Forum
u105006
u105006
Zgodba govori o punci, ki ima skrivnost. Ko boste ugotovili okoli česa se vri zgodba to pozabite ker bo popolnoma drugače.

Hojla sem alexis salvator. Vsije me kličejo alex. Najbrž vas zanima zakaj se pišem salvator in zakaj ni problema da sem vampirka. Torej moja brata sta demon in stefan salvator. Najboljša vampirja ki jih poznam(poznam jih kar nekaj). Z njima živim že 167 let. Pomagala sta mi že pri 10 izklopih čustev in pri vseh vampirskih težavah. V šolo hodim kot normalen najstnik. Hodim v srednjo šolo mystic fallsa. 2 letnik natančnejše. Živela sem že v 20 mestih in maturirala 10x. vmes sem že študirala medicino in veterinarstvo. Moja BFF je ashley parker, ki je tudi vampirka. Hodiva v isti razred, zato imava tudi istega sošolca lucasa, a vsije ga kličemo luk.. luk je volkodlak. Vsije 3 se družimo ves čas, saj vemo kaj smo in ljudje se nam zdijo malce čudni. Če zračunam sva 2 pucni in 1 fant. Najverjetneje bi vsije pomislili kera od naju je z njim. Obistvu nobena. Lucas je zaljubljen v neko človeško dekle, ki je leto mlajša od nas. Ash ima fanta iz drugega mesta, ki je tudi vampir. Njegova familiya je stara več kot 200 let. Torej preostanem jaz, ki pa sem že odkar spet živim v mystic fallsu zaljubljena v dlyana santiago, on ni nič posebnega je pač samo ČAROVNIK, nič posebnega. Ni v naši skupini saj sploh ne ve da smo kaj posebnega, mi pa vemo zanj. Aja pa zase tudi še ne ve.
Torej!! Živim z 2 bratoma, brez staršev. Jupi. Spat iti kadar hočem in početi kar hočem pa še vseeno ne morem delati. Saj me nadzorujeta 24-h na dan. Pravi PEKEL. Če izračunam, da sem v šoli 5ur, 2uri pri ash + 9ur spanja. Vidim ju 8 ur na dan. Pravi pekel pa je takrat ko o njima tudi sanjam!!!!!!!! Zakaj ju tako skrbi zame?? Zato ker je bila pred mano še ena sestra, ki pa ni preživela ´preobrazbe´ v vampirja. Vampirka sem postala pri 15, zato sem večna 15letnica. JEEEJ!!! Aja pa še to sem naravna rjavolaska(a si lase barvam).mam dolgie lase, modro zelene očmi, suho in srednje veliko postavo. Ash je blond, suha in velika toliko kot jaz. Luk pa rjavolas in rjavook. Da ne govorim o dlyanu. Oooooo. Tolk je piki. Ima blond lase in MODRO sinje oči. To je torej vse. Še kaj??
upam da je vredu zadovoljna bom že s kakimi 4 nexti res upam da je vredus :17 tu je uvod pisala bom en next na dan kdaj še več
28. oktober 2014
Neext + dej kksno slikco oseb top drgac
28. oktober 2014
u105006
u105006
da se bojo vidl

alexis/alex nima pobarvanih las taka pač zgleda naravno (recmo da zgleda tako)

brata damon pa stefan (itak usije veste kak zgledata)

ash

luk

dlyan

28. oktober 2014
u105006
u105006
fullllllll mi je dc pa se mi neda pospravlat vam dam še en next de boste vedl kak pišem
1.Poglavje/šola /1.DEL
Driiin, driiiin. Joj ta budilka. Zmeraj jo nastavim za ob 7ih a mi jo stefan zmeraj prestavi za ob pol 7ih. Aaaah. Kdaj bi ga kar ubila. 1majčken količek u srce ne škodi. Kaj ne?? Aa koga pa slepim. Nebi ga mogla ubiti. Preveč ga imam rada. Kot brata da smo si na jasnem. Torej lepo počasi sem vstala, se preoblekla v trenerko in šla v klet. Kjer sta me učila samoobrambe in te reči. Vsak dan zjutraj telovadim pol ure, potem pa skočim pod tuš. Dobesedno. Se oblečem, naličim in naredim dolgo kito. Obistvu je bolj podobna ribji kosti kot kiti. Nekaj vmes. UPS, malce sem zašla. Kakor koli zajtrk 1l krvi, 1 rogljiček in mleko. Zakaj kri?? Da nebi koga slučajno ugriznila. PRAVILA!! 1. Ura matematika, oooooo beda. Raje sem doma in gledam njuju. ODLIČNA stvar pa je da z dlyanom sediva v isti klopi! IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!! Dobro da sem odljičnakinja. In če se kdaj preveč zasanjam in ne slišim kaj moram rešiti ni problema saj odgovor iztrelim kot iz topa pa še učitelj me imajo radi. Na žalost pa tudi njemu gre kar dobro.  zato ne rabi pomoči pri učenju. Moram pa zaradi tega pomagati najbolj afnasti, sitni in nadležni punci na šoli, zraven tega pa se še ves čas lepi na dilyana. AAAA. Tolk jo sovražn!!!!! Saša Piper. AAAAAAAAAAA. Moram pa priznat da sem lubosumna. Saj kaj pa naj če je pa tolk lep. Ona je pa itak sitna. GRRRRRR. Torej, čas za kosilo. V šoli nikoli ne jem, ker imamo še eno pravilo, ki se ga moram držati. Zmeraj popijem`sok´. Zmeraj sedimo v šolskem parku. Ash, luk in jaz. Umaknemo se bol na drugo polovico, kjer se usedemo na travo in se pogovarjamo o stvareh, ki niso za vsakega. Drugi iz našega razreda se nas izogibajo, saj zmeraj govorimo bolj po tiho. Ne razumem jih popolnoma, po šoli se govorijo same čenče, potem pa nas gledajo debelo. Budale. Enkrat so se spravili na Luka. Kaj sem naredila????? Povem vam samo, da sem imela 2 meseca `domači pripor´. Damon je vsem na šoli moral izbrisati spomin. Ups.Neč jest.(obistvu vse jest). Res da se trudim da bom ostala neopažena, ampak nobeden se ne bo spravljal na mojega prijatelja.Iz misli me je zbudila ash.
28. oktober 2014
next!!!
28. oktober 2014
omggg popolno pišeš *.*
neeext *.*
+nova bralka (:
28. oktober 2014
u105006
u105006
Hvala!!
28. oktober 2014
np haha (:
28. oktober 2014
next
vampirski dnevniki, ha? ))
29. oktober 2014
u105006
u105006
Jap
29. oktober 2014
next
29. oktober 2014
u105006
u105006
hvala za neexte. objavim ob poldne
29. oktober 2014
u105006
u105006
aja saše vam še nisem pokazala (fuuuul je afnas pa noben je nemara še učitlni)

29. oktober 2014
u105006
u105006
srednja šola

1.POGLAVJE/ŠOLA/2.DEL
Al=Alexis a-ash
s-alexis salvator!!!! HaLo!!!!
S-mhm.
Ash nahitro pogleda, če je kje v bljižini kakšen kjut fant, a kmalu razočarano ugotovi, da sem se samo zamislila. Kar pomeni da ne bo mogla žlobudrati.
a-zvonilo je
al-ooo, shit
skoraj sem že prehitro začela teči, ko sem ugotovila da je zvonilo šele 1. Hitro sem se skulirala. Takrat pa s svojo plastično ritjo prikoraka, kdo drug kot SAŠA!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!! Najraje bi ji zlomila vrat. Ne hecam se, znam ga in ne bojim se ga zlomiti. Najhuje pa je da je zraven korakal dlyan. Aaaaaa. Saša je cela pocukrana hodila mimo nas ko pa me je zagledala mi je namenila grd pogled, jaz pa sem ji še gršega in hudebnejšega namenila nazaj, z mislimi Ženska ne znaš narediti grdega pogleda. Oo ubožica. Na koncu pa še smeh(v mislih, da nebo zmede).Malo je poskočila nato pa nadaljevala svojo pocukrano pot. Bog ve kaj je delala z dlaynom. Takoj ko je odskočila stran sem se obrnila k luku in ash. Ash je z žalostnim pogledom prikimala kar je pomenilo da so mi ob grdem pogledu na sašo zrasli podočnaki. Čudno saj sem popila več kot 1l `soka´.
Kakorkoli takoj ko se je pouk končal sem s človeškim tekom stekla mimo ash jo pozdravila in stekla za šolo kjer sem pogledala če mi je kdo sledil, ko sem hotela že hitro steči sem z vampirskim sluhom slišala da sta se 2osebi odločili priti na isto mesto kot jaz. Hito sem se odrinila in skočila na šolsko streho. Ko sta osebi stopili okoli vogala sem videla kdo je bil. Bil je dlyan z sašo in še poljubljala sta se in to strastno. FUJ FUJ FUJ IN FUJ. Še dobro da mi je zavibriral telefon. Bil je stefan. Domov takoj!! Neeeee. Ne da sta zvedela za sašo. Aaaaaa. Jaa domov to pa bo malce težji del. Skočiti in steči s hitrostjo je malce težje ker bi me opazili pri pristanku. Vse druge strani šole pa so polne učencev. Emmmm. Kaj pa zdaj?? (sarkastično*). Pogledala sem okoli, in se spomnila da se da priti na streho in s strehe po stopnicah, mimo ravnatelje pisarne. To pa je bil lažji načrt. Hitro sem stekla in v sekundi sem bila pri svoji omarici. Na srečo me ni nobeden opazil razen ash, ki je pristopila in me vprašala kaj je z mano. Spet mi je zavibriral telefon. Zdaj je bilo sporočilo od damona. Spokaj svojo vampirsko rit DOMOV. Joj sta sitna ash sem rekla da je pokličem zvečer. Potem pa se stekla domov. Takoj ko sem odprla vrata sem začela.
Al=alex D=Damon S=Stefan
al=nisem jaz začela ona je kaj pa se lepi na fanta ki mi je všeč, njej pa je samo lutka!
al= kaj?? Na to se bomo vrnili pozneje. O nečem drugem sva se želela pogovoriti s tabo. Samo debelo sem ga pogledala pogledala in pregledala ves dan če sem kaj naredila narobe. Ko sem ugotovila da nisem naredila nič posebnega sem sem ga pogledala samo še bolj debelo.
St=tokrat upam da ni nič resnega. Je pa nekaj drugega.Nekdo bo prišel živet k nam, je nekaj posebnega tako kot smo vsi mi. Družina ga ne mara ker se je začel obnašati čudno, čarovnik. Dly..
al= what? Ne ne ne. On nemore živeti pri nas v njega sam zaljubljena že odkar spet živim tu.
St= ni to super priložnost???
al= A si ZMEŠAN. Ne to ni odlična priložnost. 1. Sem pred njim zmeraj živčna, 2. Vsak dan bo domov pripeljal punco, ki se bo lepila nan pred menoj. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Si čism ku ku al kaj.
Stekla sem v sobo zaprla vrata ter se vsedla na okensko polico. Moj prostor za pogovor. Vzela sem svojega iphona in poklicala ash.
29. oktober 2014
u105006
u105006
park(zlo je velk)

29. oktober 2014
neext
29. oktober 2014
u105006
u105006
naša hiša

29. oktober 2014
u105006
u105006
moj iphone

29. oktober 2014
u105006
u105006
moja sobo pa okno

moja soba je bolj temna kot ta
29. oktober 2014
u180693
u180693
next
29. oktober 2014
u172777
u172777
neeext
29. oktober 2014
next
29. oktober 2014
u105006
u105006
ker pač nevem če mi bo jutar uspelo objavit vam dam tle en super kratek neext za lažje premlevanje in čakanje

2. poglavje/večerni klic z Ash
a=alex a=ash
al=neboš verjela kaj se mi dogaja
A= okei, vem da tega nečem slišat apak sem tvoja frendica tak da kaj je??
al=1.dlyan
2.dlyan
Prišel bo živet k nam, in po šoli sta me z sašo spravila na streho da sem morala skoraj reskirat svoje življenje.
Pogovarjali sva se še kakšno uro potem pa sem zaspala.
vem super kratek je
29. oktober 2014
u105006
u105006
jaz na okenski polici

29. oktober 2014
next
29. oktober 2014
next
30. oktober 2014
Next
30. oktober 2014
u105006
u105006
sem se potrudila in si izborila nekaj časa za računalnik tukaj pa je zdaj neext
××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××

3.poglvje/to presneto bujenje
D=alo vsat!! Sobota je in danes greš z mano na trening.
Se nasmehni s svojim bedastim nasmehom.
Al=jaaaaaaa no.
In mu vržem pouštr(blazino). Očitno sem ga presenetla, saj mu je pouštr priletel naravnost v nos.
D=ha, ha(sarkazem). Čez uro pa pol greva. Čap čap.
In mi vrže pouštr nazaj. A me ni presenetil zato sem glavo samo premaknila za 20cm. Vstala sem na hitro naredila 50skelc 20 trebušnakov in 50dvigov na tram.stekla sem pod tuš, si naredila ogromno kito, ki izgleda kot mavrica ko jo spleteš. Nahitro sem si nadela nekaj make upa. Oblekla sem črne bolj oprijete hlače, belo majico in črno jakno iz usnja, ki si jo nikoli ne zapnem saj tako zgleda lepše. Stekla sem dol, kjer me je že čakal zajtrk, tokrat z manjšo dozo krvi saj jo bom dobila na treningu pri napadu. Hitro sem pojedla in stopila v garažo kjer je damon že ves živčen čakal v svojem bedastim starim avtu. Gozd v kater trenirava je daleč. Obistvu blizu new yorka, kjer sva še prejšne leto živela z damonom. Je kakih 25km proč od najine stare hiše.
damonov avto

pa od alex navadn look pač vsak dan ma tu drgačno majco al pa bluzo drugačno jakno pa drugačne čevle pa kroj od hlač

30. oktober 2014
u105006
u105006
da vas bom pripravla do tega da boste napisal več kot neext plis odgovorite na ta vprašanja plosim
a se bo ta čas ko ju nebo doma kaj naredilo?
se bo na treningu kaj naredlo?
mnenje/super vredu za bruhat kar koli
ps.love you
30. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg