Forum
u95345
u95345
Živijo! Pisala bom zgodbico, ki bo govorila o Nastyi ( Nastya ), ki si je upala živeti svoje sanje. Zgodba bo zanimivo, morda kje celo malo grozljiva, ne bo pa toliko, tako da jo lahko berete mladi in stari!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Driiiiiiiiring! Šolski zvonec je zazvonil konec pouka. Vsa presrečna, ker je šole konec sem stekla do svoje omarice in se preobula. Dobili smo spričevala, in 6. razred sem opravila kot odlična. Seveda sem bila zelo vesela, a vseeno sem imela šole zdaj že malo dovolj, saj po toliko garanja, se paše malo spočiti. Odhitela sem domov, kjer sta me že čakala starša in mi čestitala za odličen uspeh. Jutri se odpravimo v toplice, za 10 dni. O tem sta se starša odločila šele po tem, ko sem jima povedala, da bom letos odlična. V šoli sem namreč zelo dobra. " Komaj čakam jutri! " sem vsake pol ure ponavljala mami in očku. Vesela sem bila, saj so mi toplice najboljše počitnice! Danes smo si morali spakirati stvari, ker jutri odrinemo, če vrjamete ali ne, ob 4.00 zjutraj. No mogoče še kakšno minutko čez, ali sekundo. Bomo videli, kako natanči bomo jutri. Odšla sem v svojo sobo, kjer so me že čakali prazni kovčki in majhne torbe. V nahrbtnik sem vrgla nekaj listov, flumastrov in barvic, vzela pa sem tudi košarkaško žogo, saj ne dvomim, da bo tam kakšno igrišče. Vzela sem si veliko kratkih hlač in kar troje kopalke, troje brisače. Nikakor nisem vedela, če bom to noč sploh lahko zaspala. Mama in oče sta bila in sta še zdaj navdušena, v šoli sem odlična, jutri gremo v topilce... Zame takrat lepših misli ni bilo. Spat sem šla nekaj čez deseto uro zvečer, a zaspala pa resnično nisem mogla. Ko sem se čez nekaj časa odločila, da grem popiti kozarec vode. Vstala sem in si natočila vodo. Kar naekrat pa se mi je zazdelo, da v kozarcu prenašam tekočino, ki je težja od mene...

Če vas zgodbica zanima v komentar napišite next in povabite svoje prijatelje.! Hvala!

Boš bral / a mojo zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. junij 2012
u89822
u89822
Next!
09. junij 2012
next
09. junij 2012
u87038
u87038
nexxxxxtt!!
09. junij 2012
next!!
09. junij 2012
u70159
u70159
next.!!!
09. junij 2012
u95345
u95345
okej nextam. p.s. hvala za vse nexte.!
---------------------------------------------------------------------------------------------------

Kar naenkrat pa se mi je zazdelo, da v kozarcu prenašam tekočino, ki je težja od mene... Občutek je bil magični. Kar naenkrat pa sem padla po tleh z kozarcem vode. " aaaaa, " Sem zavpila. Kar naprej sem dobivala misli, da sem padla zaradi kozarca, ker je bil težji od mene. Zavpila sem, ker sem bila presenečena, ker sem si natočila ledeno hladno vodo, polila pa sem se z enako, le da je bila ta zelo vroča. Nisem razumela ne tega, da je bil prej hladen, zdaj pa vroč ne tega, da sem se kar tako polila, in da je bil kozarec težji od mene... Sploh mi nič ni bilo logično, naredila sem si zavozlanko, ki pa sem jo vsekakor morala rešiti. Rekla sem si, da bom tej stvari prišla čisto do dna. Mami in očka sta pridrvela na hodnik : " Ljubica, kaj se je zgodilo? " je bila prestrašena mama. " Padla sem. Malo imam mokro pižamo. Preobleči se grem, " sem povedala mami in očku ter stekla v kopalnico. Preoblekla sem se v svežo suho pižamo, mami in očku povedala, da je vse v redu, da sem le padla in se polila in odšla nazaj v posteljo. Priznam, zdaj pa sem že bila zelo utrujena. Čim sem se vlegla na posteljo sem lahko samo še vdihnila, takoj za tem, pa zaspala. Tlačila me je mora. Ampak nekako mislim, da se je vrtelo vse okoli tega kozarca - da sem kozarec " otežila " in zato padla na tla. In ta vročina, ki je bila v vodi. Natočila sem ledeno, malo sem splila LEDENE, polila ( po padcu in mojih misli o oteženosti ) pa sem se z vročo. Takrat se mi je zazdelo, kot da v eni roki nosim velikana, ki je 20 kilogramov težji od mene. Nič nisem razumela, a s tem so bile povezane moje sanje in moja huda mora. Ko sem se zjutraj zbudila sem bila vesela, da je noči in moje more - s kozarcem in vodo konec. Veselila sem se, saj je oče že nosil kovčke in nahrbtnike v avto. Mama je še pregledala če vse imamo, nato pa mi rekla : " Nasty, pohiti. Kmalu gremo od doma, " Seveda mi je ime Nastya. Moji mami je všeč ime Nasty. To je njeno ljubkovalno ime zame. Ura je bila približno 10 minut do 4.00 zjutraj, 3.50, jaz pa sem bila še v pižami. Hitro sem se oblekla, bila pa sem zelo zaspana, saj sem zaspala okrog 24.00, v spanju me je tlačila še huda mora, vstala pa sem 3.45. Spala sem približno tri ure in pol. In še takrat me je tlačila mora. Odpravili smo se v doma in v avtu sem zaspala. Bila sem tako utrujena. Ustavili smo se na bencinski črpalki, pojedli sendviče in se odpravili naprej. Prišli smo v toplice. Ampak tega se nisem več tako veselila, saj mi to še vedno ni šlo v glavo. Kaj se dogaja z mano...?

Če vas zgodba še naprej zanima, v komentar napišite next! Hvala.!

09. junij 2012
next
09. junij 2012
next
10. junij 2012
u74377
u74377
next!!!
10. junij 2012
u87038
u87038
next!!!
10. junij 2012
Next
10. junij 2012
u95345
u95345
Heii! hvala za vseh 5 nextov. Zdajle se imam veliko za učiti, tako da bom poizskusila nadaljevati jutri. Upam, da čim prej. Hvala vam za nexte.!
10. junij 2012
u74377
u74377
ok
ni zakej!!!!
10. junij 2012
u95345
u95345
Oki. nextam.! Ta bo mogoče malo krajši.!
---------------------------------------------------------------------------------------------

Kaj se dogaja z mano...? Odgovora na to vprašanje še dolgo po tem nisem našla. Razpakirali smo si kovčke in odčli na bazen. Na bazenu sem vidla enega zelo lepega fanta. Malo sem ga opazovala... S starši je bil na bazenu. Zaradi moje sramežljivosti nisem naredila nič, in se odločila, da bom raje poizskusila jutri. Z mamo in očkom sem plavala in se potapljala. Kasneje sem šla tudi na tobogan. Bilo je zelo razburljivo! Čez nekaj časa sem spet videla tistega fanta, ki pogleduje okrog mojega ležalnika. Ležala sem na ležalniku, poslušala glasbo na MP3 in brala knjigo. On me je večkrat opazil in pogledoval za mano. Ko smo odšli nazaj v hotel sem nekaj napisala v svoj dnevnik : " Dragi dnevnik! Danes je bil zelo lep dan! Le nekaj me je mučilo. Zvečer z mojim kozarcem. Nisem mogla zaspati. Bila sem zelo slabe volje, dokler nisem na bazenu zagledala luštnega fanta. On je kar nekaj časa pogledoval za mano. Odločila sem se, da ga jutri spoznam podrobnje. Tega sem se že veselila.! " To sem napisala v moj dnevnik. Odšli smo na večerjo, na to pa v hotel spat.... Danes sem čisto z lahkoto zaspala, po polurnemu branju knjige. Najbrž sem bila resnično že zelo utrujena!

Fant, ki sem ga videla na bazenu :

Moje kopalke :

Če vas zgodba zanima še naprej, v komentar napišite next!
11. junij 2012
u74377
u74377
next nujno!!!!!!!
11. junij 2012
next
11. junij 2012
next
11. junij 2012
u87038
u87038
next
11. junij 2012
next!!!
11. junij 2012
next next next next next next next next in še stokrat next sporoč mi ko bo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. junij 2012
u87038
u87038
ja men tut pliss sporoč
11. junij 2012
u74377
u74377
sorry kr oglašujem upam da nisi jezna ampak a bi kera brala???
http://www.igre123.com/forum/tema/jaz-moje-prijateljice-in-one-direction/34961/
pa plisss če lahko še drugim poveste???
11. junij 2012
u70159
u70159
next
11. junij 2012
u95345
u95345
Hvala vam resnično za vse nexte, in ja nič ni narobe, če oglašujete.! To je sicer dovoljeno.! Oki next!
---------------------------------------------------------------------------------------------------

Naslednje jutro sem vstala, si umila zobe, se počasala in uredila make up ter zbudila svoja starša. Ura je bila pol sedmih, zajtrk pa se začne ob sedmih. Jaz sem bila že pol ure prej umita, počesana in naličena. Čez približno pol ure, smo odšli na zajtrk. " Ampak...kaj... saj to ni..... ...reees. "! Za mizo številka 18 je sedel fant, ki sem ga videla na bazenu. Tudi on je na počitnicah za več dni! Jeeej! Mislila sem, da ga nikoli več ne bom videla in da je prišel le na enodnevno kopanje. Odločila sem se, da stopim k njemu, ko je bil sam za mizo ( fantova starša sta gledala in si naložila hrano, saj je bila samopostrežna restavracija za zajtrk, kosilo in večerjo, ). Ravno ko sem se mu približevala, so restavraciji zavrteli glasbo največje ladje, Titanika od Celine Dion, My heart will go on. :

My heart will go on :

Nisem mogla spregovoriti besede. Ta pesem mi je tako pri srcu. (Vklopite si to glasbo in zraven berite mojo zgodbico - ta next. Resnično prelepo.) Potiho sem vzdihnila in spregovorila.
J - Jaz
O - On

J - Živjo! Kdo si.?
O - Hei! Sem Jan. Kdo pa si ti, lepotica.?
Že to, da mi je rekel lepotica me je " pretreslo ".
J - Nastya.
O - Me veseli, Nastya. Zelo lepo ime.
J - Hvala. ( Sramežljivo )
O - Me vesli, da sva se spoznala. Hei, danes prideš kaj na bazen.?
Prikimala sem mu.
O - Lepo.! Kdaj pa.?
J - Okrog štirih popoldne.
O - Uredu. Tudi jaz bom tam ob štirih. Se vidiva, lepotica. Oprosti, ampak res si lepa.
Prijazno sem se mu nasmehnila, potem pa sta že prišla njegova starša. Hitro sem odšla in oba sva se pretvarjala, kot da sem šla jaz le mimo.
Komaj čakam, da bo ura štiri. Jan je tako lep.!
Ob štirih sem bila na bazenu. Zagledala sem...

Če vas zgodbica zanima še naprej, v komentar napišite next in priporočite prijateljem! Hvala!
11. junij 2012
u74377
u74377
neexttt!!!!!
11. junij 2012
next!!
11. junij 2012
next
11. junij 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg