Forum
Pisala bom namišljeno zgodbo...
Jaz sem:
Maya
18 let

Končno je bilo konec šolskega leta, ko pride k meni domov moja najboljša prijateljica Zoey."Hoy Zoey, kaj te pa je prineslo sem???" jo vprašam "Ah samo zanima me če bi šla za nekaj časa z mano v gozd na tisto planjavo?!" mi odgovori "Ja takoj samo jakno vzamem" hitro vzamem jakno in se odpravima po podki v gozd.

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. januar 2013
Next Next Next Next
20. januar 2013
next
np za smetenje na moji temi
oglaševanje je na vseh mojih dovoljeno
20. januar 2013
o tnx pa ti tut lahk na moji temi oglašuješ (no js pa moja BFF skos berema tvoje teme)
20. januar 2013
21. januar 2013
next
21. januar 2013
hitro vzamem jakno in se odpravima po podki v džunglo (hja saj smo v Indiji).
Po približno eni uri hitre hoje sma prispele daleč v notranjosti džungle, ampak nobena od naju ni bila utrujena. (obe že od malih nog obladama borilne veščine-kjer se ne smeš hitro utrudit)js jo začnem drezat in spraševat zaka sma prišle ravno sem... »A veš Maya, da se moraš pogovoriti z mamo o eni zelo pomembni temi...« mi reče js pa jo prekinem z kretnjo »čak malo no o čem,zaka??« »glej to ti naj kar ona pove« me kaj? tolaži? »sem sma prišle sam zaradi tega?« jo vznemirjeno vprašam in se premaknem bol na desno proti kačjemu deblu (ogromen podrti bambus, ki na daleč zgleda kot kača velikanka in sma midve z Zoey ga poimenovale)Zoey me prehiti in se nanj vsede, js jo pa posnemam »Prav za prav sma sem prišle zarad tega, da naju kdo ne sliši« ja to sem ugotovila tudi sama, a sem rajši ostala tiho in ona je nadaljevala »veš če te kdaj pokličem zvečer moraš priti sem takoj, ampak po tem ko se boš danes pogovorila z svojo mamo« nisem se mogla zadržati in sem bleknila kar sem premišljevala (saj sma obe brez dlake na jeziku) »kaj no a boš ž povedla ka je!« »glej jutr maš rd a ne?« ja ne a veš »ja ju3 bom stara 18… zaka?« »no js mam danes rd« fak pozabla sem!!!!!! »no pa vse najboljše za tvoj 18. Rd« »hvala… no sam to pa vseeno moraš zvedet« »pa no a boš ž poš ž povedla?!« »sam to, da moraš potem svojo mamo obvezno spomnit za tvoj 18. Rd, js sn to zvedla včera kr ga mam js danes ti pa ju3« vdam se »ja ok jo bom spomnla sam a bi lahk šle nazaj kr bo drugač moja mama znorela« »ja sam ne pozabi ka sn rekla al?!« »ok čav« »čav« ona gre po drugi podki js pa po tisti po kateri sma prišle. Ko pridem domo me mama samo presenečeno pogleda in se odpravi v kuhinjo. Js se grem stušerat in oblečt v pižamo (ura je bila 6 zvečer a sem bila preutrujena) potem grem v svojo sobo in se poskušam umirit. Ko se umirim, se opravim v dnevno sobo in zašepetam »mama prosim se lahko pogovorima?« mama je prišla kot da bi me slišala »Maya to sem slišala« KAJ!!! Slišala je moj šepet skozi dva prostora??? Dabelo sem zazijala »kako si…?« »no začela bom kar na začetku…«
KAJ MISLIŠ, DA MI JE POVEDALA??? Nextala bom ko dobim vsaj 5 nextov in vsaj 3 odgovore na moje vprašanje!!! (prej odgovoriš prej boš lahko bral/a naprej)
21. januar 2013
no ja odgovorite lahko vsi razen moje mlajše sestre, ki pozna odgovor (pišem js ona pa me dopolnjuje)
21. januar 2013
Pa sn mislava da tega ne boš napisala... saj je vseeno itak je tk bolj zanimivo ha ha ha
pa next (napisala si sam, da ne smem odgovorot nextam pa lahk)
21. januar 2013
hja no nisi odgovorva si pa nextava je pa čudež da si me sploh ubogava
21. januar 2013
next
A se bo kera prijavla na temo
Ful dobro pišeš
21. januar 2013
next
da si volkodlakinja
22. januar 2013
u113670
u113670
next+ nova bralka, ful dobr začetek
23. januar 2013
Še najmanj 2 odgovora in 1 next
23. januar 2013
next pa pst tste odgovore
25. januar 2013
ja ok počak malo no
25. januar 2013
KAJ!!! Slišala je moj šepet skozi dva prostora??? Dabelo sem zazijala »kako si…?« »no začela bom kar na začetku…« *****************************************************************************»Nemogoče!!!« zašepetam in se počasi odpravim v svojo sobo. Tam se vržem na svojo posteljo in približno pol ure buljim v strop. Potem se odločim in pokličem Zoey. »Hoj Maya, si se pogovorila z mamo??« me takoj vpraša » Hoy Zoey , ja sem se in mislim, da bom skop padla« ji odvrnem »Ha ha ha saj ni tako hudo, vem pa kak šok si sedaj doživela, sem dala včeraj to skozi« se mi nasmeji v telefon »no meni pa to še manj ustreza saj sem bela in ne oranžna kot ti« ji odvrnem »kaj!!! Ja drži da sem oranžna, ker je moja mama oranžna, oče pa je menda človek« mi reče »no js pa sm bela, moja mama pa je oranžna, no pa moj ati tudi naj bi bil oranžen« ji razložim »ha ti si čistokrvna… čaki malo, z enim fantom boš morala voditi celo krdelo oranžnih (eno dekle in en fant sta bela-alfa par) (če še ne veš so pravi ***** samotarji, mi pa smo v krdelu)« »hja mislim da to vem ja, sam hočem bit tam ko ti« ji rečem »hej pa a veš, da imaš potem boljši sluh,vid,in tudi vonjaš ter okusiš lahko bolje tudi kot človek in tudi kot *****.« mi začne razlagati »hej Zoey kaj si ti dobila za rd od mame?« jo vprašam »ha misliš, da ti bom povedala ka je hm??? Ne ne bom ti povedala ka sn dobla, bom pa povedala, da bolj dobre stvari še v življenju nisem jedla!!!« mi skrivnostno odgovori »glej Zoey res mi je žal sam mene tk pečejo nos,jezik,oči in ušesa pa, da celega telesa ne omenjam (slabo mi je pa glava me boli)«ji potožim kr neznosna bolečina še narašča »uhh Maya mislim, da je bolje, da prekinema pogovor saj si se začela spreminjat-jutri se boš že lahko zvečer preobrazila… nočko« »omg… ok pa vseeno nočko« odložila sem telefon ter se pokrila z odejo ter se obrnila na bok. Razmišljala sem in razmišljala, tik preden sem utonila v boleč (P.S. vse me je bolelo) spanec sem v mislih zakričala »TIGRICA SEM!!!!!«
25. januar 2013
a je ok ???
25. januar 2013
next!
25. januar 2013
next
in ni OK,da veš
ker je.....................CARSKO!!!!
25. januar 2013
next!!!
25. januar 2013
tnx, pa, da lahk berete bom še kr nextava
25. januar 2013
Razmišljala sem in razmišljala, tik preden sem utonila v boleč (P.S. vse me je bolelo) spanec sem v mislih zakričala »TIGRICA SEM!!!!!«
**************************************************************************************************************************************************************************************************************************
Zjutraj sem se zbudila in sem se počutila kot v 9. Nebesih. Oblekla sem se in odšla iz sobe. Ravno odprem vrata svoje sobe, ko se mi nenadoma naježijo vse dlake na telesu. Vonjala sem mamin vonj po vijolicah, nek vonj po senu ali otavi in nek vonj po nečem sladkim . Slišala sm mamo, ko nekaj pripravlja v kuhinji in momlja nerazločne besede, ampak sem vse razumela, rekla je »kot veš ima danes Maya 18. Rojstni dan in se je spremenila« potem pa je sledil še tišji odgovor neznanega moškega »vem čas je že, da me spozna« potem pa sem slišala še mamin glas ko je odgovorila »nevem če te bo sprejela nazaj« nekaj časa sta bila tiho po tem pa je moški odgovoril »saj sem vendar njen… mmmm kaj pa tako diši po čokoladi?« slišala sem mamino hihitanje in potem šepet »Maya pridi dol« nasmehnila sem se, saj mi je moški rekel, da dišim po čokoladi. Oddrvim v kuhinjo in se jima nasmehnem potem pa razširim nosnice in še bolje povoham zrak. Potem pa spregovorim » voham vijolice, seno ali otavo pa še nekaj sladkega..« mama se mi nasmehne in reče »vohaš mene tvojega očeta in zajtrk.« »KAJ!!!« zacvilim »si rekla mojega očeta??« pogledam moškega, ki se mi smehlja. Mama mi odgovori »ja Maya se spomneš ko sma vsako poletje natrgali nekaj trave in jo na soncu posušile. Vedno sma govorle, da diši po tvojemu očetu. Kaj ne vohaš?« me še vpraša jas pa ji takoj odvrnem »pa še kako« moj ati mi je dal v roko neko majhno trdno zavezano bombažno vrečko na njej pa je pisalo ~MAYA~ nasmehne se mi in mi reče »reci zdaj, da se me ne spomneš.« to je bila tista vrečka v katero sem vedno shranila vse mlečne zobke, ki so mi odpadli »hja potem bo pa držalo« mu vrnem nasmeh in mu skočim v objem on me pa trdno stisne k sebi. Mama naju okara »no no saj se bomo še objemali zdaj bomo pa pozajtrkovali« pogledam ji čez hrbet a mi pokrije oči z resnično debelim trakom, zdaj sem bila prepuščena nagonom. Mama mi pokaže kam naj se vsedem in to tudi storim moj nos je vohal več vonjev (mamo,očeta nekaj sladkega in še stvari, ki so prihajale od zunaj. Ati mi poda vilico in pred mene postavi krožnik na njem pa je bilo (vsaj po vonju) tisto ko je bilo tako sladko. Zajamem in si dam v usta pojem in se čudim saj je bilo tako dobro, da sem v eni minuti pojedla vse. Snamem trak z oči in se vprašujoče namrščim. Na moje neizgovorjeno vprašanje odgovori mama »no kako se ti zdi ta hrana?« »odlična« ji odvrnem »no to je bilo surovo mleto meso« mene to zdaj sploh ni motilo »hja pa kaj potem saj je okusno, zdaj pa bi rada odšla v džunglo še prej pa poklicala Zoey« odgovorim mama pa samo prikima. Takoj grem v svojo sobo po telefon in pokličem Zoey. J-jaz, Z-Zoey
Z- hoj,torej kako se imaš v svojem popolnoma novem telesu?
J- hoj, zelo odlično
Z- no kaj počneš zdaj???
J- hja no mislim te samo vprašat če bi se lahko doble pri kačjem deblu???!!!
Z- jasno, dobima se tam čez eno uro, čav
J- ok se vidma, čav
Takoj se odpravim. Ko sem prišla do debla je Zoey bila že tam.
»hoj« jo pozdravim »hoj« mi odgovori »torej bi mi povedala če si ti tudi videla očeta včeraj zjutraj?!« jo vprašam »ja sem in zdaj lahko ostane pri nama z mamo. Pa ti?« mi pove »ja tudi moj bo ostal« ji rečem saj sem imela tak občutek…
************************************************************************************************************* Več zveste v nadaljevanju
25. januar 2013
uf več pa ne morm za zdaj ko se mn učit
25. januar 2013
next
25. januar 2013
nexti že jutr bi brava
25. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg