Forum
"mami trebuh me boli" "uredu pejdi u sobo..." "yeeeeeeey nasedla je , spet. moj lajf je beden ker mam 4 na konc zgode pola pa še pišemo celoletn test dobr da ne grem..."ej ko sm pa slišala ta stavek mi je šlo na bruhanje "elizabet oxgam, takoj pridi sem gospodična!" me je poklicala mami. "zakaj mi nisi povedala da pišete zgodovino, gospa mckenzi(kera zoprna ženska) mi je povedala da ji je njena hčerka povedala da pišete." "joj mami nehi komu se pa da na ta tet... briga me itak pol razreda ne bo šlo" sam to sm povedala v mislih da me ne bi slišala... "sej sm ti mislila zdej samo si me prekinla..."
"jutri boš to pisala pa tudi (kok mi gre na živce njena knjižna slova)če se bo svet začel rušiti."
no a ste vidl. to je moja mtka.
moj lajf je bil tak dokler na hrptu nekega dne nisem začutila teh dveh NADLEŽNIH BULIC ki sta se večali vsak dan!

a pišm naprej?
26. junij 2013
ja neprjej
26. junij 2013
"fak kok boli"sem si rekla ko sem se po obupnem testu tuširala."sam bi pa lahko dala mal lažja uprašanja" oblekla sm kr eno tuniko, se ulegla u postlo in pogledala na mizo. "o njami mami je nrdila piškote. dobr da jih ni vse sama pojedla." vstala sem in začutila pekočo bolečino na hrbtu in potem je bilo vse črno.

naprej? moram dubit vsaj 2 nexta.
hvala ker berete.
26. junij 2013
26. junij 2013
"miška zbudi se" mi je rekla mami. počasi sem odprla oči in zagledala objokano mami. potem sem jih zaprla. ČEZ NEKAJ ČASA "pridi k meni" to je bil vabljiv šepet. "pridi Liv"
LIV , KAJ??? vstala sem in se odpravila v kopalnico. umila sem si obraz se pogledala v ogledalo. "kaj za vrga" sem si rekla. na hrbtu sem zagledala par kril ki so bila lepa, bela in PERNATA... KAJ"sanjam to se mi ne dogaja" spet sem zaslišala tisti glas: "pridi Liv pridi. pridi nazaj TAKOJ!!!" potem me je nekaj prijelo in čez nekaj trenutkov sem se znašla na balkonu. "zdaj POLETI!!" se je zadrl glas. nekaj me je porinilo in POLETELA sem.nekaj mi je bingljalo z vratu."primi verižico in povej MOJA DEŽELA." nočem,nočem govoriti ...
toda glas je bil tako vabljiv in prepričljiv da sem prijela ogrlico in zaklicala"MOJA DEŽELA"
26. junij 2013
jst bom kr nextala
26. junij 2013
kaj je to...
bila sem v sobi ki je bila zelo lepo okrašena. potem je neka žalostna ženska prišla skozi vrata in ko me je zagledala : "O SVETE ZVEZDE LIV, SI TO TI? "KAJ, kaj počnem tukaj"
potem je šla skozi vrata in prišlo je še par drugih deklet."O TI VRAGA RES JE LIV!" so zaklicale. "kaj se dogaja" sem vprašala. "pustite jo samo je povedala starejša ampak vseeno lepa ženska. "Erin ostan in svoji sestri povej kaj se dogaja." srhljivo popolna dekleta so odšla le ena je ostala. "jaz sem Erin, tvoja sestra"
26. junij 2013
utr nadaljujem...

prosm berte
26. junij 2013
u141713
u141713
nexxxt
26. junij 2013
ok
26. junij 2013
"kaj se dogaja in kdo si ti" "sem ti že povedala, jaz sem tvoja sestra" bila je zelo lepa in izžarevala je mirnost in v očeh se je videlo da je zelo srečna. "veš, pred nekaj leti smo bile vse sestre tu v tej sobi in gledale našo najmlajšo, tebe Liv, kako si poskušala preiti na drug svet." "jaz živim v londonu in nikoli še nisem bila tukaj" "seveda si bila, si najmlajša sestra vilinije." prekinila sem jo "kam so izginila moja krila" " ko si jih boš zaželela se bodo prikazala" pokazala je na mojo ogrlico. nisem si je še dobro ogledala. bila je čudovita. v skoraj neopazni ogrlici je bil damant in ko sem se obrnila proti oknu se je mavrično zasvetil. "ko si boš karkoli zažlela se ga dotakni in si to zaželi" potem je odšla in me pustila samo.

nextam jutr
26. junij 2013
Heey
Bi bila rada popularna zate imam super forum temo
tekmovanje za najbol kul usebo na igrah 123
Prijavi se in se prepričaj kako popularna si
http://www.igre123.com/forum/tema/tekmovanje-za-najbolj-kul-osebo-na-igrah123/56880/1
Sori za smetenje
26. junij 2013
neeext
26. junij 2013
OK. dej preber ker je "zgodbica" super
ok next sam ob 17.30...
26. junij 2013
u141713
u141713
ok
26. junij 2013
"ne morem verjeti da se to dogaja" sem si govorila v prečudoviti neznani postelji in čez nekaj trenutkov zaspala. Potem sem videla mamo kako joka na stranišču in si govori,kako nesrečna je in zakaj se je to zgodilo njej...nisem vedela o kom govori potem pa sem ugotovila da o meni. "mami tukaj sem "sem ji govorila toda ni me slišala. vejetno sem bila duh. potem...
26. junij 2013
u141713
u141713
nexttt
26. junij 2013
Potem sem se prepotena zbudila in ugotovila da sem v drugi deželi. Potem sem zaželela da bi imela sestro Erin ob sebi da bi mi razkazala to deželo..."med tem bom iz nje na lep ali grd način izvlekla VSAKO podrobnost." najprej me je lepo objela in odšli sva na zajtrk. Na prestolu je sedela starejša ženska,ki sem jo prej videla v sobi. Imela je prečudovito zeleno obleko,ki je imela robove rokavov ki so bili dolgi in ovratnik obrobljene z zlatom. bila je prečudovita v primerjavi z mojo grdo belo spalno srajco.
"hčere pozdravite vašo dolgo izgubljeno hčero Liv." vse sestre so mi pomahale in me ljubeče pogledale. Potem so se mi (mislim da so bile) služkinje priklonile. Počutila sem se kot princesa čeprav sem to ko sem prispela v to deželo že bila. zajtrk je bil zelo okusen čeprav nisem vedela kaj jem.... potem me je Erin odpeljala v OGROMNO knjižnico in mi pokazala čudne knjige,ki jim je rekla kar "knjige življenja"
Pogledala je na srednjo polico in nekaj iskala. jaz sem si ogledovala ogromno knjižnico. Namesto navadne strehe je imela stekleno "kupolo" bila je narejena na staromoden način in bila je večinoma v lesu. Imela je tudi ko "kotiček" za branje ki je imel na sredini veliko mizo...
26. junij 2013
in stoli so bili oblazinjeni z lepimi rdečimi blazinami.

sorry jutr nextam
26. junij 2013
u142004
u142004
Next
26. junij 2013
u141713
u141713
next
27. junij 2013
Erin mi je prinesla lepo usnjeno knjigo in mi prikimala. "odpri jo že vendar" mi je prigovarjala. odprla sem knjigo in v njej je pisalo.............
NIČ! ne morem verjet "zakaj nič ne piše?" "ko si prišla se je šele aktivirala in zdaj se bo noter vpisovalo." "in kdo bo moje življenje ves čas spremljal moje življenje in ga voisoval?" "knjiga sama vpisuje vse ti tepka" "aaaaaahhhaaaaaa uredu." "kako bi bil oče vesel če bi vedel da si tu Liv" mi je rekla. "in kje je zdaj on" sem vprašala "ko si izginila v minljiv svet te je šel iskat in se ni nikoli vrnil" v nekaj se je zagledala s tako žalostnim pogledom da mi je paralo srce. Odločila sem se da je o tem nemilem dogotku ne bom več spraševala.
27. junij 2013
u141713
u141713
nexxxt
28. junij 2013
kak glupo!
28. junij 2013
☯ѕρι∂єяωσмαηχ∂☯ ni ti treba brat prasica
30. junij 2013
to je film moje sestrica moj še pride...

23. julij 2013
"nič hudega lahko ti povem naprej če želiš" mi je rekla erin kot da bi mi brala misli. "ne je že uredu" sem rekla. potem sem šla v svojo sobo (ki bi ji raje rekla kar dvorana ker je bila tako velika) vse je bilo tako lepo in vsi so se do mene lepo obnašali... NE ti sanjaš ne moreš ostati v tem svetu ker je TO SANJSKI svet ne-mo-reš. skoraj sem že pozabila na starše in na svojega erika. no bil je moj fant dokler se nisva skregala. vstala sem in naredila par korakov potem se je vse okrog mene zmešalo in zbudila sem se vsa prepotena na postelji od bolnice
08. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg