Forum
u35924
u35924
hei sem emma in imam 2 večji sestri ki sta dvojčici in enega brata po imenu daniel dvojčici pa alise
in amanda imam 16 let daniel ima 8 let dvojčici pa 18 oče se kliče denis mama pa se je ločila od očka ko sem imela 4 leta in nas je pustila pri očku zato si je oče poiskal damo ki ji je bilo ime teresa prava mačeha

nextam

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. julij 2011
u35924
u35924
bili smo revni brez mame zato si je oče poiskal damo ki je bila bogata
njena hiša

jaz

moji sestri[img]http://www.bravo.si/DesktopModules/Articles/MakeThumbnail.aspx?Image=%2FPortals%2F0%2Fslike_clanki%2Fshowbiz%2Fmarykate_ashley.jpg&tabid=64&w=400[/img]
moj brat

10. julij 2011
u35924
u35924
oprostite
moji sestri[img]http://www.bravo.si/DesktopModules/Articles/MakeThumbnail.aspx?Image=%2FPortals%2F0%2Fslike_clanki%2Fshowbiz%2Fmarykate_ashley.jpg&tabid=64&w=400[/img]
10. julij 2011
u35924
u35924

10. julij 2011
u35924
u35924
nekega dne sem se šla sprehajat in sem se zaletela v neko punco ki ji je bilo ime bella bila je stara ravno kot jaz povabila sem jo k sebi in predstavila mojo družino seveda brez terese kajti ni je bilo doma z bello sva šli raziskovat nato me je vprašala
j(jst) b(bella)
b: si nova
j:ja
ja ti
b:ja včeraj sem se preselila
10. julij 2011
u35924
u35924
čez nekaj časa sem imela večerjo ko sem pojedla sem se ulegla nato pa je nekaj zazvonilo bil je zvonec bila je bella vprašala sem če gresta raziskovati in imela sem voljo vprašala me je na katero šolo hodim in rekla sem ji da bom nova na tej šoli v mestu bella je rekla da bo tud in da bova hodili skupaj ob 7.00 v šolo prav in odšla sem domov bil je dan zbudila sem se ob šestih in pripravila zajtrk in nahrbtnik oblekla sem se in odšla pred hišo počakati bello bella je že pritekla in šli sva
šola je bila gromozanska in obe sva vstopili videti je bila strašna bila je kot za strašne otroke eden je bil okostnjak in videla sem......
10. julij 2011
u35924
u35924
tako lepega fanta ampak on ni bil tak kot vsi ostali bil je kot midve pozneje sem ugotovila da je to monster šola no seveda sta amanda in alisa že bili v tej šoli več kot 5 let jaz bella in daniel smo se le čudili v kako šolo hodimo jedli smo ogabne reči prišla sem domov in se vlegla na posteljio pozneje je prišla bella in oče za njo oče naju je nekaj vprašal
j(jst) b(bella) o(oče)
o:kako je bilo
blabo
j(neprav slabo)
b:ampak šola je monstwer
j:videla sem lušenga fanta
o:no jst in teresa greva vn
prišla bova pozno lahko tudi zjutraj
aja in lahko prespiš pri nas bella
j okej
ji bella
b:z veseljem grem po obleke
čez nekaj časa ko je bila bella že pri nnas ni bilo očka še nazaj vstopila pa sta amanda alisa in daniel povedali so nam da je negdo v dnevni in da je daniel opazil ko se je odpravljal spat gremo sem rekla in šli smo potiho potiho da nas ne bi opazil ne slišal ko smo se priplazili do dnevne smo se skrili za kavč on se je lepo vsedel na fotelj in gledal grozljivko ko sem se mu malo približala sem opazila.....
11. julij 2011
u35924
u35924
bella

in okostnjak

11. julij 2011
u35924
u35924
da je moj sošolec okostnjak vprašala sem ga kaj dela tukaj
J(jst) ok(okostnjak)
j:kaj dwelaš tukaj
ok: nimam doma
j:ok samo ostani dokler ne pride neumnica teresa kap jo bo
ok: ok bom
11. julij 2011
u35924
u35924
ČEZ NEKAJ UR STA PRIŠLA OČKA IN TERESA IN POVEDALA HUDO NOVIDO DA SE BOSTA POROČILA JAZ IN BELLA SVA PADLI V NEZAVEST ALISA AMANDA STA KAR OBSTALI DANIEL PA SE JE KAR ŽALOSTNO SPOGLEDAL IN TUDI ON PADEL V NEZAVEST
12. julij 2011
lol
23. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg