Forum
Hey!
Tukaj bom pisala namišleno zgodbo. Če bote zgodbo brali me tud dejte pot frendico , dajala bom slike,videe in včasih če bo ka takega upoštevala vaše mnenje.
Hope you like it!
__________________________________________________________________________________________
Drrriiiinnn. Šolski zvonec je končno zazvonil konec pouka."Emm greš z nami v mesto?" me vpraša najboljša prijateljica Lissa."Ne morem danes delo imam sploh pa moram poskrbeti za Saro." ji odgovorim ker mi ni do druženja. Odpravim se na postajo da bi počakala na avtobus. Tik preden je prišel avtobus sem v grmu nasproti avtobusne postaje nekaj zagledala, neke oči podobne so bile živalskim a nekaj ni bilo vredu. Hitro sem šla v avtobus in ko sem se ozrla skozi okno v grmu ni bilo nič videti. 'Sem pač imela privide' si mislim in iz žepa potegnem mp4 in slušalke ter do konca vožnje poslušam glasbo.

Na poti do doma ni bilo videti ničesar čudnega več.
Odklenila sem vrata in vstopila v hišo."Doma sem" zavpijem in se odpravim v dnevno sobo da sestrici pomagam pri domači nalogi.

Me
Emy (Emm)

Oči:

Sara
(sestrica)

oči:

Lissa:
(naj. prijatlca)

Oči:

____________________________________________________________________________________

Konec za zdaj
Nextite!

Bote brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. oktober 2012
Next
12. oktober 2012
next
12. oktober 2012
Odklenila sem vrata in vstopila v hišo."Doma sem" zavpijem in se odpravim v dnevno sobo da sestrici pomagam pri domači nalogi.
***************************************************************************************************************
Čez nekaj časa grem na laptop in po skypu pokličem Lisso.
J - jaz, L - Lissa

J: Hay kk si?
L: Vredu. Ti?
J: Enako, dolgčas je.
L: Pri meni lhko zvečer prespiš.
J: Prav. Pridem kmalu.
L: OK bye
J: Bye

Hitro odhitim po stopnicah in poiščem mamo."Mama ali lahko danes prespim pri Lissi? " vprašam. "Prav, ampak če se počutiš slabo pridi domov." odgovori mama. "Prav" rečem zavijem z očmi in pohitim po stopnicah v mojo sobo. Hitro spakiram laptop,telefon in nekaj svežih oblačil. Čez nekaj minut sem že hodila po mračni vasi proti hiši Lisse.

(nisem našla boljše slike).
******************************************************************************************************
upam da je ok
12. oktober 2012
še 1-krat nextam pa pridemo do zanimivega dela
12. oktober 2012
okei next
12. oktober 2012
u64183
u64183
neyt
16. oktober 2012
u64183
u64183
next*
16. oktober 2012
Čez nekaj minut sem že hodila po mračni vasi proti hiši Lisse. (ni blo tk tmno tk ko na sliki)
************************************************************************************
Kmalu sem prispela do Lissine hiše. Skoraj takoj ko potrkam se vrata odprejo in Lissa me potegne v hišo. "Končno si prišla Emm" reče Lissa. "Zakaj? Kaj je tako pomembnega? "
jo vprašam. Lissa mi v roke potisne spalno vrečo in nekaj sendviča. "Kampirat greva. Če imaš laptop ga pusti tu pri meni." reče Liss. "Kako dolgo bova kampirali? In kje bova
kampirali ?" jo vprašam. "Saj veš tisti lepi travnik ki sva ga našli lani? "me vpraša.
"Ja, ampak tisti tavnik je vsaj uro hoda oddaljen od tu! "poskušam Liss spravit k pameti.
"Zato se bova odpravili zadaj" konča pogovor Lissa in se nameni proti vratom.
Čez nekaj minut sva že blodili po gozdu.

Čez eno uro sva prispeli na jaso. Lissa se je namenila postavljati šotor jaz pa sem ji priskočila na pomoč. Ko sva končali jo vprašam: "Se lahko malo razgledam? ".
"Ja. Samo na poti naberi nekaj suhih vej."mi reče. V žep si dam svetilko in telefon,
potem pa se odpravim malo razgledat po okolici.
Okoli jase je raslo veliko gozdnih jagod, borovnic in robid. Po 15 minutah huje me je
nenadoma zvilo v trebuhu. Sesedla sem se na tla in padla v nezavest.

Ko se zbudim se počutim nekako drugače. Pogledam se in skoraj še enkrat paden v
nezavest. Volkulja sem !!! Hitro se ozrem okoli sebe in vidim še dva volkova.
Eden od njiju je imel ob očesu modro strelo (znak). Vstanem in vidim da me pozorno opazujeta. Kmalu grmovje blizu mene zašumi in iz njega se zažene še en volk kmalu za njim pa pride še snežno bela volkulja.>Pridita < reče volk s strelo in steče po gozdu.
Kmalu prispemo pred lepo hišo.
Preobrazimo se in bela volkulja je bila v resnici Lissa. Fantje so vstopili v hišo, eden od njih mi je pomignil naj pridem. Stopim v hišo ter se obrnem k prvemu od fantov,
ki ga vidim."Kaj se dogaja?"ga vprašam in naenkrat zagledam modro strelo ob nejgovem
levem očesu."Spremili sta se v volkulji" reče in se mi nasmehne."Bolj podrobno." mu rečem. "Potem" kratko reče."Sedita " reče. Ko se vsedema naju vpraša : "Kako vama je
ime in koliko sta stari? ". "Jaz sem Emmy in čez 5 dni bom 18." mu rečem.
"Jaz sem Lissa. Stara bom 18 čez 10 dni." se nasmehne Lissa.
"Dobro. Jaz sem Rey in to sta Shean in Alex." nama predstavi prijatelja in sebe.
"Koliko se stari?" ga izzivalno vprašam. "Jaz in Alex 18. Shean 17." mi jezno odgovori.
"Pojdita spat" nama reče Alex. " Halo!!! " vzklikne Lissa. "Kje je spalnica?"ga vpraša.
"Po stopnicah desno" reče Shean. "Lahko noč" rečem in se odpravim po stopnicah.
Ko pridem v sobo ki jo delim z Liss, se postavim pred ogledalo in pogledam v svoj odsev.
Ob desnem očesu sem imela rdečo znamenje v obliki lune. Bilo je zelo lepo.
Zaradi utrujenosti sem se kmalu sesedla na posteljo in zaspala.

************************************************************************************************************
Vse za dans.
NEXTITE
19. oktober 2012
Lahk date gr kako sliko ko spi na pojsli al pa se pogovarja s fanti. al pa ka takega iz zgodbe.
19. oktober 2012
naslednji del bom neka takega napisala
19. oktober 2012
u64183
u64183
next
23. oktober 2012
u64183
u64183
Emmy

Lissa

23. oktober 2012
Nice
Mwa
se vidiva ju3
23. oktober 2012
u64183
u64183
OK
23. oktober 2012
next
28. oktober 2012
nexti
11. november 2012
Neeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!
15. november 2012
nextttttttttt
nova bralka
16. november 2012
ju3 nextam
17. november 2012
next
18. november 2012
next next next next next next next next next next next next next next next..............
plissssssss
19. november 2012
next+nova bralka
Aja,a bi lah pls prlepla eno sliko tega znaka za boljšo predstavo pls :***
Next!!
19. november 2012
Ok?
19. november 2012
NEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXT
19. november 2012
ok ty...
Jst sm si predstavljala tole

Hvala za bolj podroben znak
19. november 2012
Sry,da oglašujem... rabiš kakšno slikico za zgodbico?
http://www.igre123.com/forum/tema/rabis-slikice-%28klini-in-povej-svojo-zeljo%29/45547/1
19. november 2012
next!!!!
19. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg