Forum
next??
05. september 2010
no???
05. september 2010
u18082
u18082
NeXtTiiiii
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
PŁissss
05. september 2010
marka so takoj zaprli.jaz sem takoj šla poiskat kim.bila je v bolnici in je bila v komi.zdravnik mi je rekel da kim zelo dolgo ni dobila nič hrane in pijače.bila je tudi verjetnost da bi umrla.hotela sem da bi se zbudila.imela sem samo njo.ray je bil ob meni in me tolažil.zelo sem mu bila hvaležna.1 teden sem bila ob kim potem pa se je nenadoma zbudila.pogledala me je in mi rekla mami.objela sem jo.potem je prišla socialna delavka in se mi opravičila da je kim kar tako dala marku.čez nekaj mesecev je kim bila že normalna.spet sma živeli normalno.z rayem sem začela hodit.kim in ray se zelo dobro razumeta.neki dan mi je kim rekla da ima fanta................................
next??
08. september 2010
u18082
u18082
!^^NeXtTiii^^!
PŁissSS
08. september 2010
bila sem vesela zanjo.hotela sem da pripelje svojega fanta domov.naslednji dan ga je res pripeljala.ime mu je bilo mike.bil je zelo prijazen........
next??
zele ne morem velik pisat ker sem sick
16. september 2010
bom zele mal več

bil je zelo prijazen.ko je šel domov sem šla do Kim.
js: kim..tvoj fant se mi zdi zelo prijazen.
kim: ja mami res ga ljubim.
js: no lepo...grem zdaj.uživaj.
18. september 2010
ka bi bli jezni če bi pisala kot da sem js Kim? ker mi je mal dolgočasno bit mama
18. september 2010
u6488
u6488
next in bodi kim... ker je bulše
18. september 2010
ok bom Kim pišem zele naprej kot kim
18. september 2010
ko je mami šla iz sobe sem zaspala.zjutraj sem se zbudila in šla na facebook.tam ni bilo nobenega pametnega zato sem se odjavila in šla ven.sprehajala sem se po mestu in naletela sem na Mikea.ko me je zagledal me je takoj poljubil.skupaj sma se sprehodila in naenkrat sem zagledala slavnega pevca Petra.on je bil tako star kot jaz pa je že bil popularen.nisem mogla verjeti in takoj sem šla do njega po avtogram.mike je ljubosumn gledal...................
18. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg