Forum
u56764
u56764
Hellow! *-*
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Odločila sem se da bom pisala še eno zgodbico in sicer o dvanajstletni Sabrini, ki ne ve, da je princesa, a to potem izve od.. kaj ste tako radovedni? Napišite next pa boste izvedeli VSE!!! =D
------------------------------------------------------------------------------------------------

Je zanimivo? Boš napisal/a next? =D

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. avgust 2012
u56764
u56764
zgodbico bom pisala v obliki sabrininega dnevnika in bom kr dala next.. =)

............................................................................................
4.8.2012, Sobota

Dragi dnevnik!
Sem Sabrina Windsor (Vem, čuden priimek). Moje polno ime je Anastazija Sabrina Elena MoniqueIrina Windsor. Vedno se sprašujem, zakaj imam toliko imen in isti priimek kot Londonska kraljica. A to zdaj ni važno! =) Ta dnevnik sem dobila kot darilo za rojstni dan danes. Od moje najboljše prijateljice Kaje. Saj res! To sem jaz

in to je Kaja.

Poznava se že od vrtca. Sem edinka in moja mama, mi govori, da ni prostora za bratca ali sestrico. S tem sem se že sprijaznila. Naša hiša v Miamiju je bila ogromna.

Naša sedanja hiša pa je takšna:

Živimo v Mariboru, ampak prej smo živeli v Miamiju. Mami se je hotela preseliti - ne vem zakaj. No, preselili smo se, ko sem bila stara pet let. Znam govoriti oba jezika in to tekoče. V razredu sem najboljša pri angleščini, četudi imam malce ameriškega naglasa. Imam veliko domačih živali. Cel živalski vrt skoraj. Imam psičko Lilly, ki je čistokrvna čivava,

perzijsko mačko Leylo, ki je prav tako čistokrvna,

zlato ribico Jessie

in dva govoreča papagaja - Blue in Jewel, ki sta najredkejša papagaja na svetu. Imamo ju za hišo, v kletki, ki je opremljena kot brazilski gozd. Z bananami, palmami, itd.

To je moja mami:

Moj oči pa živi v Londonu. Vsak teden ga obiščem. Poletne, božične, zimske, velikonočne in prvomajske praznike, pa preživim pri njemu doma v njegovem velikem stanovanju. Trenutno nimam nobene njegove slike, a ga bom prosila zanjo (trenutno sem namreč pri mami, ker ime oči veliko dela v studiu, režiser je). To je vse za danes!

xoxo

A.S.E.M.I.W.
............................................................................................
05. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg