Forum
u45307
u45307
Heej!Sem Lilly in stara sem 15 let.Živim v New Yorku.Sem edinka in smo na pune bogati.Moji naj frendici sta Lola in Sarah.
Mama je Katharine in oče je Harry.Sem 1. letnik.Moja simpatija je Alex,ki je 3.letnik.Imam kužeka Flokija ki je fuul cute.V šoli sem fuul pupolarna.Starša vidim samo enkrat na mesec,ko pa mame pa očeta ni,je hiša mojaa..hahaha

js

Lola:

Sarah:

Mama:

Oče:

Alex:

Naša hiša:

Moja soba:

Boš bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. marec 2012
u45307
u45307
Drrriiiiiinngggg!Driiingggg!Ahhhh...ponedeljek.Počasi sem šla v kopalnico in se stuširala ter naličila.
Oblekla sem se v tole

Šla sem v jedilnico ter si vzela zajterk...mafini.njaam!
Mama in očka sta bila na službenem potovanju,zato sem morala vse delati sama.
Nahranila sem Flokija in zdirjala na bus.Tam je že bila Lola.Ko sma stopile na bus sma se vsedle na zadnje sedeže ter se pogovarjale o čevljih.Končno najina postaja...Na avtobusu je bila taka gužva pa še mrzlo je bilo ker je bil december.Odšle sma v avlo in se preubule.Šle sma v razred in se režali sošolcu ki je bil nor.Kmalu je prišla Sarah in mi povedala da danes sprašuje zgodovino.dugcajt...Vzela sem učbenik in se malo napiflala.
Šla sem na hodnik in se vsedla na kavč ki je bil pred razredom.Kmalu je prišel Alex...
kak je cutee *_____*in prisedel k meni...čaki malo...k MENI?OMG OMG OMG...

POGOVOR
j-jas a-alex

a-zdravo
j-heej
a-kaxi?
j-vredu...ti?
a-gre...bi šla z mano v kino?
j-lahko sam kdaj?
a-po pouku?Bi šlo?
j-jaaa valdaa
a-grem zaj...zvonilo bo.byee
j-baj

OMG OMG OMG OMG
povabil me je na zmenek.V šoli je blo brezveze.komaj sem čakala konc pouka.
Zgodovino sem dobla 4.yes!!Končno konc pouka.Alex me je čakal v avli.In me vprašo...
2 nexta pa nexštam
17. marec 2012
u45307
u45307
okeej , bom kr pisalaa...

Če grema kot frenda,kr ma že punco...Zabodlo me je.Pograbila sem torbo in zdirjala ven s šole...Sarah je letela za mano...jokala sem...Lola še je mela pouk.Sarah me je pa tolažla.Šle sma na kavo in potem domov...k njej.Ker je shopping edino kar mam rada,
sem odšla malo nakupovat.Ura je bila 2. Odšla sem domov,nalila svežo vodo Flokiju,
in odšla kuhat.Gledala sem po kuharski knjigi...Nič pametnega.

Končno sem se odločila da si naredim špagete.Pojedla sem in poklicala frende če je dans party pri meni al kaj???Seveda so Alexa tudi poklicali in potrdil je...

Oblekla sem se v tole:

Lola se je v tole:

In Sarah v tole:

02. maj 2012
u45307
u45307
Gledala sem iz balkona kdaj prideta Sarah in Lola da bi okrasile hišo.Bil je 10. december.
Bilo je mrzlo.Nisem si upala iti prav ven.Prišla je Lola in mi rekla da je Sarah zbolela.Kaj pa? Ravno na moj party ne?Valda.Bila sem jezna ne Sarah.Lola mi je prigovarjala da ni Sarah ni nič kriva.Začela sem se dreti na njo.Lola se je zjokala in odhitela domov.Grrr.Odpovedala sem party in prišel je en gustek ki ni imel pojma o pojmu. Pogovor: j-jas f-fant

F-heej.Sem Luka.Si ti tista ki je priredila party?
J-Hej.Sem Lilly.Ja,sem tista ki je priredila party,in ga tudi odpovedala.Tako da marššš!
F-Jas...oprosti no...(se spotakne čec kamen in pade na mene).
V tistem trenutku sta prišla mama in očka."Liilllllyyy!!!!!!!Kaj počneš!!!!" O shit!!Dol z mene!! Sem se zadrla na Lukeja.Pobral se je, ter odhitel v avto. Bila sem skregana.Imam najhujše življenje na svetu.jokala sem na postelji.Starša mi nista zaupala.Mama je potrkala na vrata in mi rekla naj pridem v dnevno sobo.Preoblekla sem se nin odšla po vijugastih stopnicah navzdol.Vsesla sem se nna naslonjač. Mama je rekla "No,ne vem kako ti naj povem,ampak tvoj oče je izgubil službo.Tudi jas" Kaj!!!!!!!!!!!!?????????
07. maj 2012
u45307
u45307
Luka:

07. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg