Forum
u59374
u59374
ime mi je bella sem čisto običajno dekle živim pri mami nekega dne pa pride pismo za mene seveda ga odprev in v njem piše:
draga bella,
spreta si bila na najboljšo čarovniško akedemijo, bradavičarka...
v pismu je karta za vlak in seznam potrebščin ki jih moraš kupiti na prečni ulici seveda ti zraven dajem tudi zemljevid kako priti do počenega kotla nato pa točaju pokaži to pismo.

Lep pozdrav dumberdol
bila sem v šoku jaz čarovnica ne mogoče res da so se dogajele čudne stvari okoli mene ampak to ni mogoče nemorem biti jaz čarovnica, ampak vseeno me je mama prepričala da sem odšla do tiste gostilne ko sva točaju pokazali pismo je rekel na greva za njim prišli smo do kamnite stene ona je potegnil palico in z njo trikrat potrkal po ste in stena se je odprla mami se mu je zahvalila in vstopili sva... na seznamu je seveda najprej pisalo da morava iti v gringot zamenjati najim denar za čarovniškega ko sva to opravili sva odšli kupiti plašč in palico nato pa še knjige in črnila na koncu sva ustopili v trgovine za palice in dobila sem palico ki je bila taka:
dolžina: 16.67
les: tisa
sredica: plavut morke pošasti

ko sva odšli še po kotelj je prijazni prodajalec mami uročil kotelj da se je zmanšal in ga je lahko spravila v vrečko ta urok je trajal 1 uro... ko sva se nakoncu spet odpravili v gringot da bi mi mami naredila račun sem videla trgovino z sovami mami sem takoj rekla če lahko eno ker je bila moja mami vsa ponosna je takoj rekla ja...

next?
03. september 2011
u59759
u59759
nextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
10. oktober 2011
u59230
u59230
ja itaq... kuga sploh sprašuješ???

HEC!
18. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani