Forum
Zgodba bo govorila o Nicol, ki se briga samo zase in nikomur ne nameni prijazne besede. Ko pa se zaradi neobičajne prometne nesreče spremeni v vampirko,spremeni svoj videz, obnašanje, sil, glasba,ki jo posluša in podobno. Izkaže pa se da je Nicol veliko več kot vampirka.

Opis Nicol, pred nesrečo:
Ime mi je Nicol in sem najlepša, najboljša in najpametnejša na sploh. Imam popoln stil. Moja najljubša barva je pinki v kombinaciji z zeleno. Poslušam 1D, JB-ja in podobne kul zadeve. Imam dolge blond lase in sivo-zelene oči. Nasploh sem popolna. Imam najlepšega fanta.

Začnimo z zgodbo......next?
16. januar 2013
neeeeext
16. januar 2013
Hhhh....rabim še vsaj enga bralca....če do večera nebo neč nextam zate
16. januar 2013
neext
16. januar 2013
Next za mojo Neco:
.............NICOL...........
Šla sm po prazni ulici in brcala sneg pred seboj. V Londonu kjer živim je zdaj zima. Mrmrala sem si melodijo svoje najljubše pesmi od 1D (katere pesmi ne bom pisala ker ne poznam 1D). Slišala sem predrzno žvižganje. Obrnila sem se in zagledala fante, ki so se mi nesramno režali. Vedela sem da sem najboljša in najlepša in nasploh posebna. Sploh si nisem predstavljala da je življenje lahko drugačno. Uživala sem ob občudujočih pogledih, ki so mi bili namenjeni in v zajebavanju manj vrednih. V šoli sem uživala le v eni stvari. V poniževanju mojih sošolk. Izbrala sem si tarčo in jo cel teden zajebavala nato pa so bile obrabljene vse šale in sm morala izbrati novo tarčo. Vsi so se smejali tistemu ki sem ga izbrala za norčka in niti pomislili niso da bi ga branili. Tako je pač bilo na naši šoli. Edina oseba ki mi je kaj pomenila je bila moja BFF Amelia. Ona je bila edina ki se je lahko z mano pogovarjala in je pri tem dobila odgovore. Fantje so bili tako ali tako del vsakdana. Za punco ki na dva tedna menjuje fanta to ni nič posebnega. Ampak želela sem biti še boljša. Zaslišim nenavaden zvok. V temni in ozki ulici v kateri sem bila se nisem imela kam umakniti če bi bil avto. Pa ni bil. V trenutku ko sem se obrnila, se je vame z vso silo nekaj zaletelo. Videla sem samo črne oči ki so se skrivale pod motoristično čelado. zavpila sem in padla na tla. Motor je dejansko zapeljav čezme in izginil v temi. jaz pa sem le nemočno vpila dokler nisem izgubila zavesti.......
.........NICOL(štiri ure kasneje).....
Zdramila sem se. Še vedno sem ležala v snegu vsa premočena in premražena. najprej je prišel spomin na nesrečo sledila mu je bolečina. Zavpila sem ko sem začutila strahovito bolečino. Iz pljuč se je širila po vsem telesu kot požar. Nisem verjela da je to posledica prometne nesreče. Kaj se je dogajalo z mano? Nekaj je bilo resno narobe. Naenkrat pa je bolečina popudtila. Poskusila sem se pobrati. Ni šlo. Razmišljala sem. vse se mi je zdelo prazno. Šenkrat sem poskušala vstati. tokrat se je vrnila tudi bolečina. Z okrepitvami kot so vrtoglavica, slabost in podobne stvari. Borila sem se z nezavestjo in nakoncu omagala in zaspala........

.......MELANHOLIE........
Sneg se je bleščav v luninem soju. Ulica mi je dajala zavetje pred radovednimi pogledi ljudi z ulice. Gledala sem naokrog. nekaj je ležalo v snegu. Bilo je dekle s črnimi lasmi, ki so bili pri konicah še vedno blond barve. S pobledelo kožo, za kar pa zagotovo ni bil kriv mraz. Imela je zaprte oči vendar sem vedela da bi me najbrž tudi njihova barva osupnila. Takrat pa sem se zavedala. Skriti sem jo morala. Tu ni mogla ostati. Oni jo bodo našli in jo odpeljali tako kot vse. Zato sem jo prijela in zdrvela v noč......

......Next?????..........
16. januar 2013
nexttttt!!!!
16. januar 2013
neexT
16. januar 2013
Huallla za nexte.......bom nextala kmalu
16. januar 2013
next
16. januar 2013
Slike pridejo pozneje
16. januar 2013
next
16. januar 2013
Ok s slikami ne bo neč......tuki so linki:

NICOL pred nesrečo:
http://weheartit.com/entry/49559402/via/balkania

NICOL po nesreči:
http://weheartit.com/entry/49559400/via/BubbleGuumm

MELANHOLIE:
http://weheartit.com/entry/49551192/via/OoMariaoO
18. januar 2013
next
18. januar 2013
u109114
u109114
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
18. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
18. januar 2013
neeeeext
18. januar 2013
NE
EE
XXTT! ;DD
18. januar 2013
next+imaš novo bralko!!!!!!!!!
18. januar 2013
Next + nova bralka zgodba je super..
In ce zelis lahko tudi mojo preberes..
http://www.igre123.com/forum/tema/poljubil-me-je!!!/48511/
18. januar 2013
Sory za oglasevanje
18. januar 2013
Hvala vsem mojim bralcem za podporo. Kot obvestilo mene ne moti oglaševanje tako da mi kr povejte če pišete kakšno dobro zgodbo. Z veseljem bom brala.
Next:

.........MELANHOLIE.......
V moji koči sem dekle položila na kavč in jo pozorno opazovala. Bila je drugačne od ostalih vampirjev ki sem jih poznala. Presenečena sem bila. Nekaj na njej me je motilo pa nisem vedela kaj. Odpravila sem se k telefonu in zavrtela številko moje hčerke Katrin (Katrin je že odrasla)
K-katrin M-melanholie

K: Živjo mama. Je kaj narobe??
M: živjo Katrin. Ne pravzaprav ni nič narobe. Gre za to, da sem našla punco ki jo je zbil motor in se bo očitno spremenila.
K: Mama spet skrivaš vampirko. Veš kako nevarno je lahko to.
M: Hotela sem te vprašati, če bi poskrbela za njo. Nočem da pridejo ponjo.
K: Mama veš jaz newem....
M: Katrin tudi svojo hčerko skrivaš. Zakaj ne bi mogla poskrbeti še za tole dekletce?
K: Prav mama ampak če bodo z njo težave jo peljem na Akademijo.
M: Mislim da svoji hčerki ne bi naredila česa takega ne glede na to kaj bi naredila. Koliko ja Ashley sploh stara?
K: Čez 2 meseca bo 17. Zakaj?
M: Mislim da sta podobne starosti. Obe bosta lahko pričeli z urjenjem.
K: Ju boš ti urila?
M: Seveda. Začnemo takoj ko se to dekletce do konca spremeni. Adijo Katrin
K: Adijo mama.

Pogledala sem proti deklici." ne bodo te odpeljali" sem zamrmrala in zapustila hišo.
18. januar 2013
Next super je ful,...
18. januar 2013
trol...........next
18. januar 2013
next!!!!!!!!!!!!1
18. januar 2013
Next za vse moje drage bralce:

...........NICOL tri mesece kasneje.........
Zbudila sem se. Nisem vedela kje sem, kdo sem in kaj se je zgodilo. Pogledala sem na okoli. Soba v kateri sem ležala je bila majhna. V njej je bila samo postelja in manjša omarica. Stene so bile lesene in skozi okno se je videl gozd. Ampak bila je tema. Kako sem lahko tako dobro vedela v temi? Takrat pa je v sobo vstopila neznana gospa.

G-gospa J-jaz

G: Kako se počutiš?
J: Ni važno. Kdo za vraga ste vi?
G: Ime mi je Melanholie. Tebi je ime Nicol Culpeper.
J: Ste moja mama?
G: Ne. Našla sem te ker si imela prometno nesrečo.
J: Gdo so potem moji starši?
G: Newem. Vendar to ni pomembno. Živela boš pri moji hčerki.
J: Koliko sem stara?
G: Saj res....vse najboljše. Danes imaš 17 let.
J: Ampak kaj se je zgodilo z mano?
G: Nicol....postala si vampirka. Zato se ničesar ne spominjaš. Preobrazba pač pusti posledice.
J: Jaz vampirka? Zakaj? Kako?
G: Nisem prepričana a očitno je to posledica prometne nesreče. Zdaj pa mi oprosti.

Odšla je iz sobe. Pogledala sem na okrog in se zavedla da ni nič več normalno.
Opis Nicol po nesreči:
Ime mi je Nicol in sem povprečna vampirka. Poslušam metal in ljubim črno barvo. Moja najljubša skupina je BVB. Noč je moj najljubši čas dneva. Logično če sem vampirka.

Zdaj ste videli razliko med Nicol pred in Nicol po nesreči.
V nadaljevanju sledi:
- Nicolina selitev k novi družini
- kako novi sarši sprejmejo Nicol
- kako nova sestra sprejme Nicol
18. januar 2013
next
18. januar 2013
neeeext
19. januar 2013
next
19. januar 2013
next!!!!!!!!!!!!!!!!