Forum
Ime mi je Emma Dark

imam 17 let in mam bedno življenje. moja mama je ločena, sestra mi samu ukazuje in oče se je poroču z eno budalo. Živim v Franciji, kjer morA bit vse lepo in prav. Paris je lepo mesto, a tko pošlihtano! moja sestra Ashley

moja mama je slikarka in dobro zasluži, oče je v manjši krizi in nam pošilja samo 150 evrov. drugače smo bogati.

______________________________________________________________________________________
driin, driin. Ta presnete pokvarjena budilka!
zazvoni mi telefon.
''kaj?'' zarenčim
''uh, smo pa vstali na levo nogo danes. emma strezni se. VAJe imaš ob osmih!''
''uh, ja, dobimo se u šoli, ok?''
'' lepo se obleči, najboljša pevka in igralka na šoli, to ni kar tako. pa dej si kakšno minico. tisti Nick te mora opazit danes.''
''ne sanjari!'' zakričim, ampak se lepo oblečem. Počesala sem se in si dala na glavo klobuk. Imam zelo svojevrsten stil, saj si želim bit oblikovalka in skreirala sem že nekaj oblek. imam kar umetniško dušo, dobro pojem, igram, rišem ustvarjam in fotografiram.
V ŠOLI
učitlca Maria: dobro, najprej se boš ti Emma fotografirala z bendom, ki igra s tabo, ok?
'' ja, ja, ok....'' postavim se in okoli mene kitarist, bobnar in še en kitarist. in piansist. kitarist je nik. ko se postavi za mano me prime za rit in me poboža po stegnih. nasmehnem se, čeprav mi poriva prste v zadnjico. fleš me zaslepi in fotka je končana. obrnem se k nicku. ''oh, kaj hočeš?'' zapredm. ta trenutek sem čakala celo gimnazijo in šolo. ''tebe mucka, zvečer, na parkirišču?''
''ok!''

VREDU? če boste brali bom bla zlo vesela.

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. januar 2013
moja naj frendica Lin

05. januar 2013
Neeext
08. januar 2013
joj, sm napisala ful dolg hoorny next in se mi je zbrisuuu!? danes ne bo nič
08. januar 2013
u116630
u116630
nnnnnnnnnnnnexttttttt lof ittt