Forum
Ime mi je Laura. Imam tudi dvojčico Julijo.

jaz imam blond lase ona pa rjave.

Bla je nedelja. Kot vsako nedeljo smo tudi danes odšli h nedeljski maši in kasneje h babici in dediju na kosilo. Danes sem bila še posebej dobre volje. Julija in jaz imama sobo skupaj.Ko sem se zbudila sem se hitro oblekla. oblekla sm si:

Ko sem prišla dol mi je mami povedala slabo novico. Umrl mi je dedi. Začela sm jokati.

Poklicala sm svojo BFF Kelsey.
Pogovor:
j-js k-kelsey
j: heii
k: heii? kaj bo dobrea?
j: nič dobrega. dedi mi je umrl
k: o moje sožalje. Ka pridem do tebe?
j: ja lahk če maš čas
k: ok se vidma čau
j: dijo
Čez 5min je že bila pri meni.

Kelsey:

Nekaj časa sma se pogovarjale nato pa je v sobo prišla tudi Julija. Rekla mi je, da naj spakiram saj gremo jutri za 2 tedna h babici. Kelsey mi je pomagala spakirat. Moj kovček:

Potem je Key( dalše kelsey) mogla oditi.

Nextam?
10. junij 2012
nextt
10. junij 2012
še vsaj 2x next
10. junij 2012
next
11. junij 2012
še vsaj 1x next
11. junij 2012
u90832
u90832
next
11. junij 2012
u72369
u72369
nextt cool
11. junij 2012
tnx next pride kmalu
11. junij 2012
Ko je kelsey odšla sm poklicala mojga fanta Tadeja.

Pogovor: j-js ž- žiga
j: o heii
ž: heii pikica
j: kak si?
ž: fain pa ti?
j: bo
ž: sam da bo.In ka kej novga?
j: dedi mi je umrl. In za dva tedna gremo na počitnice h babici
ž: moje sožalje
j: ka boš prišu kej mene pogledat, ko bom pr babici
ž: ja veš, da
V sobo je pridivjala julija in začela na vs gles kričati. Utihni že sem ji rekla in se naprej pogovarjala z Žigatom. Učasih je nadležn, če maš s sestro skup sobo.
j: ej žiga veš, da je moja mami noseča?

moja mami:[img]https://image.24ur.com/media/images/520xX/Oct2008/60198262.jpg[/img]

Ž: o ful cool. Že vete bo punčka al fantek?
j: punčka bo
ž: in ka se je prej Julija drla?
j: ja da je mami noseča
ž: aja. Punčka bo zihr tak šikana kot ti
j: hvala
ž: morm it ko mam kosilo.
j: čau piki najraj te mam
ž: čau se vidma i love you muca.
Potem pa sma se z julijo kregale. V sobo je vstopila mama in rekla naj raje spakirama kot, da se spet kregama. Julija še ni imela nič spakirano. Hitro je začela. Jaz sem pa poslušala mp3.

Moj mp3:

Ko je Julija spakirala smo se odpravili. Med potjo smo se ogovarjali v imenu za dojenčka saj je mami že v 8.mescu sam smo hotl za sebe obdržat, da je noseča. Ko smo prišli do babice je jokala. Vsi smo ji zaželeli moje sožalje. Potem sem šla spečit babicino najljubše pecivo. Ko sem ji ga prinesla se ga je zelo razveselila vendar vase ni spravila niti enega grižljaja. Smo pa zato mi pojedli vsega. Nato je mamici postalo slabo. Odšla je bruhat. To je normalno za nosečnice. Ko je prišla iz stranišča je odšla v posteljo in zaspala. Mi trije z Julijo in atijem smo odšli igrat Monopoly. Zmagala sem jaz. Julija je bila tako jezna, da je bila kar vijolična v obraz. Babica je odšla na vrt in tam nam je povedala, da je dedija zadela možganska kap in, da ga niso mogli rešiti.
11. junij 2012
se upravičujem fantu je ime žiga
11. junij 2012
next
11. junij 2012
u89913
u89913
next tvoja prva zgodba?...
11. junij 2012
ne pa hvala za next še vsaj 1x next
11. junij 2012
ok bom kr nextala.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Usi smo postali žalostni, babi pa je začela jokati.

babi in moja sestrična Nina ki pride jutri h babici:[img]https://www.genspot.com/Handlers/Photos.ashx?photo_id=136943&size=L&resize=1[/img]

Potem smo odšli spat. Z Julijo sma mmmorraali spati skupaj saj babi ni imela več postelj. Zjutraj me je že na vse zgodaj zjutraj zbudil babicin pes Roni.

Roni:

Čez nekaj časa je pozvonilo. Bila je Nina. Hitro sem odšla pripravit zajtrk
11. junij 2012
next? se upravičujem ker je tak kratwk
11. junij 2012
u72369
u72369
sory
29. junij 2012
u79562
u79562
next