Forum
no zgodba govori o enem dekletu. ime ji je Roxy... in ona je ze u srednji soli .. tam se zaljubi v enega (piflarja kar sploh ni) .. in ona mu pac napise sms da je vanjga.....

ali napisem zgodbo??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. junij 2010
napiš!!!
30. junij 2010
ja ko dobim mall vec commentow
30. junij 2010
ok
30. junij 2010
ja napiš!
30. junij 2010
napiššššš
30. junij 2010
u23732
u23732
Napišii... KI ti maš ful carske zgodbice... IN TUII DRUGI
30. junij 2010
js pisem kot Roxy!!

glavne osebe:
- ROXY
- MATEJ (MOJA SIMPATIJA) (OZ. PRAVA LJUBEZEN)
- HANA MOJA BFF
- LANA MOJA BFF
stranske osebe:
-MAMA (NINA)
-OCE (GREGA)
- SETRA VECJA (HANNAH)
-BRATEC MLAJSI (LUKA , LUKC)
sovrazniki:
- LEA (NAJLEPSA NA SOLI)
- LEINA BFF. MAJA (PRILJUBLJENA NA SOLI)
Koncno je prisel dan!! koncno sem gA docakala.. jeeeee ...
Ojej kok je ura ? pogledam na uro in je ze 7.06 .. ojej hitro se morm oblec pa umit!! ko vse postorim hitro prinorim po stopnicah. In oce me ze caka pred hiso z avtom da me pelje...ko prispem pred srednjo solo sem zelo zelo vesela saj so tam moje bff. pozdravimo se in gremo v ucilnico.. usedemo se oz. nas uiciteljica presede .... js sedim zraven MAJE ..!!! groza in na drugi strani je pa matej... jupii!! med poukom si js hana in lana pisem sms-je na papircke... ko je konec pouka...
nadaljujem?
30. junij 2010
ja dej!!!!!!!!!!
30. junij 2010
u23732
u23732
jaja carska... res
30. junij 2010
u23732
u23732
kje si jessica??
30. junij 2010
tuki sem lalalove!!nadaljujem!!!!!!: ko je bilo konec pouka smo se z lano in hano dobile v wc-ji.. povedati jim moram eno super novico!!
H-HANA
L-LANA
J-JS

h-kaj je bejbika ?? ka mors povedat?
j-eno zlo zlo cute novico!!!
l-povej ze!!
j-zalublena sem bejbike!!v mateja!!
h in l - saj to je cool!!!!!! hehehehe
j-jaaaa!! pocutim se kot v 7 nebesih!!
potem se odpravimo domov.. imamo skupno pot zato jim vse povem.. od A do Ž.. ko pridem domov naredim domaco nalogo in poklicem hano .... prasam jo ce pride v park.. seveda rece ja.. poklicem se lano nje pa ni doma oz. mi sploh ne dvigne. z hano se dobmo v parku.. in potem jas dobim taakoj pojasnilo zakaj lana ne dvigne.. lana se poljubla z nekim fanto ki je se kar cjuuut samo ne kot matej... z hano se skrijemo za grmovje in opazujemo lano .. hana rece " oo ku bi js tu dozvela"
medtem pa pride lea s !!!!!!!!!!! aaaa z matejom!!! js jo bom fentala!!!!!!!!!! 10000000000 % da jo bom...
lea se mi zarezi in mateja pred mano poljubi!! sovrazim jo!! mAtej jo pa samo odrine in pusti leo samo ..." hehehehehe te je fant pustu samo??heheheheheheheheh" se ji smejim lea pa gre samo vzhiseno naprej... s hano se samo smejim.. se nadaljujeve z gledanjem lane
nadaljujem??
30. junij 2010
ne nadeljevat. spomn se neki novga pizda neki izvirnga ne pa te pofukane zgodbice jebemti
30. junij 2010
u23732
u23732
dej general boj tiho ok!! IN VEŠ KDO JE POFUKAN TI SI TO JE PRAV LEPA ZGODBICA!!
Ja Jessica nadaljuj ne poslušat tega pofukanega stvora!! In klič me kr Lala ali Laura
30. junij 2010
ok hvala laura !! itak pa je on nek pofukan stvor!! in skoda kr nisem dala v zgodbi tvojga imena laura!!
aha sem ze dobla idejo! v nadaljevanju bo tud ena laura
30. junij 2010
nextttt zakonnn
30. junij 2010
general zgodbica je cist odstekana zato mirrr al pa SPOOKAY tu vstrann
30. junij 2010
sej !! skoda kr ne morem zbrisat komentarjev!! bi njegovga takoj zbrisala!!
30. junij 2010
cez neki casa naju lana opazi ..! midve se skrijeve na drugo stran lana pa naju prestrasi z tiste strani... predstavila nama je fanta "hana in roxy to je alex!! je moj novi fant..." potem se rokujemo in prasam "koliko casa se ze poznata?"
30. junij 2010
"3 mesece " odgovori alex.. "lepo" potem nama z hano placata pijaco ...lepo smo se imeli, pogovarjali smo se o soli pa o ljubezni in z alexom smo bli frendi... morala sem iti domov.. z mamo greve v soping.. ko pridem domov se takoj preoblecem..... mama me ze caka zunaj.... prisle sve domov.. kupla sem si zelo cjut cevelcke in ful lepo obleko..
poklicem lano L-LANA J-JS
j- ojla bejbika!! zakva pA nis povedla za alexa ? sej je fajni!
l-ja ne vem.... mislila sem da vaju ne zanima!!
j- ah daj no !! take cence so najslajse!heheheheh
l-ja morm it !! caw bejbi!!
in prekine.. jas pa se lotim pisat dnevnik takole pisem :

DRAGI DNEVNIK!! 1.SEPTEMBER

ZIVIJO!! KO SEM PRSLA V SOLO SEM KUMI CAKALA DA GREMO V UCILNICO! TODA KAJ KO SEDIM UZRAVEN MAJE!! PA TUDI ZRAVEN MATEJA!!KOK GA MAM RADA!! SAMO KAKO NAJ MU TOO POVEM!!?? DEJ ZDEJ GREM JS NA VECERJO ADIOS DNEVNIK! louvam te♥ ♥ roxy!
30. junij 2010
nadaljujem?
30. junij 2010
http://www.babble.com/CS/blogs/famecrawler/2008/07/23-End/brad-pitt-legal.jpg
30. junij 2010
eh!! nadaljujem zgodbo??
30. junij 2010
ne
01. julij 2010
u23732
u23732
GENERAL KUŠNI SE V RIT KUR... BEDAK!!