Forum
u23904
u23904
takoj ko sem pojedla kosilo sem zavila v wc.šla sem pred ogledaloin moje dolge lase umaknila . osupnila sem, mislila sem da bosta že do zdaj izginili.prekleto, sem zaklela. še naprej sem gledala v majhni rdeči pikici na vratu. vsem sem govorila da ne vem kaj je to. a sama sem dobro vedela kaj je to in kdo jih je naredil. on najbolj popun človek v mojem življenju. ljubim ga ampak, ne vem. začela se je nasledna ura in šla sem v razre tam me je že čakala moja bff-jica neja. poznava se že od vrtca in vse si poveva ampak te skrivnosti ji preprosto ne morem povedati, saj dvomim da bi ostala tiho. pouk se je začel in bilo je skrajno dolgočasno, učitlca je kr neki bluzla nihče je ni več poslušal. če sem odkrita sem razmišljala kako bi najhitreje prišla do vrat in v mojih mislih sem že bila v njegovem objemu.potem pa me je zbudil učiteljičin glas ki mi je zastavil vprašanje. na srečo je zazvonil, saj res nisem imela pojma o odgovoru. pred vrati naše gimnazije pa me je pričakal on. njegov popolen nesmeh mi je bil zares všeč objela sem ga in mu rekla da naj greva stran od tod. zahihital se je in me vprašal kam hočem iti. kamorkoli le da sem s tabo sem rekla. še enkrat mi je dal tisti nasmeh ki ga da samo meni potem pa sem sv vsedla v njego avto in odpeljala sva se. kar naenkrat pa je ustavil. bilo je ob gozdu zato sem vedela kaj to pomeni...

on

jaz

next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. junij 2011
u46345
u46345
Next.
04. junij 2011
u50067
u50067
next!!!!!!!!!!!!! že začetek je carski!
04. junij 2011
u23904
u23904
skočil je z avta in odhitel v gozdu. tam se bo nahranil. vedela sem da če je v gozdu kak tabornik ali pohodnik da ne bo preživel, saj ko je on na lovu ga nič ne ustavi ko zavoha človeka. čakala sem v avtu in nabijala glasbo. potem pa sem se obrnila nazaj in tam sem videla dva velika kovčaka. takoj ko sem ju videla sem vedela dato pomeni da se bo peselil že spet. kakor mi je povedal se je preselil že najmanj 10 krat. no takoj sem se odločila da grem z njim. če me hoče ali ne. a on je bil edini ki ga imam. poleg neje. mami je bilo od nekdaj vseeno zame. najrajši je imela svojo službo, očeta pa nisem imela. če bi ostala še brez njega ne bi mogla preživeti ko je prišel nazaj sem ga vprašala kam greva on pa je odvrnila da nekam na čisto drugi konec sveta. super sem si mislila. prosila sem ga če bi se lahko ostavila pri meni da vzamem sbo nekaj svojih stvari. hitro sem vzela potovalko ki sem jo imelav sobi in vanjo začela metati stvari. v pol ure sva bila že na poti. v avtu je vladala tišina, vedel je kako težko mi je zato ni nič rekel. na ta majhen kraj me je vezalo mnogo spominov.v moji sobi na tleh je bil velik črn madež saj sva z nejo enkrat ko sva bili mlajši poskušali kaditi. jas bi se skoraj zadušila.no potem pa je zavil k tabli na kateri je pisalo letališče. jas pa sem še kar naprej premišljevala kako bo to da nisem več ob njej sprejela mama. napisala sem ji kratko sporočilo da sem šla na počitnice. hodila sva že proti letališču tam pa je on kupil 2 karti za....
next?
05. junij 2011
u43132
u43132
next
05. junij 2011
u50067
u50067
next!
05. junij 2011
u50067
u50067
dej nexti zdej morš nextat če si že začela!
23. junij 2011
next
23. junij 2011
nextii
23. junij 2011
u50067
u50067
NEXT
08. avgust 2011
Next
24. maj 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani