Forum
No tukaj je spet ena moja zgodbica. Saj vem,da jih pišem že VELIKOOOO,a se mi vsakič porodi nova ideja... Kot vedno pa bo zgodbica izmišljena! Prav tako pa bodo tudi slike iz interneta.! Zgodbica bo kot si verjetno že ugotovil/a govorila o Morskih deklicah.
No,upam,da vam bo zgodbica všeč...
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
1. DEL: Predstavitev
»Anabelle!« sem zaslišala glas,ki me je prebujeval. Ja ugotovili ste,da me je namesto budilke zbudila mama. »Kako sovražim to šolo..!« sem zagodrnjala in se počasi vstala iz postelje ter odšla v kopalnico. Stuširala sem se ter si sščetkala zobe. Nato sem ''skočila'' v garderobo. Nekaj časa sem brskala med oblačili potem pa končno našla nekaj primeernega:

Ko sem se preoblekla sem odšla nazaj v kopalnico kjer sem si uredila lase približno takole:

Nato sem se še naličila in obraz je nato izgledal tako:

(glej kako je naličena!)

Ko sem uredila stvari v kopalnici sem odšla po stopnicah v kuhinjo. Tam sem si namazala kruh z Nutello ter pričela jesti. Ko sem ''zbasala'' vso hrano v mene sem odšla še v predsobo ter si tam obula čevlje:

Na rame sem si poveznila še torbo ter odšla skozi vrata. V mene je zapihal prijeten topel vetrič in začela sem stopicati proti šoli. Medtem,ko pa hodim se lahko še predstavim:
Hellow! Sem Annabelle,krajše Ann ali Anna. Najbolj mi ustreza vzdevek Ann,kot me kličejo tudi prijatelji,ki jih ni tako malo... Stara sem 16 let in hodim v 2. letnik srednje šole. Ko smo že pri šoli...Sem vodja navijačic,torej si lahko predstavljate kako popularna sem.. Ko smo že pri tem... Vse punce želijo biti moje prijateljice in vsi fantje želijo biti moji fantje. A kljub vsemu imam samo 2 BFF. To sta Elizabeta,krajše Eli in Beatrice,krajše Bea. Najboljše prijateljice smo že od vrtca,saj smo se že takrat ''ujele.''. Kar se pa tiče fantov...Tam pa nimam preveč velike sreče. Že res,da sem popularna in me vsi fantje obožujejo,a to še ne pomeni,da imam srečo v ljubezni...
»Anabelle!« sem zaslišala Bei-n glas,ki me je klical po sovražnem imenu.! »Dobro veš,da ne maram tega imena!« sem ji odvrnila in zasmejali sva se...

Jaz:

Bea:

Eli:

Nextam..?
05. avgust 2012
u102679
u102679
Next
05. avgust 2012
hwala za 1. koment:***
ju3 next
05. avgust 2012
Next
05. avgust 2012
hwala:**
ju3 nextam
05. avgust 2012
Okyyy:**:**
05. avgust 2012
Next
05. avgust 2012
2.del
Nekaj časa sva se še smejali,ko sva zaaslišali glas v daljavi. »Wassup girls?!« sem kot že prej omenjeno slišala glas v daljavi. Pripadal je Eli. Z Beo sva ji stekli v objem in jo pozdravili. Začele smo si pripovedovati šale in se smejati. Sploh se nisem zavedala,ko smo bili pri šoli... Bila je res ZELO velika stavba in pred njo se je trlo dijakov (učencev). »Hej! Kako si? Kaj si delala včeraj? Lahko pridem k tebi na obisk?« sem slišala glasove deklet,a sem jih raje pustila in samozavestno odšla naprej. »Ufff...So nadležne.!« je rekla Bea,ko smo prišle na naš skriven kotiček. Zakaj skriven?! No na WC-ju so ena ČISTO majhna vratca katerih ne vidiš. Zraven njih je skoraj neviden gumb na katerega moraš klikniti,da se vrata odprejo... Mi smo našle ta PERFEKTEN kotiček in zdaj vsako sekundo v odmoru prežimo v njem. Tu se tudi zabavamo in smejimo. »Res so nadležne...« je pritrdila Bei-nino razmišljanje Eli. Pokimala sem in slišale smo zvonec,ki je naznanjal pouk.Hitro smo stekle v razrede in...
05. avgust 2012
Nextam..?
05. avgust 2012
next
05. avgust 2012
u68138
u68138
NExT!!!!
05. avgust 2012
u59458
u59458
Next
05. avgust 2012
NeXt
05. avgust 2012
u102679
u102679
NEXTTTT
05. avgust 2012
3. del
Se vsedla na svoja mesta. 1. uraje bila matematika. Saj ne da bi se hvalila,a imam ZELO LEPE OCENE,a me kljub temu noben ne kliče piflarka. Kdo bi si sploh upal zmerjati glavno na šoli s piflarko?! No,pa se vrnimo k matematiki... Učiteljica je prišla v razred in pozdravili smo jo. Učiteljica za matematiko je bila kar stroga. A do mene ni bil strog noben učitelj. No,učiteljica je začela predavati stvari,a je jaz nisem poslušala saj sem vedela snov že vnaprej. Gledala sem samo na tablo in si prepisovala zapiske. Naenkrat pa na mojo mizo ''prileti'' listek. Učiteljica je to opazila,a se ni zmenila za to,kajti sem njena ''ljubljenka''. Odprla sem listek in na njem je pisalo: »Si za to,da se dobiva pri plaži? Vem,da me ne poznaš in ni ti treba odpisati,a želim,da se malo pogovarjava. Ob 16.00 bodi pri skali (greben).
P.s.: Upam,da prideš in imej oblečene kopalke!« ko sem prebrala bi me skoraj kap. Že res,da me vsaki 2. želi povabiti na zmenek,na večerjo,a je zdaj to prvo povabilo na plažo. Vedela sem,da bom sprejela in vedela sem,da ne bom pustila tega človeka na cedilu. ''DRIN,DRIN'' se je oglasil šolski zvonec,ki je napovedal,da je konec matematike. Potiho sem si nekaj zamomljala,če ravno nisem vedela kaj. Nato smo z Beo in Eli šle na stopnice. »Nekdo me je povabil na plažo.« sem rekla z nasmeškom. »Spet občudovalec,katerega ne boš sprejela...« je zdolgočaseno povedala Bea,a sem jo prekinila »Bom ga sprejela!« sem rekla z nasmeškom in kot sem že omenila prekinila zdolgočaseno Beo. Eli in Bea sta si počili s rokami (saj veste kk mislim?) in spet je zmotil naše veselje šolski zvonec. Na vrsti je bila kemija. Nato še 4-je predmeti in po končani športni sem odšla z Eli in Beo domov. Po cesti smo se nekaj časa važile dokler nismo prišle na cesto,kjer ni bilo nikogar. Malo smo se pogovarjale,nato pa smo že stale pred mojo ogromno hišo z bazenom.
NAŠA HIŠA:

(predstavljaj si,da je podnevi )
Vstopile smo v hišo,kjer ni bilo nikogar. Ja,ponavadi sem sama doma,ker brata alisestre nimam oče je na službenem potovanju,mami pa dela kot modna oblikovalka...Ker je ura komaj 13.35 sem se odločila,da bom prvo nekaj pojedla. No,jedli bosta pa tudi Eli in Bea. Ko smo prišle v kuhinjo sem videla na hladilniku listek na katerem je pisalo »V hladilniku so špageti. Ogrej si jih. Danes ne pridem domov in me 1 teden ne bo (službeno potovanje). V trezoru sem ti pustila 550€ upam,da bo dovolj.
Mama!« Nasmehnila sem se in iz hladilnika vzela špagete. Z Eli in Beo smo si jih ogrele ter pričele jesti. Zraven smo si govorile o mojem ''zmenku'' ali kako se naj izrazim na plaži. Ko smo pojedle je bila ura že 14.15 zato sem stekla do garderobe kjer sem brskala nekaj časa. Brskala nisem sama. Tudi ELi in Bea sta,kajti vedno mi pomagata pri izbiri oblačil. Nato je Eli ''zacvilila'',da je našla primerno obleko. Nasmehnila sem,ko sem videla,da je res primerna:

»Zdaj pa še kopalke...« sem rekla in spet smo začele brskati po moji garderobi. Eli je spet našla nekaj primernega,kar je značilno za njo,saj ima dober okus.
Nato sem odšla v kopalnico. Tam sem si oblekla kopalke,ki jih je izbrala Eli:

Bea mi je popravila še frizuro. Bila je ista kot prej le da je bila še MALO bolj urejena. Še naličila me je. Zaželeli sta mi srečo in odšle smo iz hiše. Zaklenila sem jo ter odšla proti plaži. Eli in Bea pa proti njunima hišama...
Nextam..??
05. avgust 2012
u82955
u82955
nexxttttt
05. avgust 2012
u102679
u102679
NEXST
05. avgust 2012
u59458
u59458
neeeeeeeeeeet
05. avgust 2012
4.del
Gledala sem za Beo in Eli,ki sta izginjali v daljavi. »Upam,da bom vsaj enkrat imelo srečo v ljubezni.« sem si rekla preden sem vstopila na skalo kjer sem zmenjena z ''neznancem''. Čakala sem in čakala...Vsa iz sebe sem si pričela grizti nohte. Ko je bila ura 16.00 ga še vedno ni bilo na vidiku. Ob 16.30 sem začela pisati na skalo svoje ime v obliki grafita. Ko sem končala tako rečeni grafit je bila ura 16.48. Odločila sem se,da bom šla,kajti ne bom čakala 3 leta tega bednega človeka... Vstala sem se ter opazovala črička v bližini. ''BUUUUUUUUUM!'' je počilo,ko sem se zaletela v nekoga. Začela sem se opravičevati,ko pa sem pred seboj zagledala sošolca Žana sem le prhnila ter dejala »Pazi kod hodiš!«,nato je želel nekaj povedati,a sem ga prekinila s tem,da sem odšla naprej. Nekaj časa sem se še važila,nato pa sem vse skupaj pustila ter se vrgla v morje,čeprav oblečena. Vedno bolj hitreje ter globje sem začela plavati. Tudi sape mi ni trebalo zadrževati,kajti pod vodo sem lahko dihala..?!

ŽAN:

06. avgust 2012
Next
06. avgust 2012
u59458
u59458
neeeext
06. avgust 2012
u82955
u82955
NEXTTT
07. avgust 2012
še 2..!
07. avgust 2012
neeeeeext!!!
07. avgust 2012
next
07. avgust 2012
u102679
u102679
NEEEEEEXT!!!!
07. avgust 2012
next.!
07. avgust 2012
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
5. Del
Nekaj časa sem še tako plavala,ko sem se odločila,da imam dovolj. Obrnila sem se in- ne boste verjeli - zagledala REP. Saj veste kakšen? Kot od morskih deklic v kakšnih risankah. Čakaj…Kje so moje noge? Ne.!!! Saj jaz ne morem biti…Jaz ne morem biti morska deklica…Ali?
Preobrazena jaz (kot morska deklica):

Počasi sem začela plavati nazaj. Ena mojih sposobnosti je bila tudi videti pod vodo. Tako sem lahko opazovala življenje,ki je tam potekalo. Pravi morski raj. Ribice so plavale,delfini,ki jih je bilo zelo malo so poskakovali,morske rastline so se premikale z valovi,…Vse je bilo tako ČAROBNO! In jaz sem spadala v ta morski raj. Kako sem sploh lahko morska deklica? Kako je to mogoče? Nekaj se je moralo zgoditi,da sem to postala. Toda kaj? Sem razmišljala in tako počasi prišla na obalo. Z mojim repom sem šla iz vode in takrat sem spet postala normalna jaz. Ker sem v morje skočila oblečena sem tudi zdaj bila oblečena. In na mojih oblačilih ni bilo niti kapljice vode. Verjetno sem se ''prelevila'' takoj,ko sem skočila v vodo.
Nadaljujem..??
08. avgust 2012
Next!
08. avgust 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nova bralka
08. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg