Forum
oky... vi boste tm spodi zbrali, jst pa bom probla tu npist... in neki bom še svoiga zravn dodala... in sory usem k ste že npisli prekleta hiša al pa hiša groze itd. ene dve sm že vidla in eno sm mal prbrala... sam ne zmert, bom probla čim manj kopirt (kar bo težku glede n tu d j tok zgodbic to n igrah...)

keru neii npišm?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. november 2010
okyy... kdr bom jmla 3 komentarje nextm...
12. november 2010
*npišm...
12. november 2010
prekleta hiša
12. november 2010
u28952
u28952
prekleta hiša
12. november 2010
ne kapiram.......................
12. november 2010
okyy... tistu ne kapirm n bom štela ku komentar... še en koment...
13. november 2010
aja in jazz česa n kopirš? ti rzložm...
13. november 2010
jst sem za jasnovidko samo bo tud prekleta hiša verjetno uredi
13. november 2010
okyy... lets start...
opis zoe dylan:
zoe je-tako rečeno čudežni otrok, pri 12 je v šahu premagala evropskega šahovskega prvaka, pri 13 pa je izumila že več stvari. najbrž ste že ugotovili kakšne vrste čudežni otrok je zoe dylan, če ne vam še povem da si je za štirinajsti rojstni dan zaželela sestanek s skupino znanstvenikov... kor+t sem povedala je čudežen otrok, kar-od bratove smrti (heath) odločno zanika s svojim hladnim značajem, ukazovati si pusti samo mami...
14. november 2010
stala sem na vrhu bele klančine. "po teoriji bi mi moralo uspeti..." sem si odločno zamrmrala v brado, prvič smučam in mama me odpelje na rdečo progo... samo mami pustim kaj takega... načrt smučišča sem natančno preučila, tko da sem vedela približno kako in kam moram zaviti. ozrla sem se za mamo, ki je v modrem kombinezonu spretno smučala med, le redkimi smučarji, sama sem izbrala rdeč kombinezon, tako bi me mama zlahka opazila, če bi zašla med številčnejšo množico... "po teoriji bi mi moralo uspeti..." sem si spet ponovila in se spustila navzdol, škoda ker je teorija nekaj povsem drugega kot praksa...
NEXT???
14. november 2010
next!
15. november 2010
ia... še dva komenta... in kkuk vidim imm zlu slab zčetk... tku ku use moje zgodbice...
16. november 2010
neXt x2
16. november 2010
nextt
17. november 2010
še en koment...
17. november 2010
u6488
u6488
next
01. januar 2011
next k ful dobr pišš (:
02. januar 2011
next. ;33
mene pa sam zanima ka pomen klančina al kaj že. xDDDDD
02. januar 2011
oii js bom nextla k me j MetiiQ prosila k zdeii acc-ja več n uporabla....... okyy
nekaj časa sem lahko smuči obvladovala, a je postavjalo vse bolj nemogoče, naenkrat se je moja smučka sezula, jaz pa sem se zvalila navzdol in se trdu ustavila ob drevesu, tiho sem zastokala. "prekleto sranje," sem rrekla ko sem začutila ostro bolečino v nogi. mimo mene so ljudje brez da bi se ozrli švigali s neverjetno hitrostjo in spretnostjo. končno se je ob meni ustavil fant moje starosti. "si ok?" me je zaskrbljeno vprašal. "desna noga, piščal........ dvojni zlom...." sem zdrdrala. "koliko časa lahko zdržiš?" me je spet uprašal..... premelevaa sem koliko časa bo potrebno da od bolečine, ki je postajala neznosna izgubim zavest. "pravi čas bi bil da koga pokličeš," sem še iztisnila iz sebe in se od bolečine onesvestila...............
NEXT???
04. januar 2011
haha (pravi čas bi bil da koga pokličeš) !!!
NEXTI!!
04. januar 2011
u6488
u6488
next!
04. januar 2011
sweetvam.love se strinjm xDD.... še en koment.........
05. januar 2011
next
05. januar 2011
zbudila sem se v bolnišnici. "sem prav uganila?" sem takoj ko sem pridobila zmožnost govora vprašala packo ob meni. "precej..." slika se je zbistrila in zlobno sem se nasmehnila fantu ki me je našel. "torej sem imela prav," sem rekla, dobro sem vedela da se nisem motila, čakala sem da bo fant ob mojem hladnem obnašanju pokazal nelagodje kot ostali, a on je samo zmignil z rameni. "po moje si samo ugibala.......... in imela srečo..." zaškripala sem z zobmi in v tistem trenutku je v sobo vstopila mama...
NEXT???
05. januar 2011
haha - prva stvar na katero je pomislila je bilo če je imela prav
NEXTI!!!
05. januar 2011
haha........... keii pa bi ti nrdila če bi bla smoušečna genjalka xDD... še 2 komenta
06. januar 2011
po pravici povedano ne vem
NeXtI!!!! prosim
06. januar 2011
06. januar 2011
še 2 komenta...... joj mal jih bere.... sam tistim k bereste se pa reis mudi xDD
07. januar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg