Forum
Pozdravljeni bralci! Pišem prvo zgodbo na igrah123 po naslovu Jaz sem KRIVA.
zgodba bo pripovedovala o dekletu po imenu Nina, ki ima ob svojih starših ter sestrici zelo kruto življenje. Kot sem že napisala na svojem profilu zelo rada pišem napisala sem že nekaj zgodbic a ta bo prvič bol javna. Upam da boste med branjem te zgodbe uživali!

no pa da se predstavim
to sem jas Nina

sem nina in počutim se krivo za vse kar se dogaja v moji družini...če še temu sploh lahko rečemo družina...............

če te zanima kaj se bo v zgodbi dogajalo napiši next ! za začetek rabim en next !

Boš bral/a zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. december 2012
u108194
u108194
NEXT.!!!!
nujnooo<33333 =)
29. december 2012
ok res hvala ker bereš <3
29. december 2012
u108194
u108194
np
29. december 2012
moj prvi next namenjen za •ρıκα☾нυ•

da bi bila vesela? ne nimam raloga za to. namesto da bi se posvetila svojemu življenju da bi bila taka kot vse moje sovrstnice se ne borim le za svoje življenje temveč za življenje svoje mlajše shujšane sestrice in zadrogirane mame. oče se ukvarja s kriminalom tako da ga ni doma po teden dni ko pa pride pa nas žali in pretepa. tudi mama včasih zgine in je ni od nikoder. stara sem 14 let in v šoli mi slabo kaže nisem zbrana. komaj nardim razred. tako zelo rada bi se posvetila normalnemun življenju in šoli. rada bi imela skrbi kot jih imajo moje sovrstnice kot so fantje, ocene in druge lažje zdeve. včasih mi v šoli uspe vzeti kakšen kos kruha da ga odnesem sestrici po imenu Maja. stara je 6 let in je zelo zanemarjena. še zdaj spi v stajici in nikoli ne gre iz nje razen takrat ko jo jas dvignem in objamem. včasih mi postane kar slabo ko jo vidim šibko in podhranjeno. naš hladilnik je vedno čisto prazen mati pa nemesto da bi kupila hrana denar ki ga dobi porabi za to odvratno droga..........................................................................................................................................neext? 2 nexta
29. december 2012
tale je kratek....za začetek
29. december 2012
u90468
u90468
next
ka bojo not tut 1d?
29. december 2012
ne sory sam not nebojo 1D čeprav jih obožujem ker so že v vsaki drugi zgodbi! sory
29. december 2012
še en next!
29. december 2012
u90468
u90468
pa dej prosim
29. december 2012
bom probala vklućit te no...
29. december 2012
u90468
u90468
omg a res hvala
pol pa berem
še enkt neeeeeeeeext
pa nexti
29. december 2012
ok
29. december 2012
u90468
u90468
no dej next (zdle)
29. december 2012
še en next rabm
29. december 2012
u90468
u90468
joj kk si zahtevna
29. december 2012
next!!
pa jej da bojo not 1D
29. december 2012
evo nextam
29. december 2012
u90468
u90468
ok
29. december 2012
ko danes pridem iz šole grem prvo do svoje mlajše sestrice.negibno je ležala v svoji stajici. potipala sem jo po čelu in ugotovila da ima vročino. hotela sem poiskati mati da ji povem kar ji gre kako lahko pusti svojo hčer takole samo bolano ležati v stajici. moja sestra Maja je bila zelo zanemarjena. pri svojih 6 letih ni znala govoriti in ne hodit. mene je bilo to strah povedati socjalni delavki v šoli, ki me je zmeraj zasliševala kakšno je stanje doma preedvsem zaradi mojih slabih ocen. ker starša nikoli nista šla v šolo so povpraševali tudi po tem. vedno znova sem se lagala da je *očka* na službenem potovanju *mamica* pa mora skrbeti za mlajšo sestrico z temi besedami mamica in očka sem jih stalno pomirila. strah me je bilo priznati prav zaradi tega ker sem se bala da naju bodo z Majo ločili imela sem jo zelo rada in v svojem groznem življenju sem mela samo njo in ona mene. le ona me je imela rada in le ona se me je razveselila ko sem prišla domov. v naši hiši je odurno smrdelo tudi moja oblačila nisi prav prijetno dišala. bila sem besna in zaradi sestrčičine vročine sem se počutil krivo. mame ni bilo doma. zato seem se odločila da špricam pouk. šla sem prosit za denar da bi se lahko z majo vsaj enkrat pošteno najedle. ko sem na ulici srečala glasbeno skupino

takole je izgledala....jih poznate?

peli so pa tole:

takoj so mi padli v oči <3
...............................................................................................................................neextam?? 3 nexti....lahko še povabitekoga da bere bom zlo hvaležna <3
29. december 2012
u90468
u90468
neeeeeeeeext
ful dobr pišeš
pa dej next
29. december 2012
hvala res ker bereš <3

še en next
29. december 2012
u112936
u112936
next!
29. december 2012
u90468
u90468
ok
29. december 2012
neeext
pa dej zdle
29. december 2012
mislim zdaj je še en neext***
sem se zmotlo
29. december 2012
evo nextaam
29. december 2012
u90468
u90468
jeeeej
dej hit;D
29. december 2012
u76594
u76594
nexxtt+nova bralka
29. december 2012
no peli so in to ful lepo! zraven je bilo veliko oboževalk ki so plesale okoli predvsem kuštravega fanta <3
to sem se mogla pozanimat. šla sem bližje hotela sem povprašati po imenih. a ko sem se spomnila na majo sem odmaknila pogled in stekla proč. mislim da se je tudi tisti **kuštravček* zavzev zame ko sem gledala nazaj za skupino je tudi on gledav mene. postalo mi je precej nerodno saj so vsi tako lepo urejeni jas pa nisem bila. vpri sosedni hiši je stal gospod. prosila sem ga če mi lahko da malo denarja ker imam oma bolano sestrico mame pa ni. prijazen gospod mi je zares dav denar a majo je hotev videti spet sem pred tem zbežala. na poti nazaj pa me je spet pritegnila ta glasbena skupina tokrat z drugo pesmijo

tokrat sem bila zares odločena da povprašam kdo so ti čudoviti fantje <3
29. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg