Forum
u98320
u98320
Živijo ! Sem Lara. Imam 14 let. Včasih sem res malo nora, no ne malo ampak fejst. Doma imam mlajšo in zelo tečno sestrico Tjašo, očeta Aljaža in mamo Anjo. Moje najboljše prijateljice so Danaja, Barbara in Eva. No skupaj smo najboljše & najaće. Imam fanta z imenom Jan. Všeč pa mi je fant z imenom Matej in je zelo luuušn:$$

OSEBE :

Lara ( jas )
Tjaša ( 6 let )
Aljaž ( oči )
Anja ( mami )
Danaja ( 13 let )
Barbara ( 14 let )
Eva ( 13 let )
Jan ( moj fant 14 let )
Matej ( 14 let )
JAZ IN MOJE NORO ŽIVLJENJE :

Lahko si kar mislite kakšno je moje življenje... Vse je obrjeno na glavo...Doma mi vsi težijo, potem pa še Jan ki mi gre tako ali tako na živce da bi ga najraje zapustila.. Ampak ga nemorem saj bo ju3 2 leti odkar sva skupaj... No 1 dan za tem pa ga bi mogoče res pustila, ker mi je všeč en drug to je..... To je Matej. Je najbolj lušen v našem razredu... pri nekaterih predmetih sediva skupaj in si mežikava kar je najlepše... Njegov bratranec Tilen je ga letos povabil da se gre z nami kopat na Ptuj... no in seveda bilo je popouno ko smo bili na ležalnikih mi je ves čas mežikal kot da bi mi hotel kaj povedati,... no na čase se mu je malo vtrgalo in mi je odvezoval kopalke... potem pa je prišel Tilen in mu rekel da mi jih mora nazaj zavezati... ko je prišel čas da gremo domov me je vprašal če bi skupaj sedela na avtobusu odgovorila sem mu da... Na avtubusu pa se je kar naenkrat zgodilo....
01. julij 2012
u98320
u98320
zgodilo se je... POLJUBIL ME JE... nisem vedela zakaj. Vprašal me je če sem vredu odgovorila sem da sem odlično. Ko smo prišli domov sem sedla za računalnik in pogledala če je kaj novega na fejsu... Čakalo me je od njega sporočilo, v njem je pisalo : hej. Že od nekdaj si mi všeč in bi rad hodil s tabo, ampak nemorem saj imaš fanta Jana in si srečna z njim. Bi se lahko dobivala ? Če imaš čas se lahko ju3 okoli 3h dobiva na zgornjem igrišču. Če imaš čas mi prosim odpiši. ly, Matej Nisem vedela kaj naj storim. Odločila sem se da bom Jana kar takoj zapustila saj mi ni več do njega. Ko sem Janu povedala da je konec je rekel da je že ves čas čutil na je nekaj narobe in da ni več tako kot je bilo na začetku... Povedala sem mu tudi razlog zakaj sem ga zapustila. Rekel mi je da mu je Matej vse povedal o poljubu na avtobusu... Takrat pa....
02. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg