Forum
u94218
u94218
ojla! no js bom pač pisala eno zgodbico.govorila bo o meni (lauri) in o moji bff (patricii).♥
moja bff patricia:

js:

prvi dan 9. klasa...
budilka zvoni kot nora, telefon zvoni kot nor in meni se nič ne da! tolčem po budilki da ji razbijem šipico in na telefonu izključim zvonenje. ura je že 7.45 pouk pa se začne ob 8.00. hitro se oblečem, umijem in naličim ter na hitro pojem zajtrk. ura je 7.50. ravno pravi čas ujamem bus in se usedem na še edini prosti sedež. usedla sem se zravemn naše nove sošolke. uprašam jo po imenu in se ji predstavim. takoj sva se ujeli in začeli živahno kramljati. patricia me je uprašala, če bo lahko sedela zraven mene in seveda sem ji rekla da ja. prispeli smo do šole. šli sva do omaric in ugotovili, da imava obe omarico na istem hodniku. na poti v razred sva srečali Luka in Črta. predstavila sem jima patricio in luka je strmel vanjo, kot da je edina še živeča punca. zašepetala sem ji da mu je všeč in ona mi ni vrjela. poten smo šli skupaj v razred.
next?
28. junij 2012
u95620
u95620
next
28. junij 2012
u94218
u94218
tnxy rabm še najmanj 2 nexta
28. junij 2012
nexxt
28. junij 2012
Next !
28. junij 2012
neeeeeext*
28. junij 2012
u94218
u94218
oky nextam!

zvonec je zazvonil in v razred je prišla naša nova učiteljica. bila je zelo lepa in med fanti se je zaslišalo šušljanje. matej je zažvižgal. učiteljica je bila lepa ni kaj ampak da bo tako stroga nismo pričakovali. mateju je dala za kazen 100 računov, in te niso bili ravno lahki! matej je zastokal in rotil a učiteljioca je bila nepopustljiva. patricii sem zašepetala, da jo luka opazuje in trenutek za tem je pred mojim nosom že stala učiteljica in mi dala kazen, ki sem jo najbolj sovražila...........po malici sem morala pobrisati vse ostanke!!!!!! nagravžno, vendar patricia mi je pomagala, češ da je treba prijateljem pač vedno pomagati. in nakoncu je patricia še pobrisala tablo. luka jo je zopet opazoval in buljil kam?? ja naravnost v njeno rit! res! namerno sem se odkašljala in luka je kar odskočil. po koncu pouka sva jaz in moja nova BFF odšli skupaj domov peš. meni se sicer nikoli ne da iti peš domov ampak z naj prijateljico je to vendar 10987654321.123456789% bolj zabavno. ko sta se najini poti ločili, sva se objeli in poslovili. ko sem prišla domov sem skrtačila in pocrkljala mojo muco Kitty. naenkrat mi je nekdo poslal SMS. odprla sem ga in videla da je patriciin. pisalo je:
********************************************************************************************************
Laura,
prosim takoj pridi k meni!!!! prosim čim hitreje!
Tvoja BFF Patricia
********************************************************************************************************
next?
28. junij 2012
neeeeeeext*
28. junij 2012
u94218
u94218
še najmanj dva nexta
28. junij 2012
nekšt
28. junij 2012
u56210
u56210
next
28. junij 2012
u43029
u43029
next
28. junij 2012
next!!!!!!
28. junij 2012
next
28. junij 2012
u94218
u94218
next
pohitela sem k patricii in pozvonila. nihče ni odprl. vstopila sem in kaj sem zagledala! patricia je bila čisto ob steni zraven nje pa je bil čisto goli Luka. hotel jo je posiliti! hitro sem poklicala policijo ion jim vse povedala. policisti so hitro prišli po Luka in mu nadeli lisice. Luka mi je zavpil, da se mi bo za tole maščeval. nato so ga odpeljali. patricia mi je hvaležna pritekla v objem in jaz sem jo vprašala kako se je to zgodilo. in ona mi je vse povedala:

J-jst P-patricia

J- use mi povej!
P-ja to nameravam. no js sm prišla domov in si vzela za jest. potem je nekdo pozvonil in jaz sem odprla
J- in bil je kdo drug kot Luka. te je zasledovau?
P-ja vrjetno. no in jaz odprem in on mi zagrozi s pištolo!
J-omg
P-ja in jaz ga seveda spustim noter ane, ker bi me drugač ustrelil. ukazal mi je naj grem v kopalnico in sem tudi šla.
J-in on se je med tem slekel?
P-prava genialka si laura! ja on pa se je slekel. jaz sem ti med tem v kopalnici napisala tisti SMS. in ko me je odklenil, me je pritisnil ob steno ter me začel poljubljati. in potem si na srečo prišla ti. skoraj bi me že posilil!
J-prasec!
P-ja, res je in upam da ga ne bo več v šolo. no vsaj ne na TO šolo.
J-ne skrbi, ne bo

potem sva šli k meni domov in se kopali v našem bazenu.
28. junij 2012
u95620
u95620
next
28. junij 2012
next!!!!!!!!!!!!!!
28. junij 2012
u43029
u43029
ɳҽxƚ
28. junij 2012
next
28. junij 2012
u56210
u56210
next
28. junij 2012
u94218
u94218
oky nextala bom ampak zdele bo bol mal ok*?

moja mami nama je naredila limonado, najino najljubšo pijačo in prinesla vsaki 3 kepce sladoleda. ko sva popile in pojedle, sva še s kolesi na v trgovino po sladkarije. vsaka si je nabavila 1 vrečko čizik, twiksa in kislic. potem sem šla še jaz k patricii tam pa sva se šli monopoly in activity. imeli sva se tako fino, da sem poklicala mami, če lahko prespim. dovolila mije in jaz sem jo prosila naj nahrani Kitty, naj jo skrtači in še namesto mene malo pocrklja. ob 20.00 sva šle gledat Harry Potter-ja in patricia nama je spekla kokice. ob 22.00 se je zunaj usul dež. lilo je kot iz škafa in v sobi se je odprlo okno. hitro sem ga zaprla in bila premočena do kosti. patricia je rekla, da okno ni pokvarjeno in da se to nebi smelo zgoditi. bilo je zelo temačno in srhljivo. potem sem na okenski šipi zagledala nekaj grozljivega. zagledala sem....

3-je nexti pa povem!
28. junij 2012
u95620
u95620
next
28. junij 2012
u94218
u94218
še 2 nexta
28. junij 2012
u56210
u56210
next!!!
28. junij 2012
u94218
u94218
še en next
28. junij 2012
next
28. junij 2012
next
28. junij 2012
u38293
u38293
next
28. junij 2012
u94218
u94218
pišem naprej

krvavo roko! vsa bleda sem dregnila Patricio, ki je še naprej gledala HP-ja. pogledala je tja kamor jaz in zakričala.v sobo je pritekla njena mami in vprašala kaj se dogaja. pokazala sem ji roko. tudi ona je prebledela. čez nekaj sekund se je prikazala še 2. roka in nato glava. krvava glava. bil je...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................LUKA!!!!!????? kaj ne bi moral biti v zaporu? potem sem se spomnila njegovih besed: za tole se ti bom maščeval. stavek mi je odmeval v glavi. nato pa sem slišala le pok in sirene rešilnega in policijskega avtomobila potem pa...TEMA.
pib, pib, pib, pib zbudila sem se v bolnišnici. nekakšni piskanje je zmotilo moj šok. naprava za merjenje srčnega utripa. zraven mene je sedela Patricia, njena mama in moja mama. ''srček, si v redu?'' me je vprašala. prikimala sem ji. vprašala sem jih kaj se je zgodilo. in patricia mi je vse povedala. povedala mi je to, kako me je luka hotel ustreliti in da me je zadel v roko. pogledaja sem svojo levo roko. bila je obvita. spet sem postala zaspana in sem zaspala. naslednji dan me je prišla obiskat moja BFF. prinesla mi je nalogo in me tolažila, da je Luka sedaj v najbolj varovani celici v zaporu. odleglo mi je. potem je prišla medicinska sestra in mi povedala da je z mano vse v redu in da bom šla lahko jutri nazaj v šolo. potem je patricia obljubila, da me bo prišla jutri iskat in da bova šli skupaj v šolo. naslednji dan so se mi v šoli vsi podpisali na gips in črt je zraven podpisa naredil še ♥. to mi je bilo všeč, saj mi je bil črt že od 7. razreda zelo lep. patricia je povedala učiteljici, kaj se mi je zgodilo in potem seje zgodilo nekaj neverjetnega. stroga učiteljica, ki smo je bili navajeni, je postala zelooooo razumevajoča in nežna. ves čas me je podpirala. po koncu pouka s va šli s patricio kar na bus, sajse nobeni ni ljubilo hoditi peš. šla je k meni in sva skupaj ponovili snov, ki smo se jo učili. potem je odšla. jaz sem šla na FB in imela sem 1 prošnjo za prijateljstvo. Ljubi bog, to je bil spet kdo drug kot Luka. povabil me je na chat in se mi opravičil za vse. povedal je da se mu je kar zmešalo, tako je zaljubljen v mojo BFF patricio. jaz sem mu oprostila in rekla da je tudi on malce všeč njej in da ju bom seznanila. bil mi je zelo hvaležen in je rekel, da bo za opravičilo seznanil mene in ČPrta. tudi jaz sem mu napisala da ni treba ampak on je vztrajal. in sem privolila. naslednji dan sta v šoli do mene in patricie prišla črt in luka. jaz sem seznanila luka in patricio. ta se ji je opravičil in jo uprašal, če jo lahko poljubi. rekla je da lahko.potem je črt poljubil mene. naenkrat pa KLIK in nekdo nas je slikal in zbežal. hitro smo ga ujeli in on je iz žepa uzel...

Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg