Forum
u91603
u91603
Imela sem fanta, ki ni več moj fant. Odkar sem postala stvor se me vsi bojijo. Ne razumem zakaj saj se namreč spreminjam v tigra, vendar nevarna žival, težava pa je v tem da tega ne znam nadzorovati.
Preberite in videli boste kako se je zgodilo naprej (To je bil samo uvod oz. začetek)
Plis saj 2 nexta...
25. maj 2012
u91603
u91603
Zjutraj sem se zbudila vsa v solzah ker nisem razumela zakaj? Še dobro da danes ni bilo šole ker bi drugače od žalosti umrla. Ozrla sem se skozi okno in opazila da dežuje. Odpravila sem se po stopnicah novzdol in v glavi se mi je zvrtelo. Odšla sem v kopalnico da bi si umila obraz. Stopila sem do umivalnika, odprla vodo in si umila obraz. Pogledala sem se v ogledalo in zagledala... ...zagledala sem odsev tigra. Glasno sem kriknila in stopila v kot kopalnice. Mislila sem si, da si samo domišljam,zato sem odšla mimo ogledala (nisem se pogledala vanj) v kuhinjo in si pripravila zajtrk. Mame in očeta ni bilo doma (odšla sta v trgovino). Odprla sem hladilnik, ko je nekaj zaropotalo...

Nadaljevanje...
25. maj 2012
u91603
u91603
Iz bližnje omare sem vzela nož, bila sem zelo prestrašena. V eni sekundi sem zaprla hladilnik in zapičila v "namišljeno" osebo... Vendar ni bilo nikogar. Spet je nekaj zaropotalo. Tokrat sem pogledala k tlom, in zagledela mojega mlajšega brata, za njim pa starejšaga ki je bil videti jezen. Star je 20 let, mlajši pa 6. Jaz sem stara 15, in zgledam takole:

Moj mlajši brat:

In moj slavni starejši bratZac Efron)

26. maj 2012
u73469
u73469
NNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTT
NEXT
27. maj 2012
u91603
u91603
Zbežala sem v sobo. Moj brat je kot vedno tečen , prihrumel v mojo sobo in začel tečnariti.... Ker mi ni bilo do krega, ga nisem poslušala... Kasneje (v moji sobi je bil že 15 minut) sem bila sita njegovega tuljenja, sem se postavila predenj in ga z vso močjo plosknila po licu. Takoj je utihnil. Pogledala sem v tla, potem pa še njega... In videla sem da ima na licu zdaj strašno brazgotino..... in je jokal...... Nikoli ga še nisem videla jokati. Obrnila sem se in se odločila da odidem iz tega doma, saj bom svojo družino še bolj ranila... Ko sem se obrnila je za mano stal oče... ...bil je jezen...

Nadaljevanje...
27. maj 2012
u73469
u73469
next!!!!!!!!!!!!!!!
31. maj 2012
u91603
u91603
Izognila sem se mu v kopalnico, a on je prišel za mano. Začel me je z stisnjenimi zobmi spraševati kako sem to storila, in zakaj. Bila sem tiho in rahlo mi je šel že na živce... Obrnila sem se proti njemu in se nanj zelo zadrla. Moj zvok je bil slišati kot rjovenje, prihajal je iz pluč ali kjer koli, no sem se zadrla da je stopil korak stran. Tudi jez sem se ustrašila in stopila korak nazaj... Oče se je takrat tako razjezil in rekel, naj odidem in se nikoli več ne vrnem... Še tisto noč sem odšla. Bila sem žalostna vendar sem odšla. Ko sem prišla do konca ulice, do gozda, me je postajalo nekoliko strah. Še nikoli nisem odšla iz tega mesta... Prestopila sem rob gozda in v tem trenutku sem začutila da mi je veter obrisal solze. Začela sem hoditi po gozdu... bilo je megleno... skoraj nič ni bilo videti... pred očmi se mi je še bolj meglilo kot je bilo megleno... in v tem trenutku sem čutila le mrzla tla... vohala sem vlago... oči pa se mi niso mogle odpreti...

Nadaljevanje...
05. junij 2012
u81874
u81874
next!!!!!!!!!!!!!
05. junij 2012
u91603
u91603
Občutek je bil grozen, sploh pa ko sem se zbudila, sem opazila, da ležim nekje v temi tega gozda... Dvignila sem glavo in takoj je posalo svetleje... ...pogledala sem na uro in bila je okoli šestih. Dvignila sem še celotni trup in vstala. Začela sem hoditi naprej in se ozirala na vsako stran pa malem saj sem čutila da me nekdo opazuje... Ustavila sem se in pobrskala po svojem nahrbtniku in opazila da nimam več piškotov ki sem jih uzela s sabo. Za mano je zašumelo. Z največjo hitrostjo sem se obrnila, a za mano je stal majhen rakun, in jedel moje piškote... Usedla sem se zraven njega in ga začela božati... Tako sva postala dobra prijatelja... Vsak dan za dnem sva se pogovarjala in igrala, nekega dne pa je rakun začel teči v eno smer... Tudi jaz sem tekla in za sabo sem zaslišala glasno rjovenje...

Nadaljevanje...
06. junij 2012
u81874
u81874
next nujno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
06. junij 2012
u92590
u92590
nexti plizzz!!
09. junij 2012
u91603
u91603
Za mano je stal oz. je skočil velik tiger ki je bil videti tak...

Ni in ni mi bilo jesno kako me ni mogel dohiteti... Čez nekaj minut je samo omagal in glasno zarjovel, jaz pa sploh nisem bila utrujena. Usavila sem se in ustavil se je tudi moj prijatelček... S časoma se mi je zdelo da mi v divjini postaja všeč... Kasneje sva se skupaj igrala vse do večera... Sanjala sem grozne sanje... A v sanjah sem čutila da me je nekdo dvignil in nesel nekam a sploh nevem kam. Zjutraj sem se zbudila in zagledala da sem v šotoru, bilo mi je čudno. Tedaj sem se spomnila da me je nekdo nese, ko sem spala. Vstala sem in iztopila iz šotora tam pa zagledala lepega fanta. Sicer je imel kožo temnejšo kot jaz, vendar še vseno je bil lep... Nisem se zavedala, da hodim proti njemu. Vrnil mi je pogled. Srce mi je poskočilo od veselja. Ganile so me njegove oči, imel je modre. Skoraj sem prišla do njega ko me je nekaj rok potegnilo stran... Fant je gledal za mano, vendar sem kmalu zatem zaprla oči...

Nadaljevanje...
Naslednjič bom dala sliko fanta...
09. junij 2012
u92590
u92590
next! ful dobr pišš!!
09. junij 2012
u81874
u81874
next.. ja se strinjam z rapgirlll
09. junij 2012
u93401
u93401

09. junij 2012
u93401
u93401
jz se tut strinjam z rapgirlll!
09. junij 2012
next
09. junij 2012
u76361
u76361
neext!!!
09. junij 2012
u81874
u81874
next
10. junij 2012
u91603
u91603
Slika fanta:

Naslednjič pa nadaljujem z besedilom
11. junij 2012
u73469
u73469
next
12. junij 2012
u91603
u91603
Zbudila sem se v šotoru, ki je bil večji kot prejšnji. Vstala sem, in takoj so me zgrabili ljudje podobni vojakom in me odpeljali. Počutila sem se kot ujetnica ker so me za vsakim korakom spremljali ti neumni vojački ali karkoli že... Čez nekaj minut smo prispeli v šotor, tam so me spustili in odšli. Malo sem se razgledala pa šotoru. Bil je zelo bogato okrašen. Zagledala sem nekaj slik in stopila bližje, da bi si jih bolje ogledala. Začutila sem, da je nekdo stopil v moj prostor. V sekundi sem se hitro, kolikor se je dalo hitro obrnila in pred sabo (oz. prej za sabo) zagledala moža. Bil je lep vendar star. Glas je imel zelo prijazen. Rekel mi je naj se vsedem. Malo dvomeče, vendar še vseeno hitro usedla. Ogovoril me je:
Živjo Lara!
Jaz: (prestrašeno) Kako veš moje ime?
On: Ker spadaš v naš klan.
Jaz: Kako, gotovo ste me zamenjali z...
On: (me prekine) Ne Lara, sem spadaš. Se ti je v zadnjih časih kaj čudnega zgodilo?
Nezauplivo a vseeno sem mu povedala svojo zgodbo o tem kaj se mi je zgodilo prej. Vem pa da počasi spadam sem, ker mi je omenjal da ima vsak svojo začšitno žival. Ko sem vse že skoraj vedela me je spustil iz šotora. Prišla sem ven in se usedla na bljižno klopco. Nekaj minut sem bila sama ko sem spet opazila tistega fanta. Tokrat je on hodil proti meni...

Nadaljevanje...
12. junij 2012
u76361
u76361
neext!!!
12. junij 2012
u92590
u92590
next!!!!!
12. junij 2012
u81874
u81874
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
12. junij 2012
u73469
u73469
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
12. junij 2012
u91603
u91603
Sem že napisala pa se mi kr ni shranil... Pa zlo je bilo dobr... Kr zbrisalo se je... Bom jutr če bo čas al pa takrt ko čas bo..... res sem napisala......
13. junij 2012
nnneeexxxttt!!!
13. junij 2012
u73295
u73295
next
13. junij 2012
u91603
u91603
Usedel se je na klopco in začel pogovor: Živjo
Jaz: Hey
On: Am.... S tistim človekom, ki si se pogovarjala, je moj oče, poglavar! Kot veš ti je povedal da ima vsak svojo žival. Jaz imam orla, vendar lahko letim le če se spremenim vanj. Ti pa imaš tigra ane?
Jaz: Ja, samo na žalost newem kako ga nadzorovati.
On: No, to je pa ravno prav!!!
Jaz: Zakaj?
On: Ker mi je oče naročil, naj te izurim kot so tu ostali ljudje. Jutri začneva ob sončnem vzhodu, prišel te bom zbudit, prav?
Jaz sem bila zatopljena v ogledevanje ljudi tu in narave.
Šeenkrat me je vprašal: Prav?
Jaz: (se zbudim iz sanjarjenja) Am...Prav!
Čeprav sploh nisem vedela kaj je rekel. Ustal je in me pospremil do šotora. Lepo sem se mu zahvalila. Šeenkrat me je opomnil za ju3.

Naslednji dan:
Nekaj je že na vse zgodaj zaropotalo po mojih "vratih". Vedela sem da je to on, zato sem hitro zakričala, da že prihajam. Čez pribljižno 5 minut sem prilezla iz šotora, in takrat swa šla na nek samoten kraj, tam ker naj bi se učila. Najprej sva se spoznala, potem pa sva začela z vajo. Začel je govoriti: Torej, če želiš postati tiger kadar želiš, moraš upoštevati te nasvete, kasneje boš seveda to storila hitreje; najprej globoko vdihneš in zapreš oči. Zamisliš si želiš postati tiger, potem pa izdihneš. To sem storila. Čez nekaj časa sem začutila, da se mi roke spreminjajo v tace, in da dobivam rep. Odprla sem oči, in čutila da zdaj gledam z drugačnimi očmi na svet. Bila sem vesela, vendar ko sem se zasmejala sem zelo naglas zarjovela. Malo sem se ustrašila, vendar sem se kmalu umirila. Ne vem kako, vendar sem razumela Tima (tako je bilo fantu ime) ko mi je rekel: Če ne želiš biti več tiger, najprej spet vdihni in si zaželi, da tiger ne želiš biti več, potem pa izdihni. To sem naredila kar mi je ukazal. In sper sem bila jaz. Bila sem zeeloo vesela, ker sem se to že naučila. Potem pa je rekel: Pojdiva zdaj nazaj, urjenje je za danes konec.
Jaz: Me laho jutri naučiš ukrotiti jezo, ker sem svojega brata zaradi jeze hudo ranila.
On: Seveda.
Jaz: Hvala, res si prijazen.
On: Samo svoje delo opravljam.
Spet me je pospremil, do šotora in rekel: Danes ob 13.00. pridi v veliki šotor na kosilo. Eno uro časa še imaš.
Jaz: Prav, in šeenkrat hvala.
Ko sem zaprla "vrata" šotora, sem začela malo poplesavati naokrog. Ko sem se utrudila sem se vrgla na preprogo, ki je bila obložena. Imeli so jo za posteljo. Pobrskala sem po svoji torbi, ki sem jo vzela s sabo, ven potegnila telefon (imela semga s sabo) in........ Na telefonu je bilo 30 neodgovorjenih klicev in sporočil od mame, očeta in starejšega brata. Zavrtela sem številko mame in čakala...

Nadaljevenje...
14. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg