Forum
za začetek potrebujem vsaj 10 nextov. potem bom začela pisati. zgodba bo izhajala v torek in četrtek mogoče še kdaj vmes.
31. oktober 2014
u181346
u181346
neext
31. oktober 2014
u8142
u8142
nexšt
31. oktober 2014
sem Leja. stara sem 12 in imam mlajšo sestro Dolores in ne preveč kul starša. preselili smo se iz mesta na vas. na moji novi šoli nisem nikogar poznala. pri slovenščini sem sedela zraven Klavdije. bila je zelo popularna na šoli. rekla je da se jim naj pri kosilu pridružim. rekla sem da lahko. pouk je minil in je bil čas za kosilo. naenkrat pa je v jedilnico prišel košarkarski team. ko so se že vsi sedeli je p
31. oktober 2014
sem Leja. stara sem 12 in imam mlajšo sestro Dolores in ne preveč kul starša. preselili smo se iz mesta na vas. na moji novi šoli nisem nikogar poznala. pri slovenščini sem sedela zraven Klavdije. bila je zelo popularna na šoli. rekla je da se jim naj pri kosilu pridružim. rekla sem da lahko. pouk je minil in je bil čas za kosilo. naenkrat pa je v jedilnico prišel košarkarski team. ko so se že vsi sedeli je prišel še najbolj lušten od njih. Klavdija je rekla da je on kapetan in je potrt zato ker so zgubili proti moji prejšnji šoli. počutila sem se tako krivo! vse punce v jedilnici so ga klicale Aleš pridi k nam se mamo ful fajn! on pa se je lopnil zraven svojih in ignoriral punce. 7 uro je bilo naravoslovje! moja najljubša ura! ampak je postala nočna mora ko sem videla da je samo eno mesto prosto. in to pri Alešu! pozdravila sem ga in on je mene nazaj. ko sem mu pogledala v oči sem zardela. hitro sem se lopnila na stol in pouk se je pričel.
jaz:

Klavdija:

Aleš:

videla sem da kar naprej gleda vame. po uri me je vprašal če mi gre naravoslovje ker njemu ne gre. rekla sem seveda da ja in da mi to gre še najbolje od vseh predmetov. matematika pa ne drugače ostali predmeti sem pa prav dobra. on pa me je vprašal če mu lahko razložim snov! rekla sem da lahko in mimogrede jaz sem leja. on pa je rekel jaz sem pa aleš. vem sem mu rekla si kapetan šolske košarke a ne? ja naenkrat pa so prišli njegovi kolegi od košarke in ga potisnili do telovadnice a on se je uspel preriniti. jutri pridi za preduro pa ti bom razložila sem zaklicala za njim. on pa je le prikimal in šel v telovadnico.
31. oktober 2014
nexxxxxt
31. oktober 2014
u182025
u182025
next
31. oktober 2014
next, cool zgodba
31. oktober 2014
u125836
u125836
neext super zgodbica
31. oktober 2014
next
31. oktober 2014
u181346
u181346
neeext
31. oktober 2014
next supr je
31. oktober 2014
next
31. oktober 2014
naslednji dan je šlo vse narobe. Klavdija in njene bffjke so me cel dan srepo gledale. šele ob koncu pouka je k meni prišla Nika ena najprijaznejših deklet na šoli ki jih ona ni bila ravno priljubljena. no povedala mi je da sta bila Klavdija in Aleš nekoč par. in da je zato jezna name.
Nika:

Aleš pa je ob koncu pouka prišel k men in rekel da je jutri naravoslovni dan.... ( lomil se je) ...in če bi sedela z mano na busu. debelo sem zijala vanj. nisem mogla vrjet! seveda sem rekla da. nato pa je prišel njegov frend James in ga sunil v ramo kaj osvajaš dekle? dobro ti gre! in šel po hodniku naprej. nato mu je zaklical ne ni res. in pri tem zardel. jaz nisem bila nič boljša. no se vidiva jutri na busu! je zaklical za mano in odšel WOOOOW! kaj bom pa zej? Klavdija o kar zelena od zavisti! nekako mi je ugajalo da se to dekle malo razkuri. sej sem imela plan B: Klavdiji povedati vse kar ji gre! mislim da pri tem ne bom kaj veliko požela zadovoljstva ker je njenih bffjevk veliko več. poleg tega jst imam še Niko!
James:

doma sem pa ves čas razmišljala o Alešu in Klavdiji. kako sta bila lahko skupaj če sta pa pravo nasprotje? in kakšna bo jutri ko me bo videla na busu sedeti z njim? WOW! to bo še prfekten dan! ampak malo me pa prizadane ko je Aleš zanikal da me ne osvaja če se pa to vidi na kilometer daleč? ampak vseeno poskušala bom in videla kaj se bo izcimilo iz tega? cel dan sem bila v gozdu skupaj s svojo sestro Dolores. jahali sva do mesta kjer smo prej živeli. in obiskali naše prejšnje stanovanje ki je za zdaj še prazno. za zdaj...
Dolores:

02. november 2014
next
02. november 2014
u125836
u125836
neext perfect story i love this
02. november 2014
next
02. november 2014
hvala vsem!
02. november 2014
u182025
u182025
next, super zgodba
02. november 2014
Next+nova bralka
02. november 2014
upssssss! pozabla sem slike najinih konj!
moja kobila:

Doloresin žrebec:

vsi v familiji (razen Dolores) ga kličemo "mala trma" (ker je rahlo trmast)
02. november 2014
u125836
u125836
cool lepa konja
02. november 2014
next
02. november 2014
aja pa gozd

02. november 2014
u181346
u181346
next
02. november 2014
ko sma se vrnile iz ježe me je klicala Nika. rekla je da jutri sedi s svojim fantom in da na žalost ne bo mogla sedet z mano.jst sn ji pa rekla ne skrbi jst itak sedim zraun Aleša!!!! ne morem vrjet včeri je rekel če sma lahku juter skupi na busu! on pa veselim se s tabo ej torej se vidma juter in plis ne zameri Adijo! sej ne bom zamerla Adijo!
Leon (nikin fant):

in naslednji dan je bilo vse po pričakovanjih. res se je Klavdija razkurila ko me je videla na busu z Alešem! nalašč se je vsedla za nama. on pa ji je rekel Klavdija plis sma lahko mal sama? in s prsto pomigal priti meni se lahko presedaš še en sedež nazaj? hvala in se obrnil.šele nato se je presedla.

celo vožnjo mi je govoril o njegovem življenju in mi povedal o Klavdiji in o vseh drugih dekletih na šoli kaj si namreč misli o njih. na koncu sem ga vprašala kaj si pa misli o meni in se je popraskal po glavi in rekel no... ...ti bom potem razložil. nato sem ga prijela za roko in on me je začudeno pogledal. jaz pa sem mu rekla ne skrbi meda ja ni nič narobe... ( tudi jaz sem se lomila) in tako sva šla ven. tedaj pa je do naju priletela Klavdija in rekla kaj je zdaj to še pred enim mesecem si bil z mano zdaj pa takole veš kaj Aleš sovražim te!! jaz pa sem samo gledala.
(danes še pišem naprej!)
03. november 2014
ok next
03. november 2014
next
03. november 2014
u181346
u181346
neeext
03. november 2014
next
03. november 2014