Forum
TA ZGODBA SICER NI IZMIŠLJENA AMPAK SEM JO MAL SPREMENILA IN DODALA ENE STVARI.
IMENA NISO PRAVA AMPAK SEM JIH SPREMENILA V ANGLEŠČINO, PRVA ČRKA JE PRAVA.
KRAJ JE SPREMENJEN ČAS PA TAPRAV.

Kakšna se ti zdi zgodba? ( po resnici povej, tud če je res grozna)

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. november 2011
Moje ime je Lauren ( v resnici sem Lara), stara sem 15 let. Živim v Londonu ob Whitechapel cesti, blizu Londonske kraljeve bolnišnice. Do 12 leta sem živela sama s svojim očetom Tomom Lockwoodom. Danes je star 32 let in me je imel pri 17 letih. Bila sem *NESREČA*. O tem seveda nisem nikoli tko razmišlala ampak ja bila sem nesreča. Moji biološki mami je bilo ime Sarah Bellington, rodila me je pri 16 in pol. Videla sem jo samo 3- krat v svojem življenju. Od rojstva dalje sem živela pri očetu in njegovih starših Joshepu in Clarissi. Ko sem bila stara 9 let je Sarah umrla v prometni nesreči. Z družino po njeni strani se vidim enkrat letno. Pri njih med poletnimi počitnicami preživim 2 tedna v juniju. 10 dni sem pri dedku Everettu in babici Tiffany, preostale 4 dni pa pri teti 33 letni Debby, njenem možu Oliverju in njunih otrocih Eloise in Edwinu. Ko je bil oči star 23 let sva se preselila v stanovanje na Whitechapelovi ulici. Dokler se ni poročil ( leta 2009) sva živela v dvonadstropnem stanovanju....................
12. november 2011
nextttt
12. november 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg