Forum
Heej everybody.! Sem Amanda. Živim v Ljubljani & Stara sem 15 let. Obožujem fotografiranje. Ne kot moja mama, ki cele dneve preživi z čopičem v roki. Saj veste čopič v roki in packanje po listu. in to je za njo umetnost. Imam dve bff Lucijo & Valentino. Zaljubljena sem v popolnega tipa z najlepšim nasmehom v vsej galaksiji. *-* ne da se opisati njegove popolnosti. To bi potem bilo še samo nakladanje.Seveda, ker ne bi vedela kaj govorim. Imam dve sestri. Mlajšo in starejšo. Mlajši je ime Ana, ki je včasih res prava nadloga. In to se zgodi pri njej zelo pogosto. Starejši pa je ime Anja. Ja Ana in Anja. Je obsedena z modo in pazi na vsak grižljaj, ki ga naredi. Je zelo občutljiva osebca.
Imam tudi muceka Bambija. Saj vem neumno ime. Ampak mami se je zdelo prikupno. Čez en teden se začnejo počitnice. Ampak ne tiste poletne, ki trajajo dva meseca. Zimske počitnice, ki na žalost trajajo samo teden dni. Ampak saj sploh ni snega. Zunaj je toplo, kot da bi bilo poletje.
jaz(Amanda);

Lucija;

Valentina;

Neext.???
07. december 2011
neeeeeeeeextiiiiii!!
07. december 2011
'Driin Driin' je zvonila moja nadležna budilka.
Pograbila sem blazino in jo vrgla v uro. Nekoliko je utihnala ampak potem je spet začela.
Pogledala sem na uro in kazalec je kazal 6.05. Poskušala sem zaspati nazaj, ampak uro je kmalu nadomestila mama.
'Amanda!' je zaklicala mama in vstopila v sobo. 'Pohiti pa še šola je'
Nejevoljno sem vstala in odšla v kopalnico. Ker imam sobo na podstrešju imam svojo kopalnico. Vsi drugi pa jo imajo spodaj. MY LUCK.! Sobe si mi ni treba deliti z Anjo, ki potrebuje celo uro, da se uredu. Nase, da "pol kile pudra"
Hoče biti popolna za svojega fanta Mika. Zlikala sem si lase in se naličila. saj vete malo pudra, glossa...Maskaro za trepalnice ne uporabljam saj imam ze naravno tako polne. Oblekla sem si lepo rožnato obleko in se odpravila v spodnje nadstropje. Pripravila sem si kakav. Obožujem ga.!
'Čau Mami, Čau oči' sem se poslovila od mami in očija.
'Kaj je mala? Že greš' se je izza vogala slišal sestrin glas.(Anjin)'
'Seveda. Nekateri ne potrebujemo celo uro, da se pripravimo. Poleg tega pa. kaj je danes z tabo? Imaš napad z z z zebenja? sem se pošalila in se ji nasmehnila.
'Kdo se oglaša? Jaz pa čudna' Vzela sem muffin in ga z velikim užitkom jedla medtem ko sem gledala Anjo kako si obuva svoje nove čevlje za zimo.!Ko sem pojedla sem se pridružila Anji pri obuvanju. obula sem svoje all starke v barvi sonca, ki jih preprosto obožujem.Še enkrat sem se poslovila od mami in očija.'Čau' sta oba rekla v en glas in se mi nasmehnila.Odprla sem vrata in vstopila ven. name se je vsulo pol kile snega.
Kaj sneg.!*Pa ne že zdaj. Ali sem res tako za časom.?* sem si mislila.Odšla sem nazaj v hišo in ni mi preostalo drugega, kot da se grem oblečt.Oblekla sem hlače. Seveda na korenček, brez njih preprosto ne gre. Nato sem pogledala na drugo stran omare in si skoraj pet minut izbirala pulover.*Aha tukaj si* sem si rekla, ko sem v kotu videla svoj najljubši pulover.Oblekla sem ga in še vedno mi je bil kot ulit. *-*Ker čevljev za zimo še nisem imela sem obula visoke all starke. Tiste, ki segajo čez kolena.Odpravila sem se ven.Šola je čistu blizu zato grem vedno peš. Ampak danes bo težava, kako se prebiti skozi toliko snega.
07. december 2011
neeeeeeeeeeeeeeext!!!
07. december 2011
u65375
u65375
Neeext ! Resnična zgodbica ? :*
07. december 2011
next
07. december 2011
next!!!!!!!
07. december 2011
Neext!
07. december 2011
u67330
u67330
next :33
07. december 2011
Juter nextam:* Ne тωιx тuмвℓя ni resnična zgodba.
07. december 2011
next:*
08. december 2011
u62648
u62648
next
08. december 2011
u65375
u65375
Neext ^^
08. december 2011
neext < 333
08. december 2011
Okeej dans enkrat nextam:*
09. december 2011
dons!!! nujno!!!
09. december 2011
u44487
u44487
neext!!
09. december 2011
u33561
u33561
Neext.
09. december 2011
u67076
u67076
Next!
09. december 2011
'Amanda počakaj!' sem za sabo zaslišala glas. Bila je Valentina. Nasmejana & pozna,kot vedno. Tokrat sem tudi jaz bila pozna. 'Hitro pridi..zamudili bova' je zaklicala in me vlekla za sabo. 'Valentina počakaj.!' sem ji zaklicala. Tole je res bilo zame preveč.! Tekanje ni moja stvar. Še posebej ne pozimi po zmrznjenih tleh. malo je upočasnila ampak to je bil zame še vseeno tek. Nisem bila razpoložena, da bi se moj obraz spet srečal z snegom. prvič doma zdaj pa še pred šolo. Ko sva prišle so bili že vsi v razredu in naša učiteljica rak po naše rakica je bila že navsezgodaj "razkurjena". Vpila je na najine sošolce in v obraz je bila rdeča, kot rak seveda. Valentina je na rahlo potrkala na vrata in nato vstopila v razred. Za njej sem se seveda skrivala jaz. To je bilo prvič in upam, da zadnjič, da sem zamudila k pouku.
'Khm..bi radi kaj povedali?' je rekla učiteljica, ko sva se poskušali pretihotapiti v klop. Valentina se je opravičila nato sem sledila še jaz. Pri njen smo morali imeti cel govor za opravičilo. No pa gremo: 'Gospa učiteljica se opravičujem, ker sem zamudila k pouku.' sem ji rekla. 'Ker..?' me je vprašala. 'Ker me je zjutraj, ko sem stopila iz hiše zasul sneg, zato sem se morala preoblečti'. Hotela je pojasnilo in tukaj ga ime hehe. Cel razred je planil v smeh tudi Valentina.
Next.??? + naslednjič dam še slike umes.
(tole sm fuul na hiter probala napisat tk da naslednjič se bolj potrudim).
09. december 2011
neeeeeeeeeext!! pa ma dva uzdeuka drugi je škamp haha
09. december 2011
u44487
u44487
ok!!!
in neeextt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
čimpreej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
09. december 2011
next!!!!!!!!!!!!
pa ame obveščaš??
plese??
09. december 2011
okeej se bom zdle potrudla nextat pa še fotke dat. Okeej I ♥ horses te bom obveščala
09. december 2011
u65375
u65375
neext
09. december 2011
u65375
u65375
obveščaj mene tudi prosim :*
09. december 2011
'Dobro sedi. Prosim, da se to ne ponovi več' je rekla in se mi nasmehnila.
Ura je minevala zelo počasi in učiteljica me je ves čas opazovala. *končno zvonec* sem si rekla ko je zazvonil zvonec. huf naslednjo uro smo imeli angleščino. Preprosto sem jo zasovražila zaradi same učiteljice.
Iz torbe sem vzela zvezke,peresnico...in vse ostalo, kar sodi k pouku in angleščini.

'Učenci, danes sprašujem upam, da ste se med vikendom kaj učili' je rekla naša učiteljica. 'Ali se kdo javi?' je ponovno vprašala. 'Naslednjič se javim samo prosim ne me danes uprašat' je rekla moja sošolka. Vedno je tako. Naslednjič se bo javila ampak nič. To se ponavlja tako dolgo, da ne ostane zadnja. Je zelo nadležna. kot kakšna barbika se delo priljubljeno in popolno. Kar še zdaleč ni. 'No dobro danes sta uprašana...Ines in....Tim' je rekla učiteljica. Ko je izgovorila njegovo ime sem začutila metuljčke v trebuhu. *Ah njegovo ime*. popolnost. Tim je tisti fant o katerem sanjam noč & dan.

next.???
09. december 2011
u65375
u65375
neext ;33
09. december 2011
neeext
09. december 2011
u67076
u67076
Next;33
10. december 2011