.Po hodniku me včasih sploh ne vidijo, pa verjmte nisem neko čudežno bitje ki je nevidno, daleč od tega. Ko bi imela kakšnega prijatelja, hja v mojih sanjah si lahko to samo mislim.Vsi poznate kakšno punco ki je tako zaljubljena v kakšnega fanta , in on ni v njo, in ona skos sanjari o njem.No ta punca zagotovo nisem jaz.Jaz si želim vsaj eno osebo ki bi bil moj prijatel .Si predstavljate 16 let imam in nobenega prijatla , edini prijatel ki sem ga imela je bil Peter v vrtcu , hja zdaj je eden najbolj priljubljenih fantov in se me niti ne spominja.Včasih si želim da bi me katera popularna punca zmerjala , takrat bi vsaj bila opažena , ampak ja to se nikoli ni zgodilo in se mi zdi da se nebo.Se oproščam ker vam že prej nisem povedala svojega imena, moje ime je Nastja , ampak gotovo ga boste tudi vi pozabili.
Prvi del je zelo nezanimiv ampak bo pa postalo bolj zanimivo v drugem upam
Če hočete lahko dodam slike

XoXo Anja
04. julij 2011
Bila sem v šoli tak kot vsaki dan, spet Danijela ( popular bijačč xD ) se je spet spravljala na boge piflarčke z njeno bando.Spet me ni noben opazo in dan je šel naprej in tako sem živela do koncca svojih dni . The End .
-
-
-
Sam hecam se, no prišla sem domov kjer je mama delala kosilo , po stopnicah je prišla dol moja starejša sekica , Nadja ( za vaše informacije ma 21 let,v šoli je bila popularna ko je hodla , ni naredla srednje šole , v glavi ma malo lufta če se lahko tak izrazim )
In že se je začel pogovor

Nadja : ka zaj luzerka maš kako prjatlco ?
Nastja : pšššš veždaa mam polnoo
Nadja : Resno mislim !!!
Nastja : Am ja seveda jo mam khm nimam je okej
Nadja : Ajde luzer
Mama (Nataša ): Nadja kam pa misliš da greš?
Nadja : ja kam le ven?
Mama : kosilo bomo meli zaj
Nadja : sej fotra še ni doma
Mama : danes do 7 dela ,takda bomo sami jedli
Nadja : Ehhh se nism lačna , pa še s Patricijo smo se zmenli da grema k frizerju
Nastja : Ka nisi ži prejšn tedn bla pri frizerju
Nadja : ja in ka zaj ? hočem bit lepa za razliko od drugih
Nastja : kaj misliš s tem ? *jo grdo pogleda*
Nadja : Nič sekicaa mojaa najlepšaaa * se ji nervozno nasmehne *
Mama : Okej ampak domov pridi ob 6 ker se mormo neke nujnega zmenit
Nadja : okej letim te jaz čaooo *gre iz hiše *
Nastja : Amm kaj nujnega se mormo zmenit ?
Mama : pol bom povedla ko boš ata doma
Nastja : fajn te
1 del je žalostn ja samo nebo več takfejst pa Nastja pa Nadja se mata radi nena se sovražita če ste dobli tako misel
04. julij 2011
Nadja - >

zaj vidite zakaj je bla popularna , njena lepotaa

Jaz->

Mati (Nataša )->

ja zaj vidite po kom je Nadja podedovala lepoto

Danijela ( popular bijačč xD )->

zgleda prijazno ne , noo pa ni haha
04. julij 2011
Pia in Tia ( popularna banda )

Patricija ( bff od Nadje )

Slike bom sproti devala gor