Forum
Heej se Lea in hodim v prvi letnim imam tudi sestro Julijo,ki je tudi moja najbolsa prijateljica.Julija hodi v tretji letnik.Imam tudi mamico Heleno in oceta Dejana.Aja imam tudi mlajsega brateca Jana,ki smo ga posvojili.Zdaj je star 7 mesecov.Z Julijo imama skupaj sobo mama in oce sta naju oprasala ce hocema imeti vsaka svojo sobo a sma rekla ne.Imam tudi prijateljico Ino ampak moja bff je useeno Julija.Bile so pocitnice in starsi so se odločili ,da gremo na morje na Havaje!
OMG na Havaje gremo za cel mesec in pol!!Z Julijo...Zdaj pa neka slikic:
Jaz:

Julija:

Ina:

Mami in Jan:

Nextam?*

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. julij 2012
u95154
u95154
next
10. julij 2012
Z Julijo sma zaceli pakirati isti dan ko sva izvedeli da gremo na Havaje.Mami nama je rekla,da gremo u soping.Usedli smo se v limozino in mami nama je povedla super novico:Usaka si lahko izbere prijatelja ali prijateljico,ki ce hoce lahko gre zraven.Mamo sma zaceli poljubljati in objemati.Jaz sem poklicala Ino in jo uprasala ce gre zraven bila je res zelo vesela.Uprasala sem jo ce gre zraven nakupovati ampak je rekla,da ne more saj nima denarja.Vete bilo so zelo revni in Ina ni se nikoli videla morja.Samo teta Liza ji je gdaj prinesla kaksno lepo oblekico.Mami je rekla naj ji recem,da bo ona use placala.In res mami je sufarju narocile naj pelje pred Inino stanovanje kar je bil majhen blok.Cakala je pred blokom in bila je super lepo oblecena.Uprasala sem jo ce ji je teta kupila to obleko a je rekla,da ji je mami kupila to obleko ko je imela rojsen dan.Mami se je zahvaljevala kake pol ure.Ko smo prispeli je mami dala usako 1 miljon in sla na kavo.Mi pa smo veselo laufale in kopovale prelepa oblacila in druge stvari.Aja nekaj sem pozabila povedati Julija bo s seboj ozela fanta Tilena.Trgovine so bile nabitp polne oblacil.Ko smo koncale je imela Julija 11 vreck,Ina samo 4 saj ni hotela veliko zapraviti saj smo lahko denar obdzale ce nam je kaj ostalo in jaz 6 vreck.Use smo imele use spakirano in jutri gremo na Havaje seveda je Ina tisti vecer pr nama prispala.Od Julije fant pa bo ostal doma in bride jutri ob 08.00 k nam.Mami nam je naredila super presenecenje.Usaki je kupila lepo obleko v katero bomo oblecene,ko gremo.Lahko noc smo si dejale v upanju da bojo to najbolse pocitnice in potem smo zaspale...
Nekaj slikic:
Havaje:

Obleka od Ine:

Trgovina:

Tilen od Julije fant:

Obleke,ki smo si jeh kupile(use obleke si bomo sposojale:

Obleka od mene,ki mi jo je mami kupila:

Od Ine:

Od Julije:

10. julij 2012
u95154
u95154
next
10. julij 2012
To noc sem tezko pricakovala.Sploh nevem koliko sem spala.Apmak koncno je bilo jutro iz postelje sem vrgla ino ter skupaj sma sle na zajtrk za zajtrk so bili topli cendvici.Ko smo pojedli sem videla najlepsi prizor:Tilen je dal Juliji poljub.Iiii sma si mislili s Ino in stekli po kovcke.Use sma komaj spravli v limozino.Limozina nas je pripeljala do letalisca.Malo smo morali cakati saj bo traven prisla se moja najlepsa sestricna Kira.Potem je prisla ohh kako je bila spet popolna.Odsli smo na zasebno letalo in se odpeljali.Kosilo tam res ni bilo dobro a splacalo se je pocakati saj po 14 urah sem videla najlepsi razgled:Zdaj se lahko pocitnice zacnejo!
Poljub Tilena in Julije:

Moja lepa sestricna KIra:

Razgled:

*.*
Nextam
12. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg