Forum
u86278
u86278
IN ŽIVIM SAMA V NEW YORKU
21. april 2013
u86278
u86278
njena mami je ubistvu tamala teta od moje mami
22. april 2013
u86278
u86278
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------2.Del
bil je lep sončen a hladen dan. tako kot ponavadi sem se odpravila v šolo. srečala sem katy in stephany ki sta šle v šolo.
katy se me je razveselila in me objela stephany pa je sledila margareti in lolyi.
nato smo prišli do šole bila je nova in lepa vsaka sva šle k svoji uri jaz sem imela mato katy pa slovo
po šoli sva šli do parka in katy nama je kupila sladoled
nato pa sva šli domov ona v lepo hišo jaz pa v staro plesnivo sirotišnico
naredila sem nalogo ter šla k večerji tam so bile skrbnice tia mary sarah in lucy.
postregla sem si z paradižnikovo juho in odšla v spalnico na koledarju sta bila samo še dva dneva do konca šole.
22. april 2013
u86278
u86278
a dam next?
22. april 2013
u87727
u87727
nnnnnnneeeeeeexxxxxxxxxttttttttttt
22. april 2013
u86278
u86278
okej
22. april 2013
u86278
u86278
zaspala sem in spet vstala šla v šolo in dan se je vlekuuuuuuuuu
kmal sm pršla domu in videla tio mary ter sarah ki so se pogovarjale o počitnicah vprašala sem jih kje je lucy a so rekle da nimajo časa po večerji smo se zmenili da grem jaz in nek peter k moji babici grannay hitro sem spakirala in na koncu sem utrujena zaspala prišel je konec šole in jaz sem hitela v šolo katy je bila že v šoli in se je resno držala
jaz:kaj je narobe ?
katy:jaz..............................
jaz:kaj ti?
nato pa drinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn in že sva mogle k pouku nato nisem videla katy ampak na koncu sem jo srečala a je tekla pred mano
šla sem domov solze so mi tekle in nazadnje sem bruhnila v jok skrbnica lucy pa me je čakala tter imela zelo zelo čuden bel obraz
zaprla sem se v sobo
lucy je pritekla do mene in mi povedala:
denisse katy se bo preselila v london
jaz pa sem še enkrat bruhnila v jok
bila je noč in sem zaspala ker bo jutri naporen dan saj grem k babici.
22. april 2013
u86278
u86278
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3.del
zjutraj sem vstala in lucy me je pozdravila:
dobro jutro denisse si spala lepo?
veš z glavno skrbnico sva se dogovorili da te bom za nekaj dni vzela k sebi ampak po potovanju si za to?
jaz sem odgovorila jaaa
lucyen pripravi se da vaju s petrom odpeljem na postajo za vlak v Las Vegas jaaz grem z vama in res smo šli bilo je lepo jutro brez oblačka in lucy je bila tako lepa sploh nisem vrjela da gre z nama. potem mi je predstavila petra bil je njen sin sploh ni bil grd ampak je bil kot pravi frajer
23. april 2013
u86278
u86278
lucy: den pripravi se da vaju s petrom odpeljem na postajo za vlak v Las Vegas jaaz grem z vama in res smo šli bilo je lepo jutro brez oblačka in lucy je bila tako lepa sploh nisem vrjela da gre z nama. potem mi je predstavila petra bil je njen sin sploh ni bil grd ampak je bil kot pravi frajer
23. april 2013
u86278
u86278
noin smo šli z vlakom peljali smo se 3 ure nato smo šli z busm do strica res kul bajta je reku peter.po kosilu sva šla s petrom v kupališe res je blo kul. Peter pa mi je reku: bi bla moja punca? SEWEDA!in svase kušnlapoj sva pršla v sobo in me je vrgnu na pojstlo začela sva se poljublat blu jew fajn potem sva se še skupi stuširala in kušvala lucy naju ni videla ker je bla s stricem in vidla sva ju k sta se kušvala no zvečer pa sva šla ubar in sva bla ful pjana začela sva sexat in pršla v sobo blo je tko fajn.instric daniel ter lucy se bosta poročila
.
16. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg