Forum
Živjo sem Eva [/img]img-thing.jpg
To je moja BFF Emma [img]images (1 jpg.

Zjutraj mi je zazvonel telefon. Bila je Emma. Rekla je naj pridem v šolo prej ker ima presenečenje. Kaj soji zdaj kupili- Emmini starši so zelo bogati-novi avto motor,..Pred šolo me je čakala z košatico vroki. Pogledala sem noter in v njej je bil cuty psiček . Objela sem Emmo in odšle sva k pouku. Po pouku sma šle k meni domov in pogledale kaj je novega na FB-ju. Nemorem vrjet. Potovalna angencija mi je ponudila dve karti za mesčno bivanje v Španiji. AAAAAAAAAAAAA je kričala Emma. Super privošči si. Kako ti greš tudi sem ji rekla posrečeno. Objela me je mi pomežiknila in odšla domov.
03. julij 2013
next ???
03. julij 2013
next!!!!!!
03. julij 2013
next !!!!!!
ful hudo me prou zanima kva bo u španiji
04. julij 2013
u143445
u143445
kva sploh sprašuješ itak da next
ja mene tud zanima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
04. julij 2013
Drug dan so padala vprašanja okoli Španije. Kdaj greva ,kako greva , koliko kovčkov prtljage morava imeti ,… No končno je napočil dan ko je bilo treba oditi. Jat EM-Emma in Pika(psička) smo odšli na letališče. Tam smo se vkrcali na letalo in odrinili. Celo pot sem prespala zato ne vem kaj se je dogajalo. Ko smo prispeli smo se namestili v hotel. Razpakirale sva in se odpravili ogledat hotel. Nakar je Em začela histerično kričat "Jorge Lorenco" jaz sem jo le začudeno gledala. Objela ga je nato pa se upravičila in ga prosila za avtogram. Naslednjo jutro sem se zbudila in videla Emmino sobo polepljeno z posterji od Jorgeja Lorenca
04. julij 2013
kratek nexst
kako se vam zdi
04. julij 2013
cool ej sm vedla da boš lorenzota notr dala
04. julij 2013
carsko!!!!!!!!!!!!
hireo nextaj najboljša moia!!!!
04. julij 2013
tiste slike na začetki
JAZ img-thing.jpg
Em images (1.jpg
04. julij 2013
Vprašala sem jo kaj je zdaj to. Rekla je samo LJUBIM GA. Gledala sem jo in potem odšla iz sobe naravnost k Lorencu. Prosila sem ga naj gre do EM in se pogovori z njo. Odšel je k njej ji dal poljub na lice in takoj sem vedela da je to tisto pravo videla se je iskrica le nasmehnila sem se in odšla iz sobe

nexst?
04. julij 2013
ja itak!!!!!!!!!
04. julij 2013
u143445
u143445
Z.A.K.O.N.
nexšt!!!!!
hehe ti maš tud lorenza
04. julij 2013
če sma BFF!!!!!!!
to je zaradi mene, se je nalezla!!!!!!!!!!!!!!!!!
04. julij 2013
u143445
u143445
hehhehe
04. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg