Forum
Ura je bila 8.00 in zbudila sem se saj sem zavohala meso, ki se mi je vil skozi nos vonj mi je šel v usta in zakašljala sem. Joj, ne s tem bom ali celo sem že zbudila moje mladičke, ki so še ali so tiho in mirno spali. Odprla sem vrata in bili so še čisto pri miru spali so še '' Še sreča '' sem morala zblebetati. Pogledala sem še tam kjer spi moj fant Tajson, a ga že ni bilo več tam. Verjetno je že dol kjer prosi za hrano, odločila sem se da grem dol. Saj je moja soba gor in je čisto naša spalnica. Mladički so stari 1 teden. No, tako odšla sem dol kamor sem bila tudi namenjena. ''Hov, hov kje si Tajson?'' sem rekla. ''Ne lajaj! Mladički še spančkajo'' je zašepetala moja lastnica Tjaša. Z žalostnim glaskom sem zacvilila, in se odpravila poiskati Tajsona. Vrata so bila odprta zato sem kar odšla skozi vrata in tja po stopnicah dol. Pogledala sem za avte in temno modrega ni bilo nikjer, temno moder avto je od Tjašinga moža Georga. Odšel je v službo ampak kje se potem potepa Tajson. Nisem imela nič proti, da je sam šel na sprehod. Odšla sem pojest zajterk, ki je bil puranji zrezek. ''hov'' sem zalajala ko sem pojedla in s tem dala znak da nekaj manjka '' Kaj že spet je narobe Kii?'' moja lastnica me vedno kliče po malem vzdevku Kii. Odšla sem gor, da bi mladičkom dala za jest. Zbudili so se in bili so na balkonu! Hitro sem enega po enem nesla nazaj in z svojimi tacami zaprla balkon. Mojim mladičkom je ime
Kayla, Pegi, Amelie, Cips, Bayla. Samo eden iz med njih 5 je fantek. Uh, sigurno jim bo malo težil, ko bo velik. In na to tudi malo upam.
25. julij 2014
Kii

Tajson

Mladički

od Kii prijateljica Lila

25. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg