Forum
u66581
u66581
Hodim po dolgi ulici. Nikogar ni tam. Sploh nisem prepričana kako sem prišla do tiste ulice. Hodim in hodim. Čez nekaj trenutkov sem na vratu začutila mrzlo sapo. Obrnila sem se in zagledala punčko. Bila je tako lepa. Dotaknila sem se je. Bila je zelo mrzla. V trenutku ko se je moja roka dotaknila njenega obraza se je začel spreminjati. Razlezel se je. Iz njenih ust je pritekla slina in njeni popolni zobje so se spremenili v čekane. Začela sem teči. Tekla je za mano. Pritekla sem v slepo ulico. Ni bilo poti nazaj. Dekle je priteklo za mano. Njen obraz se je spremenil nazaj v tisti lep obrazek in izdavila je……… Ne skrbi nič ti ne bom storila. V tistem trenutku sem se zbudila in zakričala sem tako na glas da je moja mama pritekla sobo. Pomirila me je in ostala z mano dokler nisem zaspala. Moja mama sanja tudi take stvari in verjamem da lahko vidi v prihodnost. Zjutraj sem morala zgodaj vstati saj smo imeli preduro. Kot ste že opazili moje življenje ne poteka tako kot življenje navadne 14 letnice. Sanjam stvari ki nevem kaj vedno pomenijo ampak se ponavadi zgodijo. Včasih sanjam tudi preteklost.............
No to sem jaz........

next????
09. december 2011
u65505
u65505
jaaaaa next:12nextnext
09. december 2011
u66581
u66581
bom jutri ok .......
09. december 2011
u65505
u65505
dons je jutr next?
10. december 2011
u66581
u66581
Sem edinka. Za zdaj…… Pri moji mami in mojemu očetu nikoli neceš kaj se bo zgodilo. Imam pa tudi BFF Casey, ki me vedno razume. Ona ni ˝jasnovidna˝ ampak me vseeno razume. Sploh nevem kako me prenaša ko ji govorim vse možne reči ki jih ona sploh ne razume.
No moj šolski dan je potekal normalno… (ponavadi podnevi nimam prividov) Kakor koli že ko sem prišla domov in odšla spat se je začelo. Zaspala sem in začela sanjati. Tokrat sem sanjala o nekem gospodu. No bilo je tako…… Stala sem pred šolo in gledala dol na ulico. Kar na enkrat je pred mano zapeljal zapeljal kombi. Bil je velik in črne barve. Iz kombija je izstopil moški. Imel je temno rjave lase in njegov obraz je bil bled. Prijel me je jaz pa sem se mu upirala. Ampak bil je odrasel moški in z lahkoto me je porinil v kombi. In me odpeljel v neko skladišče. Tam me je prijel za roko in me začel božati. Kričala sem a me ni hotel spustiti. Rekel je da sem lepa. In takrat sem se zbudila. Sploh nevem kaj bi se zgodilo če bi še sanjala. Bila sem prestrašena.

To je moja frendica Casey.....

10. december 2011
u65505
u65505
nexxtt
10. december 2011
u65505
u65505
zabavno, napeto, s pravim stilom... to je lahko samo top model by vanessa hudgens... če si želiš tega...se prijavi in uživaj v nešteto možnostih zabave v mojem topmodelu!
http://www.igre123.com/forum/tema/my-top-model-by-vanessa-hudgens/26112/
10. december 2011
u59330
u59330
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
I'm lovin it (hehe)
12. december 2011
u66581
u66581
NO SAM POVEM........ TEVE ZGODBICE NEBOM VEČ PISALA KER JE NIHČE NE BERE
16. december 2011
Next.!* Prosim ne nehat Pisat k mi Je Zgodbica ful ušeč!
17. december 2011
u68591
u68591
next pa kako das sliko gor
17. december 2011
u65505
u65505
nexty! sam zame pliss sam en next noo!
18. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg