Forum
Oprostite, oprostite...ne bi vam smela povedati tega. Toda moram, če ne bom znorela. Vse to se kopiči v moji glavi že leta. Nikomur ne smete povedati, da veste, ker če, vas bodo ubili. Tako kot so očeta moje sošolke, kot staro ženičko na cesti..vse pomorijo. Zlobni so, brez usmiljenja in povsod. Nikomur ne zaupajte kajti mogoče je tudi tvoj prijatelj eden iz med njih.
Si še žilite slišati to zgodbo???
01. september 2010
u24232
u24232
dej
01. september 2010
next
01. september 2010
še par komentarjeu...
01. september 2010
ja
01. september 2010
Vse se je začelo, ko me je sošolka povabila na rojstnodnevno zabavo. Oh kako sem bila presrečna! Najpupularnejša, najlepša in najbogatejša punca na šoli me je povabila in to kot prijateljico. Bila sem v nebesih. Kako ne, ko pa pozna ogromno noro dobrih tipov. Že če samo povabi vse svoje bivše jih je za 2 avtobusa. Komaj sem čakala na tisti dan. Tega je že dolgo toda natačno se spomnim kako sem bila v zadregi, ko nisem vedela kaj obleči! Domnevala sem, da bodo vse v prekrasnih oblekah. In kje za vraga naj jaz dobim svojo prekrasno obleko. Napisala sem brezvezen seznam. Lahko grem v nakupovalni center, ne tam je predrago in videti preceneno. Za drage butike nimam denarja. Moja mati je le kuharica v vrtcu in živiva z majhno plačo in nikakor si ne morem privoščiti tega. Oče je umrl ko sem imela borih dveh let. Nisem vedela kaj naj naredim. Kako sem bila naivna. Žrla sem se zaradi takšnih malih stvari kot so obleke. Toda tako je bilo. Renično sem se ujezila in vsa tegobna strgala list z zvezka. Nesrečni spisek je kot papirnata kroglica pristal v košu za smeti. Vse je kazalo na to,da nasljedni dan ne bom mogla na tako težko pričakovano zabavo.
01. september 2010
Nasljedni dan najraje ne bi vstala. Kako bi, le obžalovala bi da nisem šla na tisto zabavo. Toda v pritljičju je zazvonill telefon. Le kdo me kliče. V šoli nisem bila ravno priljubljena in nisem imela prijateljev. Je za mamo? Ne, vsekakor ne. Po očetovi smrti ni nikoli šla kam k prijateljicami in zato sem sklepala, da jih nima. Prej jih je imela. Kako ne, ko pa je tako dobra sogovornica. Kadar mora biti resna se heca, ko bi se kdo drug zajokal se smeje in ko je napeto priskoči napomoč s svojimi duhivitimi opazki. Po očetovi smrti se je vse spremenilo...
No torej je le zame odtihotapila sem se dol, da me mami slučajno ne bi slišala, saj je še spala. Na službo bo odšla popoldne. Začela sem počasi, previdno sem stopala po stopnicah.zunaj se je že zdavnaj zdanilo in prešinilo me je, da je mama že vstala. Poleg tega pa se bo klicatelj naveičal, in če bom takle polž ne bom nikoli izvedela ime klicatelja.
No prav sem domnevala. Mama je že vstala in me prehitela. Še hude v roki je imela žlico kar pomeni da je že kuhala kosilo. Pomislila sem, da bom morala začeti vstajati prej. Pa saj ob sobotih si lako privoščim, je odgovoril drug del mojega jaza.
»Ja seveda, da ji bom sporočila..ja prav.nasvidenje dekle.!« je še dodala moja mati,preden je odložila slušalko že starega telefona. » Zate je bilo. Rekli so, da te pogrešajo na zabavi.«glegala me je s tistim karajočim nasmeškom, ko veš, da ne misli zares. »tudi mene si prestrašila, ko nisi šla.!« »ammm..«sem se vlekla ven, ker ji nisem hotela povedati zakaj se gre. Potem se bo počutila krivo in ker se bo ona počutila krivo se bom počutila krivo jaz ker se ona počuti krivo. Oh da se ti jezik zaplete. Pozabite raje na to. Kje sem ostala..???aia..gledala me je z takšno milino, da sem v nerazumljivem stavku zagodrnjala,da nimam primirne obleke in darila. Obraz se ji ni pomračil in ni se spačil od bolečine. Še vedno se je zvito smehljala. Tukaj se nekaj kuga in jaz popolnoma nič ne vaham. »zakaj nisi nič rekl..?« »ammm..« bila sem obupna sogovornica.
01. september 2010
In veste kaj? Pojavila sem na tisti zabavi. Na tisti zabavi,ki sem se jo tako zelo veselila.imela sem oblečeno lahkotno krilce made by: mama. Prav v njej sem odšla Na zabavo, na katero sem čakala skoraj mesec. Šla sem na zabavo in se nisem zavedala, da se bom čes dobre dve uri preklela, ker sem šla. Nisem se zavedala, da bom moj prihod na to zabavo plačala z življenjem.in to ne s svojim.
01. september 2010
neeeeeeext ful dobr pišš
01. september 2010
http://www.google.si/imgres?imgurl=http://www.sanjska-obleka.si/images/dress/2009/Poletne_obleke_Novo.2226.jpg&imgrefurl=http://umko.si/members/princess2468/&usg=__roae2jyHD5j8VObG56jv82S-uqc=&h=400&w=300&sz=50&hl=sl&start=4&sig2=XN3JLFPPqRhCwCNiie051Q&zoom=1&tbnid=7Lcz7NS4QzNJ0M:&tbnh=124&tbnw=93&ei=33B-TPD1K-OTOL7uzYIE&prev=/images%3Fq%3Dpoletna%2Bobleka%26hl%3Dsl%26biw%3D1024%26bih%3D596%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1&itbs=1
01. september 2010

01. september 2010
odlično sem se zabavala na zabavi. spila sem tudi malo pinča z alkoholom kar se je poznalo pri moji odločitvi.
Zabava se je dogajala na ogromni terasi, na kateri nisi videl konca. na njej so bile mize poune dobro, malo alkohola itd. ob njih so hodili, plesali ljudje vsi oblečeni v elegantne obleke, premikali so se z elegantmi gibi, delali so krtenje polne elegance. Takrat sem začutila, da ne spadam med te ljudi. Ta spoznanje me je udarilo tako močno, da bi kmalu pozabila dihati. Postala sem omotična in želela sem si iti stran. Kamor koli samo stran.
Zagledala sem malo a prelepo hišico na obali. sklepala sem, da je last slavličnega očeta. Prebudil se je moj raziskovalski nagon. Nisem hotela pa sem stekla po potki do obale. Nisem hotela, pa sem si sezula visoke pete in jih odvrgla v mivko na obali. Nisem hotela pa sem odšla naprej in dobro sem se zavedala, da ne bi smela.
01. september 2010
Tenks nikieParadise za pomoč..sem še bolj nova na forumu..hh
01. september 2010
np......če še kej rabš slikc gor dt sam puvej =)
01. september 2010
ja dej..čak ti pošlm link:
https://www.google.si/imgres?imgurl=https://image.dnevnik.hr/media/images/original/Jan2010/60285778.jpg&imgrefurl=https://zadovoljna.hr/clanak//lifestyle/miranda-kerr-vegetarijanka-sam-ali-mastim-brk-odrescima.html&usg=__ZhL73py5EAknTT_AyoZErn34SYc=&h=600&w=416&sz=48&hl=sl&start=471&sig2=QoF3BMS5a2fFOBB63WYPKQ&zoom=1&tbnid=otpzkLUM_-aaoM:&tbnh=171&tbnw=125&ei=T3V-TKLcCc2XOOSNwYIE&prev=/images%3Fq%3Dmanekenka%26um%3D1%26hl%3Dsl%26sa%3DN%26biw%3D1024%26bih%3D596%26tbs%3Disch:10,14464&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=411&vpy=236&dur=994&hovh=270&hovw=187&tx=96&ty=244&oei=-HR-TPuOJqaiONbK2IIE&esq=10&page=31&ndsp=16&ved=1t:429,r:12,71&biw=1024&bih=596
01. september 2010
u26679
u26679
napreiii!
01. september 2010
nextej pa ti se js mau pomagam!!

01. september 2010
slika pa ni velavna
01. september 2010
aja je
01. september 2010
je!! sej je veljavna!
01. september 2010
Prvo kar se mi je zdelo čudno je to,da je prva hiška na celotni posesti, kjer sem videla že ogromno takih in drugačnih koč, ki nima urejene okolice. Sploh je ni imela. Pa sej je ni rabila, glede na to, kar so delali v njej. Ampak to sem izvedela pozneje. In to z tem raziskovanjem, ko sem na vrat na nos vstopila vanjo in se niti vprašala nisem kako to,da so vrata odklenjena. Korak in bila sem v njej. Natančno v majhni predsobi. Imela je številno vrat in vsa so bila zaklenjena. Zdelo se mi je čudno, da ima toliko vrat, ko pa je bila boga majhna hiška, vrjetno za shranjevanje orodja. Toda njikjer ni bilo sledu o umazaniji, njiker ni bila prislonjena lopata. Torej ni za shranjevanje, kaj pa potem je? Stene so puste,tla počiščena, luči majhne in ne bahaške. Le vrata. Ta so bila-hm najboljša beseda bi bila-ogromna in neprehodna...razem če..takrat sem opazila drobno tipkovnico ob vratih ki je zahtevala kodo za vstop. Pri vsakih vratah je bila takšna. Kaj naj naredim?? Odšla sem do zadnjih vrat in se začela igrati s tipkovnico. Ko sem vtipkala 1111 sem se začela smejati kdo le bi imel takšno kodo.!..vseeno sem pritisnila na rdečo tipko »enter«. Hmalu bi padla v nezavest, ko so se vrata začela odpirati in sem za njimi zagledala ogromne stopnice, ki so vodile v notranjost naravnost v središče pekla. Inpo njih sta prihajala dva moška. Slišala sem ju. Nisem ju videla, toda vedela sem, da imam samo minuto,da se skrijem.
01. september 2010
nadaljujem jutr..če bo dost komentarjev..
01. september 2010
next!!!!!!!!!!
01. september 2010
next
01. september 2010
aia...pašeto..pliss komentirite k mi velik pomenjo komentarji...!
01. september 2010
dej plis zdej next
carsko jeeeee
01. september 2010
ja sejj!!!!!!! carsko jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
01. september 2010
next
01. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg