Forum
u26898
u26898
Oi! že 3 zgodbo ... sm si zdele domisnla.....
no to ni tko kot zgodba Jasnovidka, ampak je to 2 del, v katerem nastopajo drugi ljudje, drugi kraji, in vse drugo....
no na hitr bom uvod nardila, ampak ta uvod je za zdele ni pa skup pr zgodbi
UVOD
živi 1 punca, z svojim fantom, ki vidi v prihodnost in v vse nesreče in tko naprej..... in pol ta punca in fant spoznata 1 mojstra, ki ju nauči borilskih veščin in vsega tega in pol postaneta skrivna agenta...

a napišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. avgust 2010
u26209
u26209
ja
28. avgust 2010
u26683
u26683
dej hiter da vidmo zakaj se gre bolj natančno
28. avgust 2010
u26898
u26898
bom mal začela...
Osebe:
Felicity Mayer
Michael Thermopolis( fant od Felicity)
Amy Gucci Holand ( 1. bff od Felicity)
Abby Mayer ( 2. bff in sestra od Felicity)
28. avgust 2010
u26898
u26898
evo bom začela...
Popoldne ob 16.00 sem končno prišla iz srednje šole. Danes je bil 1 dan šole. Zjutraj sem bila tako nervozna, ker iz tistega razreda nisem poznala niti 1 človeka. Ko pa sem prišla v šolo sem tam videla Amy sem se zelo razveselila. Stekla sem k njej in jo objela. Pogovarjale sva se do začetka pouka.
Pogovor:
F: O....kaj pa ti tuki delaš?
A: No ... mami mi je rekla, da imam dober občutek za modo, zato sem se vpisala na to šolo.
F: Ampak, kako?
A: Ja, ne vem... no važno je, da smo zdaj skupaj.
F: Ugani kaj?... Moja sestra pride jutri v šolo!
A: V to šolo v kateri sva medve?
F: Jp, v oblikovalsko šolo!
A: Cool!
Učitlca: Abby, Felicity pšttt..... tiho!
28. avgust 2010
u26209
u26209
cool next
28. avgust 2010
u26898
u26898
No, v šoli smo bile jaz, Amy in Abby največje klepetulje, pa vseeno najbolj pametne in najbolj uspešne učenke.
........čez 4 leta........
Z Amy in Abby smo bile še zmeraj uspešne in najboljše učenke. Imele smo same 5-ke. Vse skupaj smo se odločile, da gremo študirat še visoko šolo, v kateri se učiš za stilistko. Naše življenje je potekalo prečudovito do nekega dneva, ki si ga bom za zmeraj zapomnila. Takrat sem ugotovila, da sem jasnovidka. Takrat se je zgodila katasrofa v kateri je umrlo zelo veliko ljudi. Takrat smo jaz, Amy, Michael, Abby, Alex( Amy-jin fant) in David( Abby-jin fant) ugotovili tudi, da smo se rodili, da bi umrli čim hitreje.
Next?
28. avgust 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg